Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Tak, myślę, że jestem seksowną mamuśką Z samego rana ugotuję, trochę ogarnę mieszkanie a w momencie kiedy moje dziecko po południu zaśnie to ja nie siedzę kilka godzin przed telewizorem tylko ten czas staram się spożytkować dla siebie, na rozwój osobisty (uczę się języka angielskiego) oraz na dbanie o moje zdrowie i urodę Poćwiczę. Pomaluję sobie paznokcie. Zrobię peeling, nałożę maseczkę na twarz i włosy albo zrobię sobie jakąś modną fryzurkę. Na przykład taki luźny kok xxx. Nie jest trudny w wykonaniu. Najpierw nadaję objętość włosom volumizerem z Rowenty a potem wykonuję taki kok krok po kroku jak jak jest pokazane w filmiku.
    Last edited by disne; 25-07-2020, 01:12. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

      Ja wklepuję w siebie przeróżne balsamy, robię peelingi, makijaż, odiwdzać fryzjera raz w miesiącu i kosmetyczkę. Staram się też ćwiczyć i chodzić na zabiegi ujędrniające. Ostatnio trafiłam na zabieg regen w xxx] i chyba się na niego zapiszę. Moja skóra nie jest zbyt jędrna a ćwiczenia średnio pomagają. Dlatego chcę oddać się w ręce specjalistów i przy okazji trochę się zrelaksować.
      Last edited by disne; 25-07-2020, 01:13. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

        Stosuję dużo maseczek. Poza tym staram się wysypiać.
        To był jeden z owych przedziwnych, niepojętych i niewyobrażalnych, zagadkowych ludzi powołanych, by zwyciężać i uwodzić.

        Skomentuj


          #79
          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

          od czasu do czasu wizyta w SPA jest wskazana, za tydzień wybieramy się ze szwagierką na babski weekend nad morze do hotelu Primavera, żeby zregenerować siły i zadbać o siebie jak najlepiej, w tym masaże i zabiegi kosmetyczne obowiązkowo

          Skomentuj


            #80
            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

            Bycie piękną zwłaszcza po ciąży i porodzie bywa bardzo trudne. Podczas ciąży niestety bardzo przytyłam, bo aż prawie 20kg, nabawiłam się rozstępów, a także cellulitu. Bałam się wprowadzić dietę odchudzającą podczas karmienia dziecka, bo wydawało mi się, że mogę mu dostarczać wraz z mlekiem zbyt mało substancji, których potrzebuje i poczekałam z dietą aż do zaprzestania karmienia dziecka. Z rozstępami dość szybko udało mi się poradzić, ale miałam ogromny problem z usunięciem cellulitu, który był bardzo duży na udach i pośladkach, bo najwięcej przytyłam właśnie w tych miejscach. Stosowałam różne kremy i żele, ale nie widziałam znaczącej poprawy aż chwili, w której zaczęłam stosować kremy Lirene przeznaczone do walki z cellulitem. Moja skóra z dnia na dzień stawała się jędrniejsza i bardziej napięta, a brzydka skórka pomarańczowa była coraz mniejsza. Postanowiłam stosować ten krem po przeczytaniu tego artykułu xxx i po posłuchaniu pozytywnych opinii mojej koleżanki, która miała ten sam problem co ja i Wy i pozbyła się go właśnie dzięki tym kremom. Kremy są dostępne w drogeriach, nie są drogie i naprawdę warto jest wypróbować.
            Last edited by disne; 25-07-2020, 01:13. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

              Ja tak generalnie jestem zdania, że zadbana mama to taka, która może poszczycić się ładną sylwetką, a do tego zdrową cerą i zadbanymi włosami i paznokciami. Zwłaszcza te ostatnie są takim pewnym wyznacznikiem tego, jak nas inni postrzegają, ale też jeżeli o mnie chodzi, kiedy mam ładnie zrobione paznokcie, po prostu dobrze się czuję. Ostatnio trafiłam na stronkę z lakierami Indigo Nails xxx i dosłownie się w nich zakochałam. Wybór kolorów jest ogromny, a mnie szczególnie do gusty przypadły lakierki, które pozwalają uzyskać efekt szronu na paznokciach. Może już je widziałyście, bo obecnie reklamuje je Natalia Siwiec
              Last edited by disne; 25-07-2020, 01:10. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                Ja staram się na co dzień malować i ładnie ubierać
                Ostatnio mąż mi powiedział, ze mam paskudne pizamy :/ Dlatego przeglądam piżamy damskie na i zastanawiam się jaką zamówić. Doradzicie coś? jakie macie piżamki?
                Last edited by disne; 25-07-2020, 01:10. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                  Ja czuję się seksowna, gdy nie mam żadnych niedoskonałości na twarzy. Idealna cera jest najważniejsza, równie ważne są też włosy i paznokcie. Sprawdźcie, jak pozbyć się niedoskonałości xxx Ubrania i makijaż to tylko dodatki.
                  Last edited by disne; 25-07-2020, 01:11. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                    A ja robię hybrydy, bo kocham mieć zadbane dłonie. Mam kilka lakierów z MakeAR i mogę sobie zmieniać. Przy małym mam na to mniej czasu, więc robię średnio co 3 tygodnie, ale myślę, że trzymałyby się i z 6 tylko wiadomo że odrosty są, a to już seksownie nie wygląda

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                      Ja czuję się sexi mamą kiedy mam piękny makijaż na twarzy a do tego pięknie pomalowane paznokietki Wiadomo, że jeszcze wygodne ubranko do całości i jest dobrze - mogę zdobywać świat Moje dzieci są dla mnie motywacją do tego aby dbać o siebie no i oczywiście chcę dobrze wyglądać dla siebie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                        trzeba się poświęcić, trochę czasu w łazience, u kosmetyczki, fryzjera, odwiedzić kilka butików lub ciuchlandów i gotowe, oczywiście makijaż perfumy i ślicznotka na wyciągnięcie ręki.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                          Ja staram się dbać o siebie na różne sposoby. Od prawie roku biegam 3 razy w tygodniu. Może nie są to duże dystanse, bo zaledwie 5 km, ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę, że przez kilkanaście lat w ogóle nie trenowałam niczego. Używam też dobrych kosmetyków, zdrowo się odżywiam i często robię sobie przeróżne zabiegi pielęgnacyjne na twarz z tej oferty xxx. W okresie jesiennym i zimowym robię serię zabiegów z kwasami AHA i BHA, mikrodermabrazie diamentową. Miałam też robioną mezoterapię i zabieg kwasem glikolowym w stężeniu 70%, który znacząco zmniejszył przebarwienia na mojej twarzy. Czasem robię sobie także peeling kawitacyjny, który doskonale oczyszcza pory skóry i jest to zabieg całkowicie bezbolesny. Lata lecą i niestety stosowanie samych kremów nawet jeśli będą one najlepszej jakości nie wystarczy, żeby utrzymać młody wygląd bez operacji plastycznych i dlatego decyduje się na przeróżne zabiegi.
                          Last edited by disne; 25-07-2020, 01:11. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                            Każdy ma swoje sposoby. Ja chodzę sobie od czasu do czasu na proste zabiegi kosmetyczne natomiast mam koleżankę, która niedawno przeszła operację nosa u doktor Olender i nie tylko wygląda świetnie, ale przede wszystkim w końcu sama czuje się piękna. Zresztą trudno się dziwić patrząc po tych zdjęciach:

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                              Zadbana i szczęśliwa mama to dobra mama, dlatego dbajcie o siebie dziewczyny!
                              Szukasz pomysłu na świąteczny prezent?
                              A może gotowe zestawy kosmetyków?

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                                Wybierz się do dobrego salonu spa, raz na jakiś czas funduj sobie takie przyjemności byś poczuła się piękna i wyjątkowa.
                                Last edited by disne; 25-07-2020, 01:12. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X