Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nietrzymanie moczu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nietrzymanie moczu

    Są tu mamusie, które po porodzie miały ten problem? bardzo mnie to krępuje, jak wybrąc odpowiednie środki higieniczne? Da się gdzieś dostać próbki?
  •    
       

    #2
    Odp: nietrzymanie moczu

    na pewno w aptekach DOZ takie próbki za darmo dostaniesz, wybierz się czesto mają standy z którycm można sobie wziąć

    Skomentuj


      #3
      Odp: nietrzymanie moczu

      Też się męczyłam na szczęście przeszło z czasem ale co przeżyłam to moje. Wiecznie podrażnienia jeszcze, z zapachem problemy. Pomagał mi octenicare na to, chronił przed wilgocią i regenerował skórę. Rano i wieczorem używałam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: nietrzymanie moczu

        Napisane przez eweliaa Pokaż wiadomość
        na pewno w aptekach DOZ takie próbki za darmo dostaniesz, wybierz się czesto mają standy z którycm można sobie wziąć
        Naprawdę można dostać w DOZie takie próbki? Kurcze, to dobra wiadomość, bo nie bardzo wiedziałam jaki rodzaj, rozmiar kupić dla mojej mamy. Dzięki za info! Muszę o nie jakoś poprosić, mieć jakieś zaświadczenie od lekarza?

        Skomentuj


          #5
          Odp: nietrzymanie moczu

          A wiecie jak to jest z ćwiczeniem mięśni kegla? Jakieś specjalne to są ćwiczenia? na czym się one opierają?

          Skomentuj


            #6
            Odp: nietrzymanie moczu

            Ćwiczenia mięśni dna macicy, można chodzić na zajęcia z fizjoterapeutą który wytłumaczy co i jak. Z czasem zazwyczaj ten problem mija, zwłaszcza jak się po porodzie pojawia. Na problem z podrażnieniami kup sobie Octenicare. Ja go stosowałam i bardzo polecam. Zapobiega też powstawaniu przykrego zapachu.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X