Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbedne kilogramy:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    czesc dziewczyny!W ciazy przytylam prawie 24 kg,jestem ponad miesiac po porodzie i tylko zgubilam tyle co waga dziecka,lozysko i wody plodowe.Na dodatek jestem po cesarkim cieciu i nie karmie piersia(mega problemy) i zastanwaiam sie czy kiedys wroce do swojego dawnego rozmiaru36-34,teraz mam 40(( Cwiczyc nie moge jeszcze bo rana sie nie wygoila do konca i wogole czuje sie okropnie,w nic sie nie mieszcze,wygladam jakbym byla jeszcze w ciazy albo gorzej bo w ciazy chociaz skora na brzuchu byla naciagnieta,a teraz wielkie flaczycho Apetyt tez mam chyba wiekszy,choc staram sie ograniczac i biore chrom,przez ktory niby nie ciagnie tak do slodkiego.
    Fakt,ze zapominam o tym wszystkim jak tylko spojrze na moja coreczke i ciesze sie,ze jest zdrowa ale tylko jak spojrze na swoje cielsko chce mi sie plakac((

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      jestes dopiero ponad miesiąc po porodzie....przecież wszystkiego nie zrzucisz odrazu.ja przytyłam 27kg i tez miałam cc,po powrocie ze szpitala zrzuciłam tylko 7kg,w ciągu roku zrzucilam to co przytylam.

      Skomentuj


        #33
        Ja przytylam 15kg zostalo jeszcze 5,a jestem pol roku po porodzie

        Skomentuj


          #34
          no wlasnie za szybko to tez nie dobrze schudnac.spokojnie spokojnie moje panie idzie wiosna wiec napewno zzucicie co nieco(byle nie meza ze schodow0
          shannon

          Skomentuj


            #35
            No u mnie to by polecial z 3pietra to troche schodow jest
            Na razie nic nie przeskrobal to moze czuc sie bezpieczny

            Skomentuj


              #36
              Ja juz nie moge sie wiosny doczekac zeby zaczac sie troche ruszac(teraz zimno i ponuro to nic sie nie chce).Kurcze cala zime kawka i ciasteczko i znowu zaczynam sie zaokraglac...po porodzie poszlo szybko ale codziennie na rowerze jezdzilam i zadnych slodyczyni jadlam

              Skomentuj


                #37
                O dzieki Froch,podbudowalas mnie troszke,to niech teraz ten rok jak najszybciej zleci hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Baby mama
                  Nie przejmuj sie,ja przytylam w ciazy 20kg.i w jakies pol roku doszlam do siebie.Tez jestem po cc .Na poczatku wyc mi sie chcialo jak sie widzialam w lustrze.Po porodzie wydaje nam sie ze jestesmy fajne laski(bo nogi juz nie sa spuchniete i brzuch tak nie ciazy)wracamy do domu i okazuje sie ze wciaz mozemy tylko ciazowe ciuchy ubrac...deprecha.Ale to mija,jak szybko to zalezy od ciebie

                  Skomentuj


                    #39
                    ja tam sie kompletnie tymnie przejmowalam ze miescilam sie tylko w dres albo ciazowe ciuchy.urodzilam dziecko a nie od piwska taki brzuch mialam.nie matrwcie sie kobietki takimi detalami.schudniecie jak tylko bedziecie musialy latac za swymi maluszkami.dla swych mazow(chlopakow)napewno jestescie bardzo seksowne(mam nadzieje ze tak jest)
                    poza tym polecam basen
                    shannon

                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez beatka24 Pokaż wiadomość
                      Cześć przytyłam aż 21 kg. mam nadzieje że tak będzie,póki co wziełam sie ostro za odchudzanie mam nadzieję że do wiosny będzie juz ze mnie laska
                      Napewno dasz rade zrzucic,wazne ze sa checi,a to juz polowa sukcesu
                      Trzymam kciuki za dobry wynik dietki
                      Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Ja w ciąży przytyłam 17 kg, w tydzień po porodzie straciłam 10kg, miesiąc później już tylko kilogram i waga stop. Mała ma już 4 miesiące a waga ani rusz chociaż karmie piersią. Pewnie po części to wina pory roku i małej ilości ruchu, może na wiosne bedzie lepiej, jak wróce do pracy. Poza tym mam PCO, które też może mieć wpływ na wage. Narazie jestem przerażona widząc się w lustrze (mega cycki i brzuch ze strasznymi rozstępami) ale jak patrze na Zuzie to od razu poprawia mi się humor. Pozdrawiam wszystkie młode mamy

                        Skomentuj


                          #42
                          I jak tu sie odchudzac?Dzis mam taka mala rocznice z moim ukochanym,a on mi przyniosl pudeleczko czekoladek,przeciez az zal nie otworzyc,a jak zakopie gleboko to zapomne i jeszcze straca termin waznosci:-D
                          Nie ma to jak silna wolna!!!)))Kazda wymowka jest dobra
                          Chyba powinnam raczej plakac,a nie sie smiac hehe.

                          Skomentuj


                            #43
                            eee tam,ja sobie przyjełam jedna zasadę: po 17h nie jadam,ale za to sniadania obowiązkowe!!!i zrzuciłam te kg.

                            Skomentuj


                              #44
                              Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                              eee tam,ja sobie przyjełam jedna zasadę: po 17h nie jadam,ale za to sniadania obowiązkowe!!!i zrzuciłam te kg.
                              Zgadzam sie,mam podobna zasade-porzadne sniadanie i obiadek.
                              Po obiedzie kawa i ciacho,a po 18-ej tylko woda i herbatka ziolowa i problemow z kg.nie mam
                              Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                              Skomentuj


                                #45
                                Mi moj sunus zostawil 18kg
                                Ale jeszcze zostalo troche,ostatnio cos z wagi lece to pewnie na wiosne wyciagne zakurzone ciuchy z przed ciazy
                                Cyprianek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X