Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Jak to mówią: "diabeł tkwi w szczegółach" więc moim zdaniem bycie nie tylko wystrojoną ale ubraną z klasą niezbędą jak na swój wiek. Uważam, że każda kobieta powinna mieć pożądne buty (moje ulubione: ) dodają klasy i właśnie kobiecości. Podobnie z torebką-lepiej jedna gustowna niż 10 ala D&G. I wcale nie trzebqa na to wszystko wydawać fortuny-można kupować na wyprzedażach i już jest sporo taniej.
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:07. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

      Brałaś pod uwagę kupno spodni w internecie? Czasami w sieci mają znacznie większy wybór niż mogłoby się zdawać. Ja znalazłam kilka par spodni na xxx i powiem Ci, że mieli całkiem niskie ceny. Myślę, że przy przyszłej wypłacie właśnie tam zrobię zakupy
      Last edited by disne; 25-07-2020, 01:07. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

        Ja raz w tygodniu chodzę do swojej kosmetyczki, po wakacjach skusze się na kolejne zabiegi depilacji laserowej.
        Last edited by disne; 25-07-2020, 01:08. Powód: reklama

        Skomentuj


          #94
          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

          W dużej mierze zależy to od ubrań, dlatego warto zainwestować w dobre sukienki:

          Polecam polować na jakieś promocje w Merg.pl - można tu upolować często mega seksowne sukienki w rozsądnych cenach

          Skomentuj


            #95
            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

            Lubię mieć zrobione paznokcie i ułożone włosy, często używam teraz lokosuszarki z babyliss, fajnie można nią podprostować włosy bo moja złota ma dodatkową nasadkę taką do prostowania, włosy wyglądają jak robione u fryzjera

            Skomentuj


              #96
              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

              Poza tym, że lubię być zadbana - włosy, paznokcie, lekki codzienny makijaż, to myślę, że dużo zależy także od ubioru. Ciuchy nie muszą leżeć na nas jak na modelkach, żebyśmy czuły się w nich seksownie to wszystko jest w naszej głowie! Nie ubieram się na co dzień w jakieś wymyślne kreacje - lubię założyć zwykłe spodnie i jakąś bluzkę + sweter, baleriny czy trampki i czuję się piękna czekam z utęsknieniem na lato, żeby wreszcie pozamawiać jakieś zwiewne sukienki (super są o tu). Ahhh lato wróć!
              Last edited by disne; 25-07-2020, 01:09. Powód: reklama

              Skomentuj


                #97
                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                Jak się wam to udaje?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                  A macie tak, że dzięki modnym ubraniom czujecie się bardziej atrakcyjne, pewne siebie? Ja zawsze myślałam, że stylowy wygląd wiąże się z dużymi wydatkami, ale ten artykuł otworzył mi oczy:modnie-w-ciazy-modnie-z-dzieckiem-gdzie-szukac-modnych-i-tanich-ubran. Wcale nie trzeba wydawać wiele na ubrania, by dobrze wyglądać.
                  Last edited by disne; 25-07-2020, 01:09. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                    vicky09 to prawda, Dominika z Jest Pięknie jest bardzo dobrą linergistką i warto ją polecać. Ja wybieram się na brwi na początku lipca ale jestem już po zabiegu na ustach. Super subtelny a jednak wyrazisty efekt. Dokładnie tak jak chciałam

                    Skomentuj


                      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                      Ja najbardziej relaksuję się w domu stawiam na kąpiele, ćwiczę, robię sobie manicure hybrydowy z najróżniejszymi ozdobami dobrze, że są miejsca gdzie mam ich pod dostatkiem, także często zamawiam, a jak któraś z Was też jest zainteresowana to na prawdę mają świetny wybór xxxx Ale też staram się wychodzić z domu - ostatnio wybrałam się na masaż do spa oraz na gorące termy taki wypad trzydniowy. Trzeba postawić na siebie i pomimo tego, że ma się najukochańszego maluszka, zadbać też o swoje piękno
                      Last edited by disne; 25-07-2020, 01:04. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                        A malujecie się codziennie? Ja zauważyłam, że odkąd z tym przystopowałam, to poprawiła się kondycja mojej cery.

                        Skomentuj


                          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                          A co myślicie o czymś takim xxx . Często trafiam na tą ofertę dlatego zaczęło mnie to zastanawiać. Z tego co czytam to niby rzeczywiście pomaga i efekty są bardzo zauważalne jeżeli chodzi o jędrność i elastyczność skóry.
                          Last edited by disne; 25-07-2020, 01:04. Powód: link
                          Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                          Skomentuj


                            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                            U mnie żona zastanawia się nad xxx . Co o tym myślicie? Z tego co czytam to jest to bezpieczny i skuteczny zabieg. Też tak uważacie?
                            Last edited by disne; 25-07-2020, 01:04. Powód: link
                            Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                            Skomentuj


                              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                              Ja mam to szczęście, że po porodzie szybko wróciłam do swojej wagi i jestem zadowolona ze swojej figury. Teraz jednak bardziej inwestuje w ubrania, a w szczególności sukienki. Wpadła mi w okoxx Co sądzicie? Brać?
                              Last edited by disne; 25-07-2020, 01:05. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                                zalecam częste wizyty u kosmetyczki i fryzjera ładna fryzura oraz zadbane ciało to najlepszy sposób, aby czuć się piękną i wyglądać atrakcyjnie. Dodatkowo zalecam wyposażyć się w suplementy diety np.kapsułki Neoglandyna które mają w składzie naturalne oleje - pomagają zadbać o zdrowy wygląd skóry, właściwie ją nawilżają i sprawiają, że cera jest promienna i wolna od niedoskonałości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X