Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy stosujecie kremy na zmarszczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

    Ja używam ziaję 25+ i jak na razie spełnia moje oczekiwania. Na razie nie widać zmarszczek, ale jeżeli kiedyś się pojawią to sięgnę po coś mocniejszego


    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

      Ja bardzo lubie kremy z la roche posay, szczegolnie te z retinolem i aktywna witamina c

      Skomentuj


        #78
        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

        Dziewczyny bardzo ważne jest złuszczanie zrogowaciałej skóry naskórka. Warto jest regularnie przeprowadzać mikrodermabrazję bo dzięki temu skóra będzie wyglądała młodziej a komórki będą pobudzane do większych podziałów. Wprawdzie w salonach nie jest to taki tani zabieg ale urządzenie do mikrodermabrazji możemy kupić sobie w sklepach. Ja ostatnio kupowałam w tym miejscu:
        http://sklep.puregreen.pl/beurer/

        Nie jest to taki drogi sprzęt bo jest to koszt 350 zł ale efekty daje świetne.

        Skomentuj


          #79
          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

          U mnie to jeszcze nie ten etap ale staram się nawilzac skórę, zmywac makijaż, robic peelingi. Moja mama stosuje krem z olay, a ciocia korzysta z zabiegów w salonach kosmetycznych. Ostatnio zdecydowala sie na termolifting falami radiowymi w klinice Raymed (tu mozna poczytać http://raymed.pl) co prawda po zabiegu jej jeszcze nie widzialam, ale przez telefon chwaliła sie że odmlodniala o ladnych pare lat. Czytalam ze taki zabieg zapobiegawczo przed trzydziestką pomaga zabezpieczyc skore przed jtrata kolagenu.

          Skomentuj


            #80
            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

            Pewnie, ale zawsze staram się patrzeć na skład danego kremu, czy nie ma tam nic co mnie uczuli. Tyle że takie czytanie składu - mała czcionka etc. jest dosyć męczące, dlatego fajnie że wymyślona specjalną appkę do tego Cosmetic Skan - http://cosmeticscan.tech/pl/ , może i wam się przyda?

            Skomentuj


              #81
              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

              Ja także znacznie badam skład. Unikam wszelkich chemicznych składników.

              Skomentuj


                #82
                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                Używaj systematycznie któregoś z kosmetyków Hildegard Braukmann. U mnie standardowo tak jak u wszystkich, zaczęło się właśnie od kremu pod oczy HB. I chyba wszystkie mamy podobnie, prawda? To są miejsca najbardziej wrażliwe i zmarszczki tam bankowo się pojawią. Ale czemu tego nie opóźnić?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                  Ja nie stosuje jeszcze żadnych kremów przeciwzmarszczkowych, ale juz nie długo trzeba będzie rozejrzec sie za jakimś

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                    Jasne, że tak Po 30. to konieczność, jeśli nie chce się zbyt szybko zobaczyć zmarszczek. Nie warto czekać, aż już jakieś się pojawią, bo zmarszczkom zdecydowanie łatwiej zapobiegać, niż je "leczyć". A już niestety po skończeniu 25 lat skóra zaczyna się starzeć... Ja właśnie szukam jakiegoś nowego kremu przeciwzmarszczkowego
                    Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:20. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                      Ja też już używam kremów na pierwsze zmarszczki i uważam że nic w tym złego Bardzo dobrze, że teraz w sklepach jest taki wybór

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                        Ja chodzę na zabiegi do Kliniki Medycyny Estetycznej, ul. Lanciego 16/199, Warszawa. Dostałam w prezencie kartę podarunkową więc nie mogę jej zmarnować. Przynajmniej się zmobilizowałam aby poprawić swój stan skóry.
                        Ku mojemu zdziwieniu bardzo pozytywnie się zaskoczyłam bo nie korzystałam wcześniej z takich usług. Stosowałam zazwyczaj zwykłe kremy Polecam Panią Bożenę Król Pozdrawiam!

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                          Napisane przez weronikaf-2 Pokaż wiadomość
                          Ja chodzę na zabiegi do Kliniki Medycyny Estetycznej, ul. Lanciego 16/199, Warszawa. Dostałam w prezencie kartę podarunkową więc nie mogę jej zmarnować. Przynajmniej się zmobilizowałam aby poprawić swój stan skóry.
                          Ku mojemu zdziwieniu bardzo pozytywnie się zaskoczyłam bo nie korzystałam wcześniej z takich usług. Stosowałam zazwyczaj zwykłe kremy Polecam Panią Bożenę Król Pozdrawiam!
                          Rewelacyjny pomysł na prezent taka karta podarunkowa Może też sobie taką zażyczę na moje urodzinki Fajny pomysł.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                            Jasne, że stosuję, nawet mój mąż ma swój krem przeciwzmarszczkowy Nie wyobrażam sobie olać oznak starzenia si skóry, bo wiem, że za 10 lat będę tego żałować.
                            Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:22. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                              Stosuję chociaż nie sugeruję się napisem na zmarszczki na opakowaniu Zwracam raczej uwagę na sklad kosmetyku... .Staram się sstosować dobre nawilżające środki...

                              Zdecydowałam się równeiż na fotoodmładzanie w gabinecie kosmetycznym i jestem bardzo zadowolona z efektów
                              Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:21. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                                Jeszcze nie. Ale juz zaczynam się rozglądać :P to już czas.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X