Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Podstawa to zdrowa dieta i dużo ruchu. Ja regularnie trenuję od dawna, chodzę na fitness, biegam, gram w tenisa Musiałam ograniczyć pewne ćwiczenia po ciąży, z kolei zaczęłam stosować inne, przede wszystkim oddechowe, dzięki którym było mi łatwiej znieść potem poród Po rozwiązaniu szybko wróciłam do dawnego trybu życia i formy )

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

      Najlepszy sposób, to dbanie o siebie tak samo jak przed ciążą. Chodźmy do fryzjera, malujmy się, i pamiętajmy, że dres, to nie jedyne dostępne w sklepach ubranie
      Last edited by nojaka; 27-12-2012, 13:06.

      Skomentuj


        #63
        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

        Ja z kolei uwielbiam sobie kupić coś nowego coś w czym czuje się szałowo:-)
        Uwielbiam się tak czuć... Od razu cały dzień z góry mogę zaliczyć do udanych!!!

        Skomentuj


          #64
          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
          Dziewczyny co do rozstepow. Jak bylam u dermatologa pytalam sie o ich usuniecie w jakikolwiek sposb nawet laserowy, nawet najbardziej kosztowny i powiedziala,ze z tym juz sie nic nie da zrobic.
          Laser czasem pomaga, ale na te świeże. Z laserem problem jest taki, że nie wnika tak głęboko jak się nam wydaje. Ale na rozstępy jest sposób, o ile ktoś mieszka w Warszawie, bo poza stolicą chyba nie ma tego urządzenia. Chodzi o rf igłową, a dokładnie wygląda to tak, że wkłuwa się igły dość głęboko w skórę, bo kilka milimetrów, i bardzo mocno je rozgrzewa. Ja miałam rozstępy tylko na pośladkach, więc u mnie dwa zabiegi i było po wszystkim! Poczytajcie ten blog lekarza Marka Wasiluka xxx i jak któraś będzie chciała więcej informacji o cenach itp to dajcie znać
          Last edited by disne; 25-07-2020, 00:14. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

            Żeby być seksowną to trzeba podobać się samej sobie. Po ciąży chciałam schudnąć więc przeszłam na dietę i ćwiczyłam. Brałam też tabletki Therm Line Forte, że efekty były szybsze. Efekty były lepsze niż zakładałam. Schudłam dużo, ciało nabrało jędrności. Wyglądam lepiej niż przed ciążą. Dopiero teraz zrozumiałam słowo co to znaczy być i czuć się seksownie, a nie tylko ładnie.

            Skomentuj


              #66
              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

              Tak jak już zostało wspomniane, trzeba kupić sobie coś ładnego, ale też warto popracować nad sobą - dieta i dużo ruchu.
              Ja mam taki sposób na chandrę, że kupuję sobie fajną bieliznę. Ostatnio wzięłam biustonosz besame i jestem zadowolona.

              Skomentuj


                #67
                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                Fitness, spacery. A Kosmetyki - Nivea. Po kąpieli zawsze smaruję się balsamem. Często robię sobie długą kąpiel w wannie. Wtedy małego zostawiam z mężem. Potrzebuję chwili dla siebie. A na koniec dnia prawie codziennie mąż robi mi masaż.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                  Ja lubię od czasu do czasu wskoczyć w jakąś seksowną bieliznę i nie myśleć o tym, że moje ciało nie jest idealne. Ostatnio kupiłam na przykład pończochy i podwiązki i wystąpiłam w nich przed moim M. z okazji dnia kobiet. Efekt był taki, że oboje zapomnieliśmy o jakichkolwiek rozstępach, czy celullicie, heh

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                    A ćwiczenia i ruch uwalniają endorfiny więc jesteśmy szczęśliwe, a wtedy na pewno wyglądamy lepiej niż jak mamy złe miny. Teraz ćwiczę razem z kumpelą. One tez zrzuca kilogramy po ciąży. Też poleciłam jej tabletki. Razem tez wybieramy seksowną bieliznę.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                      Nie mam nikogo do pomocy. Zero rodziców, zero teściów. Czasami tylko mąż, który dużo pracuje zajmie się Małą ale mimo to od samego początku nie odpuszczam. Po cesarce, w drugiej dobie umyłam włosy i zrobiłam sobie lekki makijaż. Jak źle wyglądam to się fatalnie czuje. Moja Pia to wyczuwa i robi się błędne koło. Zawsze da się znaleźć 15 minut na ekspresowy prysznic, porządne nakremowanie ciała i parę zabiegów na buźce.
                      A jak jest okazja na troszkę więcej czasu dla siebie to biorę się za paznokcie.

                      Nie mam czasu na fitness więc zastępuję to długimi spacerami. Bardzo dużo podróżuję więc czasami nawet trudno znaleźć dobre miejsce na trening. Spacer jest za to dobrą formą relaksu i poprawy formy praktycznie wszędzie.
                      Zdarza mi się dziennie przespacerować 20 km.... załatwiając różne sprawy... Zus, ksero, zakupy, CYCEK, spotkanie, lunch, CYCEK......

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                        Przede wszystkim trzeba trzymać dietę, do tego regularne ćwiczenia i wszystko będzie dobrze, figura będzie zadbana

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                          Dieta to podstawa, oprócz tego częste spacery z dzieckiem, trochę ruchu przy sprzątaniu i figura się trzyma sama Wieczorkiem jakaś maseczka, balsamy i już.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                            Kupiłam taką haleczkę:xxxx I mąż jest zachwycony a ja czuję się jak modelka
                            Last edited by disne; 25-07-2020, 00:12. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                              Zmiana fryzury i koloru włosów, dużo ruchu, "coś" nowego do ubrania
                              Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                                Ja dopiero złapałam oddech jak synek skończył 3 lata i potrafił przez chwilę sam ze sobą się bawić. Wcześniej było trudno, pierw niemowlak, a jak już zaczynał chodzić, to człowiek latał jak głupi, bo bał się.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X