Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

    Denaris, ja mam z natury kręcone włosy, ale to tak zawsze jest-masz proste chcesz mieć kręcone, masz kręcone to wiadomo-proste ci się marzą.
    Ja nie ćwiczę, bo chcę spalić tłuszcz czy pozbyć się pozostałości ciążowych. Ważę 46 kilo, to 5 mniej niż zanim zaszłam w ciążę, rozstępy mam jedynie w pachwinach,ale pracuje nad nimi. Zresztą, są tak małe, że zauważalne tylko dla mnie, ale fakt, że są nie daje mi spokoju. I nieskromnie przyznam, że cieszę się z mojego wyglądu, bo wszystko jest na swoim miejscu i wygląda okej.
    Oponki nie mam, waga w porządku, więc ćwiczę dla przyjemności. I uwielbiam tańczyć. Dziś tańczyłam jak moja Iga spała i miałam taki super humor..

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

      ja na początku po porodzie łaziłam cały czas w szlafroku, nie malowałam się, miałam mega baby bluesa który trwał, trwał i trwał. i nie mogłam się z tego nijak wygrzebać.
      jak już postanowiłam sobie, że czas to zmienić, to już poszło. przeszłam na dietę, schudłam 15kg. staram się malować, choćby odrobinkę, co rano, co rano jakoś się uczesać, żeby nie straszyć samej siebie w lustrze. kupuję sobie od czasu do czasu jakieś "przyjemnostki" - nowy lakier do paznokci, jakiś ciuch czy kosmetyk. czasami też inwestuję w nasze życie erotyczne, kupując wieczorową bieliznę czy olejki do masażu (moje ostatnie odkrycie - , są extra). wyciągam męża na randkę od czasu do czasu. i ćwiczę callanetics
      Last edited by disne; 25-07-2020, 00:17. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

        Słoneczko, brawo!
        Cieszę się, że baby blues zażegnany. Musimy pamiętać też o sobie. Jesteśmy matkami, ale i kobietami i uważam, że powinnyśmy robić dla siebie jak najwięcej, by czuć się dzień po dniu super.
        Ja czasem też mam spadek formy i wszystko mnie przytłacza, ale staram się zrobić coś, co poprawi mi humor.

        Skomentuj


          #49
          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

          No, to niestety nie było takie proste... teraz, z perspektywy czasu łatwo powiedzieć "wzięłam się w garść", ale trzeba przyznać, że wychodzenie z jakiegokolwiek kryzysu psychicznego jest niesamowicie trudne. mój mąż nie wiedział już co robić, podsuwał mi myśli o terapii, psychologu... a do mnie nic nie docierało. na szczęście jest świetnym, kochającym partnerem, myślę, że to dzięki niemu wyszłam na prostą. ale przez wiele miesięcy było ciężko.
          teraz jest zupełnie inaczej, choć wiadomo, z maluchem bywa nieróżowo, czasem bardzo męcząco i czasami sił na wszystko brak i humor nie dopisuje... ale poprawiam go sobie drobnymi zakupami, randkami-niespodziankami, prezentami czy seksi bielizną, którą mąż szybko ze mnie zdziera i takie chwile tylko we dwoje, kiedy berbeć już śpi, które staramy się urozmaicać na różne sposoby, dają potem energię na cały następny dzień

          Skomentuj


            #50
            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

            Ostatnio odkryłam fajny kremik do rąk BingoSpa brzoskwiniowy,jest fajny,ładnie pachnie,pozwala się zrelaksować tym ładnym zapachem i dłoniom przynosi ulgę w ten zimowy czas,doskonale nawilża również.Polecam wypróbowanie.

            Skomentuj


              #51
              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

              A co ja robię dla siebie? Wiadomo, dbamy o dzieci, ale na co dzień warto też zadbać o siebie w moim przypadku oczywiście dieta (jak zwykle), ale tym razem skuteczna, bo zasięgnęłam kilku opinii i przeszłam na dietę niełączenia słyszałyście? dla wszystkich ciekawskich polecam e-book do ściągnięcia na temat tej diety, darmowo, ze strony:
              uwierzcie mi, zechce wam się przejść na tę dietę
              Last edited by disne; 25-07-2020, 00:14. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj


                #52
                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                A ja?? ja mam czas dla siebie w południe gdy mała robi sobie drzemkę, ja wtedy gotuję obiad robię sobie pyszną kawę i albo siadam przed komputerem i odwiedzam moje ulubione strony w internecie, albo czytam książkę uwielbiam to ale tak naprawdę relaksuję się dopiero wieczorem jak córka śpi a ja robię sobie kąpiel przy świetle świec i i w pięknie pachnącym płynie do kąpieli i koniecznie gorącej wodzie to jest to co lubię a później wiadomo miłe odprężenie w ramionach swojego męża w łóżku wtedy zapomina się o wszelkich trudnościach dnia codziennego ja również mam takie dni że nic mi się nie chce ale wtedy przypominam sobie że jestem kobietą a nie tylko matką polką i wtedy maluję się ubieram w to co lubię i wyglądam kobieco i seksi i mówię mężowi że idziemy na randkę to poprawia mi mój nastrój psychiczny a jeżeli chodzi o wygląd i skórę to po porodzie siłą rzeczy ciało się zmienia ja używam balsamów nawilżających i powiem wam że mnie pomagają ale za to z rozstępami ciężko mi idzie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                  a i naprawdę z czego jestem dumna że po pół roku po porodzie zmobilizowałam się i wróciłam do wagi z czasów narzeczeństwa czyli do 60 kg. bo w dniu rozwiązania ważyłam 96kg. to była dla mnie masakra. ale udała się

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                    spedzanie aktywnie czasu zdzieckiem i mezem - sport, spacery, zabawa.
                    Usmiech i swieze powietrzeczyni cuda :-)

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                      A ja jestem uzależniona od kosmetyków Jak tylko idę na zakupy to nigdy nie wracam z pustymi rękami, a to jakiś peeling, pachnący balsam, płyn do kąpieli. Mam tego mnóstwo, cała łazienka jest zawalona.Jak tylko synek zasypia, udaję się do łazienki i się relaksuję, testuję nowe kosmetyki, czytam w internecie opinie na temat danego produktu.Uwielbiam też czytać, mam takie postanowienie,że conajmniej raz na miesiąc kupuję sobie książkę, ostatnio królują ksiązki kucharskie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                        Witajcie,

                        zapraszam na moją stronę na FB
                        xxx
                        Last edited by disne; 25-07-2020, 00:15. Powód: reklama
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                          Mi na początku ciężko się było zmobilizować nawet do umycia włosów. Jak dziecko zasypiało to albo zasypiałam razem z nim, albo siadałam przy kompie i kupowalam xxx] dla mnie w wielkim rozmiarze i dla małej. W koncu postanowiłam wziąć się w garść i zaczęłam ćwiczyć. Od razu lepiej się poczułam. Wróciłam do formy, a to bardzo ważne zwłaszcza teraz przed latem.
                          Last edited by disne; 25-07-2020, 00:15. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                            Widziałam kiedyś dziewczynę, która uprawiała jogging z małym dzieciaczkiem w wózku. Odważyłybyście się?
                            Może Wasi faceci Was jakoś będą potrafili zmotywować? Dzieciaczka można im zostyawić i wyskoczyć na fitness - wgrupie w końcu raźniej

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                              BYŁOBY SUPER GDYBY KAŻDA MAMA MIAŁA MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU DO SPA
                              JEDNAK RZECZYWISTOŚĆ JEST INNA


                              POLECAM DOMOWE SPA ZA MAŁE PIENIĄDZE
                              xxx
                              Last edited by disne; 25-07-2020, 00:16. Powód: link
                              PATRYŚ 10-09-2008


                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: wasze sposoby na bycie piękną, sexowną mamuśką :-)

                                Ja codziennie wieczorkiem, 'choćby się waliło i paliło', przeznaczam czas na 1 rundkę treningu. Jest to zbawienne po całym dniu ciężkiej pracy, no i kobieta od razu czuje się lepiej a w szczególności jej ciało xD

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X