Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zęby po ciąży??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zęby po ciąży??

    hej dziewczyny chciałam się dowiedzieć jak wasze ząbki "zniosły" ciążę?? Czy coś się z nimi stało złego Pytam dlatego ze mojej mamie strasznie się popsuły a ja do tej pory miałam ładne zęby ale niestety już teraz widzę różnice......
  •    
       

    #2
    ja nie zauważyłam u siebie żadnych zmian.....
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      ja chodziłam do dentysty od 4 miesiąca ciąży co miesiąc, bo za każdym razem mówił że następnym razem już ostatni ząb do zrobienia,
      tymczasem na następnej wizycie cos się znów zepsuło, także jeszcze w 9 miesiącu siedziałam grzecznie na fotelu.
      na szczę szczęście teraz są różne znieczulenia i nie trzeba strzykawki!
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Jeżeli chodzi o zęby to wszystko jest ok. natomiast włosy straciłam w dużej ilości ale z dwojga złego lepiej stracić włosy niż zęby bo przynajmniej odrosną.


        ____________________
        DAWIDEK - 6 MIESIĘCY
        [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

        url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

        Skomentuj


          #5
          Ja nie miałam ani problemów z zębami , ani z włosami.

          Skomentuj


            #6
            dzieki kobietki za odpowiedzi. a co do wizyt u lekarza dentysty to z milion osób mi odradza.......

            Skomentuj


              #7
              Witam. W czasie ciązy z moimi zębami nie było problemu, natomiast jak urodziłam zaczęły sie z nimi problemy,zdrowe zęby zaczęły nagle się psuc, nie wyrabiam teraz z wizytami u dentysty
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja nie mialam ani problemu z zebami ani wlosami

                Skomentuj


                  #9
                  mi tylko dziąsła krwawią od porodu
                  ale na szczęście juz coraz mniej
                  a ząbki mam zdrowe (ostatni leczyłam w 6 klasie podstawówki) i ciąże im tez nie zagroziły


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    U mnie zęby spoko, są

                    Ale fakt, że trzeba pilnować, bo niektórym kobietom w ciąży i później jak się karmi piersią to niestety lecą...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja jakos nie zauwazylam aby u mnie cos sie dzialo z zebami. Narazie wszystko jest ok
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj


                        #12
                        u mnie sie nic nie zmienilo, mam zeby jak ser szwajcarski i tak pozostalo nie naprawily mi sie ale nie odczuwam nasilenia, duzo mleka piuje(bo lubie)

                        Skomentuj


                          #13
                          U mnie wszystko raczej ok,tylko w ciąży wyżynały mi się 8-ki,no i trochę się nacierpiałam

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez Anka81 Pokaż wiadomość
                            U mnie wszystko raczej ok,tylko w ciąży wyżynały mi się 8-ki,no i trochę się nacierpiałam
                            haha mialam ta sama sytuacjetylko nie wiedzialam ze zabkuje a myslalam ze mam jakies zakazenie
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              Mi w ciąży też wyszła ósemka,ale skończyło się tak ,że musiałam ją wyrwać bo nie wyrosła do końca i zrobił się stan zapalny dziąsła,straszne przeżycie u hirurga dentystycznego ogólnie moje zęby po ciązy dotychczas majż sie nie najlepiej

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X