Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy stosujecie kremy na zmarszczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

    Hej
    Ja już od kilku lat używam kremów przeciwzmarszczkowych, a co jakiś czas stosuje również ultradźwięki na twarz, dzięki którym moja skóra wygląda młodo i promiennie. Według mnie każdego dnia powinniśmy odpowiednio pielęgnować naszą twarz i ciało, by w przyszłości móc cieszyć się pięknym wyglądem
    Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:14. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

      Ja nie stosuję kremów na zmarszczki, uważam je za przereklamowane, używam zwykłego kremu.

      Skomentuj


        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

        no stosuję już bo niestety ale moja skóra wymaga pomocy. Znalazłam super linię kosmetyków dla cery dojrzałej właśnie z Bielendy ta seria Red Ginseng. Uzywam już jakiś czas moja skóra stała się bardziej napięta, gładka,młodziej wyglądam zdecydowanie

        Skomentuj


          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

          u mnie się sprawdza krem z vichy: xxx
          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:41. Powód: link

          Skomentuj


            Sama uzywam kremów jednak raczej nie ma co liczyc, ze krem pozbędzie się nam zmarszczk mimicznych Niestety ale takie zmarszczki są często spowodowane mocna mimiką. Sama mam mocną mimikę na czole i po wielu latach miałam dość spore zmarszczki....

            Pomogl mi zabieg botoksu i mogę polecić. Nie jest wcale taki nie przyjemny bo używa sie niewielkiej igiełki. xxx
            Last edited by gagatka; 06-04-2021, 13:21. Powód: link

            Skomentuj


              Pewnie, juz od długiego czasu

              Skomentuj

                     
              Working...
              X