Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbedne kilogramy:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    niestyty nie mam silnej woli..(

    Ja niestytety nie naleze do osób które maja silna wole..i to jeszcze do jedzenia..bo jedzenie sprawia mi poprostu przyjemnosc..w ciazy przytyłam 20 kg.i zostało mi jeszcze 10 ...ale tamte 10 kg.spadło mi samo po porodzie i od tamtego casu waga stoi z dnia na dzień obiecuje sobie mniej jesc i cwiczyc akle niestety narazie mi to nie wychodzi..;(( moze któras z Was ma dla mnie jakas reade żewby nie mysleć o jedzeniu..) kochane pomózcie..

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      jesli chodzi o jedzienie to trzeba miec silna wole i byc konsekwentna.jedz wszystko tylko np.po 18-19h juz nie jedz..zobaczysz zrzucisz...

      Skomentuj


        #48
        Z ta silna wola jest ciezko,ja tez nie mam niestety.Co prawda udalo mi sie przestac palic jak dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy.Nie pale do dzis ale za to nie moge przestac jesc slodyczy:/ Wyglada na to,ze cos za cosBiore chrom,ktory ma pomoc na pozbycie sie laknienia,moze za jakis czas zacznie dzialac.
        Musze dostosowac sie z tym jedzeniem do 18,tylko moj luby wraca najczesciej ok 19 z pracy,a ja nie lubie jesc sama obiadkowNajgorzej jest z tym zaczynaniem wszystkiego od jutra i tak zawsze jutro przestane,jutro juz nie zjem hihihi.

        Skomentuj


          #49
          Czesc,Baby mama Ty z tymi slodyczami to tak jak ja masz
          Kiedys byly fajki a teraz sa ciacha.Zobaczysz ze schudniesz,jak zacznie brzucha ubywac to takiej motywacji dostaniesz ze nawet cukierka nie dotkniesz Pozdrawiam i kciuki trzymam za zelazna wole

          Skomentuj


            #50
            no ja jestem po porodzie 9 miesiecy i jeszcze karmie piersia i z wagi nic nie zjezdzam . Ale właśnie probuje ColonC i po 2 dniach widze roznice ( co zjem to bardzo szybko trawie i "oddaje")

            Skomentuj


              #51
              Ja juz jestem prawie 2 tygodnie po porodzie i wrocilam do swojej wagi ubylo mi te cale 15kg co mialam. Ale i tak musze jeszcze z 6 kg schudnac zeby dobrze wygladac

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #52
                w dwa tygodnie straciłaś 15 kg??? jak??? zdradź swoją tajemnicę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Ja tez chcialabym ja poznac....

                  Skomentuj


                    #54
                    ja tez chce wiedziec jak???potrzebuje zrzucic jakies 30 kilo
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      #55
                      też jestem ciekawa?? miłośćią żyje...??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        To i ja sie podpisuje pod lista ciekawskichMoja waga stoi w miejscu,ani grama mniej,wciaz 14kg do zrzucenia. Slyszalyscie moze o diecie kopenhadzkiej??Ponoc mozna raz dwa pozbyc sie sporo kg.

                        Skomentuj


                          #57
                          Dziewczynki nie mam pojecia jak to sie stalo Tak prawde mowiac to ja nie przytylam prawie nic w bioderkach czy nozkach.. tylko brzuch mialam strasznie duzy w ciazy. Ale mozliwe, ze to wszystko wazylo az 15kg Tak czy siak nic magicznego nie stosowalam Tylko, ze teraz u mnie waga sie utrzymuje i schudnac jeszcze kilka kilo nie dam rady juz

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #58
                            Ja też bardzo szybko schudłam po rozwiązaniu. W miesiąc znikneło 18kg, w tym 16 nabyte podczas ciąży. Nie głodzilam się broń boże, wprost przeciwnie, starałam się w siebie wciskać zdrowotności pokarmowe, jako że karmiłam piersią.
                            Myślę że mi to bardzo pomogła moja...dzidzia. Była tak absorbująca w pierwszych miesiącach życia i miała tak zażarte kolki, że kilogramy uciekły ino mig...


                            Skomentuj


                              #59
                              Te ''kilogramy'' o których pisze inso to prawdopodobnie nie był tłuszcz tylko dziecko, wody płodowe, powiększona macica i woda która zatrzymała się w organizmie w ciąży to się zdarza.Ja przytyłam 23kg zaraz po porodzie zeszło mi 10kg i w ciągu 2m jeszcze 8 a reszta została


                              Skomentuj


                                #60
                                Witam. Chciałabym sie poradzić. Przed samą ciąża ważyła ok. 50 kg. W czasie ciaży jadłam (teraz żałuję) dużo słodyczy, tzn potrafiłam zjeść np. 2 czekolady jednocześnie PO urodzeniu Gabrysi, też niemogłam sie oprzeć słodyczom z ciemną czekoladą. teraz staram się ograniczyć słodycze, kebaby itd. Karmię piersią, choć jest to tylko do 4-5 razy dziennie, natomiast w nocy córka podjada czasem. Waże 61 kg, chciałabym "zżucić" nie potrzebnych kg z pupy - bo to ona najgorzej wygląda...zresztą nie jest tak źle...Brałam również antykoncepcje Cerazette...Nie któzy twierdzą że to przez nią tak przytyłam.

                                Proszę was o radę co mogę robić, prócz spacerów z dzieckiem co 2dzień(jak jest pogoda).

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X