Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odchudzanie ze wsparciem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • gawrysia
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Nie zawsze catering jest drogi, oni mają według mnie całkiem dobre ceny xxx nie trzeba się zastanawiać nad tym jak sporządzić posiłek. Otrzymujecie gotowca ze świeżych i smacznych składników. Jest to duża wygoda.
    Last edited by disne; 15-07-2020, 23:04. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • savignon
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ja nie stosuję żadnych suplementów, jestem na diecie redukcyjne i co tydzień ubywa mi pół kilograma. W takim tempie do wakacji będę ważyć dokładnie tyle, ile chcę, a przynajmniej nie muszę się martwić efektem jo-jo.

    Leave a comment:


  • izabela85
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ciekawa opcja.

    Leave a comment:


  • basiaborys90
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ja ze skutecznych preparatów mogłabym polecić zieloną kawę. Więcej o niej możecie przeczytać naxxx chudnij-szybko.pl/zielona-kawa-tabletki u mnie zabija apetyt i bardzo ładnie pali mi tłuszczyk. Zwłaszcza ten z boczków i tyłka, którego ciężko się pozbyć.
    Last edited by disne; 15-07-2020, 23:07. Powód: link

    Leave a comment:


  • leosia86
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ja też nie wierzę w bzdurne diety i suplementy, bo po prostu nie działają. A czasem zdrowie nie pozwala schudnąć. U mnie wyszły problemy z tarczycą Ale przynajmniej waga ruszyła.
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:33. Powód: link

    Leave a comment:


  • witaminka
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Nie ma czegoś takiego jak cudowna dieta, kiedy kilogramy same uciekają. Zawsze to wymaga wysiłku i wyrzeczeń.

    Leave a comment:


  • terat83
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    W odchudzaniu przydatna jest odpowiednia suplementacja - xxx. Nie tylko wpływa ona pozytywnie na widoczne efekty, ale również na nasze zdrowie. Dzięki suplementom przyswajamy znacznie więcej witamin.
    Last edited by disne; 15-07-2020, 23:06. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • maleckaska
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Moim zdaniem od razu warto zgłosić się do dietetyka, bo samemu to ciężko... Jakby ktoś z Was szukał specjalisty w stolicy to zgłoście się do Wilmed przychodni. Pod okiem dietetyka to zupełnie inna bajka, szczególnie jeśli dodatkowo zmagamy się też z jakimiś chorobami jak np chorą tarczycą, cukrzycą itd.

    Leave a comment:


  • arletkawis1987
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Podczas odchudzania trzeba zwracać uwagę na, to co jemy. Bardzo często podczas zmieniania nawyków żywieniowych nasz układ trawienny może reagować nieprawidłowo. Niewiele osób wie, ale na niestrawność i zgagę świetnie sprawdza się cytryna. O jej ciekawych właściwościach możecie poczytać w xxx bardzo interesującym artykule na stronie z poradami medycznymi.
    Last edited by disne; 15-07-2020, 23:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    najlepszym wsparciem w odchudzaniu są konsultacje z dietetykiem, sama korzystałam i wiem co mówię.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kasztanekkasia
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Można próbować odchudzać się ze wsparciem suplementów diety ale dobrze skonsultować to z lekarzem, bo ja np korzystałam z produktu: xxx- super na mnie zadziałał a największym jego plusem jest że nie posiada substancji pobudzających więc był dobrym dodatkiem do diety
    Last edited by disne; 15-07-2020, 23:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    ja uważam, że wsparcie dietetyka podczas odchudzania to podstawa, zawsze nakierunkuje na właściwy tor i podpowie korzystną dietę.

    Leave a comment:


  • sportowamama
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ja jedno wiem na pewno - cud diety nie istnieją. Chcesz schudnąć, to musisz zmienić nawyki żywieniowe po prostu, zacząć ćwiczyć i zobaczysz efekty szybko. Będąc na diecie zaraz się łamiesz, jesz np. coś słodkiego czy niezdrowego. A jak masz zbilansowaną dietę to jednak mniej zachcianek takich.

    Leave a comment:


  • kankiela
    started a topic Odchudzanie ze wsparciem

    Odchudzanie ze wsparciem

    Czy możliwe jest to, co ta laska opisała na tym blogu?
    xxx
    Sama już nie wiem w co wierzyć, a w co nie
    Last edited by disne; 15-07-2020, 23:06. Powód: link
       
Working...
X