Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Na rozstepy polecam krem z Avonu- na mnie fajnie podzialal- choc baty nie zniknely, ale wyblakly i skora po nim ladnie wygladala

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ech

      ja też tylko krem do twarzy pozatym zabiegana jestem rozstepy sa i beda nicna nie niedziala a sadelko usiluje zrzucic ale ciezko idzie ;(

      Skomentuj


        #33
        Ja też tylko krem do twarzy. Na szczęście rozstępów nie mam a z sadełkiem dzielnie walczę biegając na fitness


        Skomentuj


          #34
          NA rozstępy świetny jest krem Palmer's. ŁAdnie je rozjaśnia i wygładza-no nic więcej się nie zdziała bez chirurga plastyka i masy kasy Z tym, że nie jest dobrze dostępny w Polsce, ale przez net da się zakupić
          Ja to mam ogólnie nie za wiele czasu na dbanie o siebie, ale próbuję...Choćby z dzieckiem w lazience;P
          "Kiedy decydujesz się na dziecko,
          zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
          będzie przebywało poza twoim ciałem."

          Skomentuj


            #35
            hmmm... codziennie wcieram w siebie tylko balsam i krem do rak i twarzy. dwa razy w tygodniu robie peelingi calego ciala... chodze na fitness, robie codziennie lekki makijaz, ubieram sie ladnie, nie chodze w rozciagnietym szlafroku. a poza tym, to kwestia psychiki. Ja mam chyba z dziesiec kilo nadwagi, ale ladnie ubrana, umalowana i uczesana czuje sie tak samo atrakcyjna jak moja sasiadka modelka

            Skomentuj


              #36
              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

              Moja koleżanka na powiększenie piersi stosuje od jakiegoś czasu tabletki BUST-UP i nie tylko ona widzi, że faktycznie działają. Pierwsze efekty zauważyłam u niej już po dwóch tygodniach, ale stosować ma zamiar przez kilka miesięcy. Plusem jest to, że można te tabletki stosować razem z antykoncepcyjnymi i nie wywołują one tycia. Myślę, że warto spróbować, aby pozbyć się kompleksów bez zabiegów, operacji i nie pożądanych efektów.

              Skomentuj


                #37
                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                wyspac sie
                zjesc w odpowiedniej porze odpowiedni posilek
                moc sie zrelaksowac w ciagu dnia
                spacer wsrod pol kwiatowych
                dobra kawusia
                byc szczesliwa

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                  kremu do rak to pewnie jak ja po myciu i sprzataniu mieszkania mnie motywuje moj nastroj poprawia sie wtedy kiedy bez wyrzutow sumienia kupuje nowy balsm maseczke czy blyszczyk to zabawne ile ja mam kosmetykow a moj mezczyzna musze dorobic polki w lazience
                  motywuje mnie chec bycia lepsza i to ze moja coreczka widzi ze nalezy o soiebie dbac

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                    piękna skóra, zdrowe włosy, bez odrostów, stopy bez odcisków, taka staram sie być.
                    A ostatnio, hurrrraaaa, mąż zafundował mi zabieg wybielania ząbków, dzięki temu uśmiecham sie teraz "pełną gębą" D. Pozdrawiam Mamuśki

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                      paznokcie zrobione,włosy bez odrostów,zawsze makijaż,ząbki białe,stopy gładkie i paznokcie u stóp zawsze wymalowane....dbanie o siebie nie zajmuje dużo czasu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                        Jak tylko uda mi się podrzucić dzieci mojej mamie..
                        Czytam zaległe książki
                        Robię paznokcie
                        maseczka
                        fajna kąpiel
                        Wieczorem jak dzieciaki śpią:
                        wykonuje leekie cwiczenia fizyczne i oddechowe
                        i piję w spokoju herbatkę

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                          Ja ostatnio nie mam na nic czasu, więc mało czasu poświęcam temu, by czuć się seksowną mamusią.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                            Jak Jaś był młodszy to chodziłam w dresach po domu, w biegu brałam prysznic a o nałożeniu jakiegokolwiek makijażu nie było mowy.



                            Czasy minęły (chwała bogu - jeżeli istnieje!).
                            Bez makijażu rzadko z domu wychodzę. Muszę być uczesana ,ubrana porządnie - więc to zajmuje mi masę czasu.
                            Nakładam sobie maseczki na twarz, kremuje się - na każdą część ciała inny krem.
                            Tak jakoś mam.
                            Lubię być zadbana.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                              Denaris, rozumiem Cię, bo i ja lubię się tak czuć, ale teraz ciężko mam cokolwiek ogarnąć.
                              Ja NIGDY nie założyłabym dresu. Nawet jak chodziłam w ciąży czy po porodzie. Mnie strój bardzo dużo daje, więc nie mogłabym sobie na to pozwolić.

                              Ostatnio się zaniedbałam z ćwiczeniami, a po nich czułam się naprawdę świetnie i wiedziałam,że robię coś dla siebie.
                              Makijażu nie nakładam, ale za to muszę mieć wyprostowane włosy. Jak widać, każda z nas ma swoje sposoby.
                              No i obowiązkowo po kąpieli balsam.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                                Myssia - Są takie dni ,kiedy cały dzień chodzę w piżamie. Oczywiście w dniu ,kiedy wiem ,że nikt mnie odwiedzi i nie mam żadnych zobowiązań brania Pana-Jana na spacer. W dresie najlepiej mi się sprząta i lata po domu.
                                Nawet czasem biegnę w dresie do sklepu - ale to są wyjątki i należą do rzadkości.

                                Nie prostuję włosów.
                                Lubię moją ,,burzę" i moje ,,fale" - choć nie tak intensywne jak bym chciała.
                                Niedawno też wróciłam do naturalnego koloru (bo przez blisko 3 lata farbowałam na różnorodne kolory).

                                Tutaj ja i moje ,,włosy". Przeważnie jednak mam zaczesane i spięte do góry w ,,kok" ,bo tak mi najwygodniej latem.

                                Nie ćwiczę- nie mam motywacji. Miałam ,kiedyś tam zaczać biegać ,ale doprawdy ja i ćwiczenia to jakiś cud. Jestem leniwa do granic możliwości.
                                Spalam kalorię poprzez przyjemność ,którą serwuje mi mój partner - a co mi chodzi to nie muszę dopowiadać.
                                Jest to zapewne spowodowane tym ,że nie musiałam nic nigdy po ciaży spalać. Urodziłam wcześniaka, przytyłam zaledwie 6 kg. Do wagi wróciłam po tygodniu żadnego cellulitu ,rozstępów nic takiego nigdy nie miałam.
                                Zawsze mam tylko małą oponkę - ale to też uważam ,za ,,normalne" i przyzwyczaiłam się do niej.
                                Ważne ,że w bikini na plażę mogę wyjść i nikt po Green Peace nie zadzwoni.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X