Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • 30kasa
    replied
    Nie mam konkretnej stronki, ale znajdź sobie coś żebyś z maluchem mogła ćwiczyć, bedzie fajnie a w dodatku bedziesz miała obciążenie zamiast ciężarków. Ja codziennie się smaruję emolientami bo mam bardzo przesuszoną skórę (oliwka tylko ją natłuszcza), jem capivit hydracontrol, używam kremów do twarzy, rozstępów na szczęście nie mam. Codziennie rano staram się znaleźć 30 min dla siebie, a resztę robie po 21 jak mały śpi. 3 razy w tygodniu udaje mi się wyjść na fitness, bo jak w domu probowałam ćwiczyć to zawsze odkładalam to na później. Solarium raz na tydzień, ale to wszystko zaczęłam jak mały miał prawie dwa latka, wcześniej mało kiedy udawało mi się znaleźć chwilke dla siebie. Nikodem też nie chciał nawet z tatą zostawać, teraz już się to zmieniło
    Last edited by 30kasa; 30-12-2008, 10:46.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kruszyna23
    replied
    mój synuś niesety przechodzi okres zachwytu mamusią- tak jak pisałam ma 5 miesięcy- i po 10 minutach zabawy z tatą słyszę płacz i muszę szybciutko przybiec wziąść go naręce, zagadać i jest już oki
    codziennie uzywam kremu do twarzy i toniku, ostatnio kupiłam super zestawik z lirene wiec narazie mma motywacje
    zaczełam stosować żel pod prysznic z delikatnym peelingiem, bo na normalny peeling zbytnio niemam czasu, mam chyba pięć balsamów ale jakoś za dużo czasu zajmuje mi ich używanie a wieczorem niemam siły na nic...
    za to 2 razy w tygodniu nakłafam maseczkę na włosy, potem myje je i nakładam odżywkę i widzę już rezultaty

    a może macie jakieś fajne linki do stronek np. z ćwiczeniami na brzuszek- bo mój jest jak w 4 miesiacu ciąży

    Leave a comment:


  • kruszyna23
    replied
    Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość


    kruszyna wyczytałam że jesteś dolnośląskie Wilków.
    czy ten koło Złotoryi?

    tak jestem z wilkowa koło złotoryi:-)

    Leave a comment:


  • froch
    replied
    zawsze po kapieli wcieram balsam w ciało i biust.chodzę do solarium, nie jem nic po 17h,ale za to śniadanie o 7 rano.mi się trochę nie chce,ale teraz muszę bo przypakowałam na świeta ze 2kg i trzeba zrzucić
    codziennie chodze na spacerek,czasem dłuzy czasem krótszy....

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    ja raz w tygodniu kąpiel w wannie i peeling całego ciała, na twarzy maseczka, po kąpieli balsam.
    na rozstępy nie używam obecnie, stosowałam je przez 9 lat zaraz po pierwszej ciąży gdy sie pojawiły i te kremy mało dają, a stosowałam różne firmy.
    chodzę raz w tygodniu do solarium , chodziłam przed ciążą regularnie 3 lata i dalej chodzę tylko rzadziej.
    makijaż ale nie codziennie.
    raz w tygodniu zostawiam synka tacie na pół dnia i albo ide na kawe i plotki
    do przyjaciółki
    albo robię rundkę po galeriach w moim mieście
    albo ide ze starszym synem do jakiejs restauracji.
    albo zamykam się w pokoju i siedze w necie.
    albo robię cappucino i siadam wygodnie w fotelu.
    każdy znajdzie sposób dla siebie.
    tylko opuściłam się w czytaniu książek, kiedyś czytałam mnóstwo.




    kruszyna wyczytałam że jesteś dolnośląskie Wilków.
    czy ten koło Złotoryi?
    Last edited by pinklady; 29-12-2008, 16:00.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Ja nie uzywam kremow itp. Od czasu do czasu jakis balsam, swego czasu jeszzce balsam antycelulitowy ale juz poszedl w odtsawke.
    Na stosowanie kremow mam czas, chce jak najdluzej "byc naturalna". Raz w tygodniu kapiel zapachowa, peeling calego ciala 2 razy w tygodniu.No i oliwka w zelu po kapieli wcierana w mokra skore
    Piekne cialo to nie jedyny powod do szczescia - mozna byc szczesliwym i bez tego.

    Leave a comment:


  • izabell1203
    replied
    Hej
    Moimi ćwieczeniami jest biaganie za Amelcią.
    Co do kosmetyków tak jak przed ciążą zawsze po kąpieli (gdy już mała śpi) kremuje się.Rozstępy są i się ich nie pozbęde(no chyba ze wygram w totka)
    U mnie chęci są , jakoś znajduję czas aby zrobić coś dla siebie.Tym bardziej teraz kiedy Amelka już raczkuje i się zajmuje sobą przez ok 20 min.Dla chcącego nic trudnego.Ale wiadomo każde dziecko inne i nie pozwala Mamusi czegoś zrobić

    Leave a comment:

  •    
       

  • wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Witam!
    chciałabym żeby każda z was napisała co robi dla siebie i jak znajduje na to czas po porodzie... Wiadomo małe dziecko, mąż w pracy, brak czasu i chęci jak wy sobie radzicie, jakich kosmetyków używacie i jakie macie sposoby na bycie piękną i szczęśliwą ja poproszę coś na rozstępy i jakąś motywacje do ćwiczen mó maluszek ma już 5 miesięcy a ja niemogę się zmotywować do niczego- regularnie to używam tylko kremu do rąk
       
Working...
X