Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Dzieckoslonca
    replied
    Czy któraś z Was też miała problem z wyglądem swoich narządów płciowych po porodzie? Ja czułam ogromny wstyd i nie ukrywam, że ograniczało mnie to w znacznym stopniu. W końcu poszłam do kliniki xxx i zdecydowałam się na labioplastyke. Teraz czuję się wiele lepiej
    Last edited by gagatka; 18-02-2021, 17:38. Powód: reklama

    Leave a comment:

  •    
       

  • wioletta11
    replied
    Polecam nauczyć się robić sobie paznokcie w domu Nie jest to takie trudne jak się wydaje, w sieci jest poza tym bardzo wiele poradników jak zacząć. Zerknijce sobie chociażby na filmy na youtube.

    Dobrze jest na pewno kupić sobie na początku dobre lakiery oraz bazy. Jeśli kupicie sobie kiepskie, szybko się zrazicie do malowania sobie paznokci i nie będzie Wam to sprawiało przyjemności.
    Ze swojej strony polecam firmę xxx Lakiery bardzo dobrze kryją i są przyjemne do malowania.
    Last edited by gagatka; 18-02-2021, 17:39. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • Klaudia313
    replied
    Ja szczególną uwagę przykuwam do swoich włosów, lubię gdy są zadbane, gładkie i lśniące, z tychże powodów od dłuższego czasu stosuje naturalną farbę do włosów od Color&Soin która nie zwiera amoniaku, dzięki czemu nie wysusza włosa, lecz za sprawą olejków nawilża go i wygładza, bardzo łatwo się aplikuje i przy tym pięknie pachnie. Wygładza i wzmacnia włosy - polecam

    Leave a comment:


  • AniaOs
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Ja powiększałam usta i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, usta są powiększone, ale wyglądają naturalnie, bez efektu glonojada a to dlatego że zajął się tym prawdziwy mistrz, czyli doktor Jarosław Tolwaj xxxx z Warszawy. Także dziewczyny jeśli chcecie powiększać usta to tylko u sprawdzonego profesjonalisty.
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:02. Powód: link

    Leave a comment:


  • zmiloscidowlosow
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Ja sobie robię raz w tygodniu domowe spa, szczotkuję całe ciało, olejuję włosy, po każdej kąpieli używam oleju kokosowego do ciała, raz w miesiącu chodzę na paznokcie i co trzy miesiące idę do trychologa na mezoterapię skóry głowy, po ciąży moje włosy znacznie się przerzedziły. Staram się o drobne przyjemności każdego dnia, czy to dobrą kawę, krótki masaż stóp itd.
    Dbajcie o siebie kobitki
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • karolina35
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Hej
    Ja kilka zbędnych kilogramów zrzuciłam, dzięki diecie zupowej Jeśli jesteście ciekawi na czym ona polega, to sprawdźcie dieta zupowa zasady w tym artykule: dieta-zupowa. Serdecznie polecam!
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:05. Powód: link

    Leave a comment:


  • BabloPszczola
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    dobre nawilżanie, szorowanie, jedzenie i sport.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mamatokobieta
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Ja każdego dnia sprawiam sobie jakąś małą przyjemność. To poprawia m i nastroju czuję się piękniejsza.

    Leave a comment:


  • magdawawaa
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    zalecam częste wizyty u kosmetyczki i fryzjera ładna fryzura oraz zadbane ciało to najlepszy sposób, aby czuć się piękną i wyglądać atrakcyjnie. Dodatkowo zalecam wyposażyć się w suplementy diety np.kapsułki Neoglandyna które mają w składzie naturalne oleje - pomagają zadbać o zdrowy wygląd skóry, właściwie ją nawilżają i sprawiają, że cera jest promienna i wolna od niedoskonałości

    Leave a comment:


  • Hakijak
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Ja mam to szczęście, że po porodzie szybko wróciłam do swojej wagi i jestem zadowolona ze swojej figury. Teraz jednak bardziej inwestuje w ubrania, a w szczególności sukienki. Wpadła mi w okoxx Co sądzicie? Brać?
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:05. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • Fearrorq
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    U mnie żona zastanawia się nad xxx . Co o tym myślicie? Z tego co czytam to jest to bezpieczny i skuteczny zabieg. Też tak uważacie?
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • Fearrorq
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    A co myślicie o czymś takim xxx . Często trafiam na tą ofertę dlatego zaczęło mnie to zastanawiać. Z tego co czytam to niby rzeczywiście pomaga i efekty są bardzo zauważalne jeżeli chodzi o jędrność i elastyczność skóry.
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    A malujecie się codziennie? Ja zauważyłam, że odkąd z tym przystopowałam, to poprawiła się kondycja mojej cery.

    Leave a comment:


  • basia00
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Ja najbardziej relaksuję się w domu stawiam na kąpiele, ćwiczę, robię sobie manicure hybrydowy z najróżniejszymi ozdobami dobrze, że są miejsca gdzie mam ich pod dostatkiem, także często zamawiam, a jak któraś z Was też jest zainteresowana to na prawdę mają świetny wybór xxxx Ale też staram się wychodzić z domu - ostatnio wybrałam się na masaż do spa oraz na gorące termy taki wypad trzydniowy. Trzeba postawić na siebie i pomimo tego, że ma się najukochańszego maluszka, zadbać też o swoje piękno
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • dama13
    replied
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    vicky09 to prawda, Dominika z Jest Pięknie jest bardzo dobrą linergistką i warto ją polecać. Ja wybieram się na brwi na początku lipca ale jestem już po zabiegu na ustach. Super subtelny a jednak wyrazisty efekt. Dokładnie tak jak chciałam

    Leave a comment:

       
Working...
X