Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

    Starałam się jadać dużo błonnika w owsiance. jeżeli to nie działało to piłam dicopeg do 7 miesiąca ciązy. Pomagał mi w zaparciach.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

      Ja po pierwszej ciąży pomagałam sobie czopkiem glicerynowym... I stosunkowo szybko wszystko się unormowało. Po drugim porodzie nie miałam tego problemu.

      Skomentuj


        #18
        Odp: zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

        Ja miałam bodajże w 4 miesiącu okropne zaparcia i silny ból brzucha Nospa zadziałała, jednak podobno jest niewskazana w ciąży..

        Skomentuj


          #19
          Odp: zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

          Robiliście badanie bazowe jelit? Jeśli nie, to warto coś takiego wykonać. Po pierwsze nie jest ono inwazyjne, a po drugie może nam wskazać przyczynę takiego stanu rzeczy. Ciąża nie ma tu nic do rzeczy. Tutaj http://www.genom.com.pl/badanie-bazowe-jelit.html można dowiedzie się więcej o takim badaniu, które można wykonać w Genom.

          Skomentuj


            #20
            Odp: zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

            Mnie pomogło jedzenie sporej ilości owoców.

            Skomentuj


              #21
              Odp: zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

              Mi pomagało jedzenie płatków owsianych i otrębów, które mają dużo błonnika i do tego jeszcze śliwki suszone - powinno pomóc każdemu

              Skomentuj


                #22
                Odp: zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

                Normalnie to ja nigdy zaparć nie miałam, ale w ciąży to jakaś masakra, pewnie przez hormony, dopiero po dicopegu przechodziło, żadne płatki czy śliwki nie działały, nic zupełnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: zaparcia po ciąży - jak je pokonać?

                  Ja z pewnością trzymałabym się naturalnych sposobów i próbowała się dowiedzieć, co może być przyczyną zaparć. Pomóc może picie ziół i maksymalne nawadnianie organizmu oraz relaks i odprężenie. Bardzo często zaparcia dopadają ludzi w sytuacjach stresowych. O wszystkich dolegliwościach ze strony układ trawienia można poczytać na http://natrawienie.pl. Warto reagować od razu, kiedy pojawi się problem, żeby nie dopuścić do pogorszenia sytuacji.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X