Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odchudzanie ze wsparciem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • monikajoe
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Chyba najważniejsze w tym wszystkim to nie zwariować Dobre samopoczucie czasem ciężko przychodzi, nawet jeśli widzimy efekty. Po prostu chcielibyśmy więcej i więcej, a może to jak teraz wyglądamy to już jest dobrze i atrakcyjnie? Takie xxx pomogą nam przejść przez to również pod względem stanu naszego ducha i naszej świadomości. Myślę, że dość istotne.
    Last edited by disne; 16-07-2020, 00:01. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • niccol
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ja kiedyś byłam u dietetyka, ale okazało się, że efektów nie było. Oczywiście wiem, ze ruch też jest ważny, ale mimo to czułam się pozostawiona sama sobie. Dietetyk zrobił rozpiskę i tyle, a wątpliwości się pojawiały. A czy jak się korzysta z takiego coucha dietetycznego to można się go pytać o wszystko?

    Leave a comment:


  • KatarzynkaM
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ja już sporo schudłam, pilnuję się teraz, żeby nie było efektu jojo. Taką herbatkę sobie kupiłam: xxx. Mam nadzieję, ze mi pomoże
    Last edited by disne; 16-07-2020, 00:03. Powód: link

    Leave a comment:


  • smoczek11
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    moim partnerem przy odchudzaniu okazał się ten pomocnik xxx. Jestem bardzo zadowlona z działania kilogramy lecą na łeb i szyję
    Last edited by disne; 16-07-2020, 00:02. Powód: link

    Leave a comment:


  • wieri
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    a ja myśle że nie ma co na diety wydawać kasę. Wystarczy jeść zdrowo i zbilansowanie i ewneutlanie sobie dorzucic jakis suplement. Np xxx
    Last edited by disne; 16-07-2020, 00:02. Powód: link

    Leave a comment:


  • moonkaz
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Oj nie wiem czy jest kobieta, która nie ma celluliutu. W zasadzie każda z nas może pochwalić się skórką pomarańczową.Sama miałam najwiekszy po ciązy i wpadłam z tego powodu w powazne kompleksy. Próbowałam ćwiczeń oraz diety ale niewiele to dawało. Udało mi się schudnąć,ale cellulit jak był tak był.

    Pomoglo mi modelowanie sylwetki:
    xxx

    Nawet nie wiedzialam wczesniej,ze takie zabiegi mogą mieć tak dobre działanie na cellulit.
    Last edited by disne; 16-07-2020, 00:02. Powód: link

    Leave a comment:


  • oleska33
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    A co sądzicie o takich tematach jak bielizna wyszczuplająca?
    kiedyś widziałam takie specjalne majtki uciskające, nadaje się to pod sukienkę wyjściową?
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:30. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • katarin555
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    korzystałyście kiedyś z diety pudełkowej, gdzie menu układane jest przez specjalistów dietetyków? jak korzystam z wygodnadieta.pl i zaskoczona jestem jak super to rozwiązanie! to się nazywa wsparcie, innego nie akceptuję (oprócz ćwiczeń oczywiście)

    Leave a comment:


  • avetia
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Oczywiście, że najważniejsze jest to, żeby po prostu zmienić nastawienie. Wprowadzić dietę, a raczej zmienić nawyki żywieniowe. Mi się udało, ale jeszcze kilka kilogramów do zrzucenia przede mną. Żeby sobie trochę pomóc, zamówiłam krople Citrosept Slim, któraś z Was stosuje?

    Leave a comment:


  • majka3008
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Mnie bardzo pomógł catering dietetyczny. Zamawiam Wygodnądietę, dzięki której zaczęłam jeść zdrowo, świeżo i regularnie. Z ich wsparciem dużo łatwiej było mi osiągnąć zamierzony cel, choćby dlatego, że codziennie rano dostawałam gotowe posiłki na cały dzień. Sama bardzo nie lubię gotować więc zazwyczaj jadłam "coś na szybko" a teraz w końcu mam pod ręką pełnowartościowe posiłki.

    Leave a comment:

  •    
       

  • evlin38
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ja myślę, że lepiej jest po prostu wyjść np. pobiegać niż katować się dietami. Półgodzinny jogging jednak uszczęśliwia bardziej niż liść sałaty na kolację . A co do wsparcia, nie stać mnie na osobistego trenera, a z telefonem z aplikacją w reku jest po prostu niewygodnie. Na szczescie zrobilam sobie sama prezent - sportowy zegarek Suunto (ja tam sie nie znam, ale maz twierdzi, że to bardzo dobra marka). Na Zegarownia.pl działają kody na zegarki tej firmy - ,,Fitbodies'' i ,,zlapdystans''. Może u Was tez zadziala?

    Leave a comment:


  • versia90
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    a ja polecam fit catering
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:41. Powód: link

    Leave a comment:


  • thesame
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Ogromny wpływ na to czy potrawy są zdrowe ma nie tylko to co jemy, ale też to w jaki sposób je przygotowujemy, dlatego polecam sprzęt kuchenny tego typu
    xxx
    Last edited by disne; 16-07-2020, 00:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • genju2
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Tutaj podaję link jak ktoś by chciał - dużo jest odnośników w artykule do badań naukowych więc to nie są też jakieś wydzimisie autora tylko zdania pisane pisane tam poparte so dowodami naukowymi. Bardzo lubię ten portal.

    Leave a comment:


  • genju2
    replied
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Polecam poczytać sobie artykuł na temat właściwości spiruliny

    Leave a comment:

       
Working...
X