Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

delpos na wypadania włosów. czy działa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    delpos na wypadania włosów. czy działa?

    witam, witam i o zdrowie pytam :Pa dokładnie o zdrowie głowy.. a jeszcze dokładniej skalpu, bo mam problem z wypadaniem włosów i potrzebuje porady, bo jednak ciąża i karmienie zrobiły z mojego organizmu sieczke i w sumie z jednej strony jest to normalne a z drugiej strony trzeba powiedzieć sobie szczerze, że czas już sie ten wydłużył, bo jednak to mnie zastanawia czemu akurat włosy sie u mnie tak zachowują skoro reszta juz wróciła do normalności. w każdym razie teraz jestem w fazie testowania wszystkich środków do włosow, ale nic nie zrobiło aż tak bym zauważyła zmiany. teraz jestem zapaloną poszukiwaczką zestawów do włosów i skóry i znalazłam na daną chwilę jedynie taki dość interesująco wyglądający delpos. maci jakieś recenzje tych kosmetyków?
  •    
       

    #2
    Odp: delpos na wypadania włosów. czy działa?

    Mam go prawie pol roku... Moze krocej, nie wiem dokladnie, ale no jest to juz chyba jak na razie najlepszy zestaw jaki mialam na wypadanie wlosow. Mialam kilka ale poprzednie albo nie czyscily skory do konca, albo mialam po nich albo przetluszczone wlosy albo lupiez mi sie sypal. A tez reklamowaly sie na naturalne, ale wracajac do delpos to pierwszy raz wlosy mam czyste, nic sie ze skora nie dzieje, wlosow na szczotce z dzika mniej no i tez jest juz spory odrost wlosow nowych co cieszy ale tez nie wiem jak je poskromic heh. Moge tylko wypowiedziec sie za siebie i jak najbardziej dla mnie jest wyborem numer 1 jezeli patrze na wszystkie inne specyfiki ktore mialam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: delpos na wypadania włosów. czy działa?

      super, ze sie odezwałaś :P myślałam, że nie jest to jakiś znany kosmetyk, bo co się pytałam wśród ludzi koło siebie to tylko jedna osoba go znała i mówiła, że dobry i to własnie od niej o nim dowiedziałam o tym, ale ona na początku drogi więc nie bardzo chciała mi cokolwiek o nim powiedzieć. możesz powiedzieć jeszcze o tym jak on sie rozprowadza po włosach, bo podobno on nie ma slsów i wtedy chyba też piany zbytnio nie ma, nie??

      Skomentuj


        #4
        No nie pieni się za bardzo, ale można podejść do tego ze sposobem, czyli dodać kilka kropel wody i to rozmieszać ze sobą. Wtedy lepiej to się rozprowadza po głowie i masz większą kontrolę nad tym gdzie dokładnie jest ten szampon i czy masz już to wszędzie rozprowadzone. Myślę, że lepiej nie mieć tych składników, które są dość kontrowersyjne jeżeli chodzi o pielęgnację włosów czy skóry głowy, bo są bardzo silne tzn. na przykład "rypacze". Tutaj te kosmetyki są delikatniejsze dla skóry głowy i mają leczyć.

        Skomentuj


          #5
          No nie pieni sie za bardzo. To prawda. Polecam pomieszac szampon z woda i wtedy dopiero go nalozyc na glowe bo lepiej sie rozprowadza. Najwazniejsze nadal jest dzialanie ale to taki protip ode mnie bo tez mam te trzy kosmetyki i na prawde jest to latwiejsze w uzyciu. Szampon ma czyscic i najlepiej podobno nakladac go na skore glowy a jedynie resztkami przeczyscic wlosy po dlugosci. Maska i wcierka - zadnych problemow.

          Skomentuj


            #6
            a próbkę gdzieś zdobyć można czy to szamponu czy maseczki? wiecie coś na ten temat?

            Skomentuj


              #7
              Z tego co sie orientuję to niestety, ale nie, ale druga strona jest taka, że czy po jednym czy dwóch użyciach zobaczysz nagły wzrost włosów? No myślę, że nie i to jest normalne. Tak samo zobaczysz że włosy urosną dopiero po jakim czasie jak będą one ci wystawały pomiędzy innymi długimi włosami. Taka jest prawda

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Sprawdza się u was ten preparat? Też mam problemy z wypadaniem włosów. Zaczęłam się nawet zastanawiać nad zakupem peruki xxx Boję się, ze stracę wszystkie wlosy lub znaczną ich część. Bardzo źle to wpływa na moje samopoczucie.
                Last edited by gagatka; 29-09-2020, 10:54. Powód: reklama

                Skomentuj


                  #9
                  Ale pani o peruki nie prosi tylko o rady!!!!!!!!!!!!!!
                  Co do zestawu to mam i sobie cenie. Pomaga mi ale musze zamawiać go sobie do Anglii bo nigdzie go w drogeriach nie ma.

                  Skomentuj


                    #10
                    nie mam zamiaru w sumie jakoś się psioczyć o te peruki, ale myślę, że mogę się pochwalić tym, że kupiłam zestaw i widzę, że czeka na mnie już w paczkomacie, więc będzie dziś szła po zakupy to zabiorę zestaw ze sobą do domu, bo jednak nie mogę się doczekać jak będzie. Nadzieja jest ogromna i trzymam was za słowo, że warto...

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X