Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dieta pudełkowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dieta pudełkowa

    Macie jakieś doświadczenia z dietą pudełkową? Zastanawiam się jak pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów i wyczytałam, że taka dieta się doskonale sprawdza. Przeglądałam już oferty różnych firm
  •    
       

    #2
    Odp: Dieta pudełkowa

    uważam, że coś takiego jest bardzo drogie i niestety mnie nie stać

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dieta pudełkowa

      Na pewno jest to wygoda, jeśli ktoś przywozi i daje gotowe jedzenie.. jednak to swoje kosztuje i nie każdego na to stać

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dieta pudełkowa

        To dość drogie jest. A ze skutecznością i jakością różnie bywa. Chyba lepiej samodzielnie przygotowywać posiłki.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dieta pudełkowa

          dieta pudełkowa jest dla bogaczy, bo słyszałam że jest to bardzo droga opcja.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dieta pudełkowa

            Wbrew pozorom wcale to takie drogie nie jest - 5 posiłków na dzień na osobę to wydatek około 40-50 zł, u nas wyszło bardzo podobnie - bez zakupów, gotowania, zmywania...
            Jednak trenerka powiedziała, że mimo wszystko lepiej przyrządzać posiłki samemu, a do tego wprowadzić kilka zdrowych nawyków - zamiast cukierków jeść owoce, a białe makarony zastąpić ciemnymi lub najlepiej kaszą gryczaną niepaloną.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dieta pudełkowa

              Serio nie jest drogie? Znasz cennik? Ja nie wydaję dzień w dzień 50 zł na jedzenie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dieta pudełkowa

                Myślałam o takiej diecie. Niestety jest bardzo kosztowna...c

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dieta pudełkowa

                  Jak czytam o tych wszystkich dietach to jestem lekko przerażona. Sama bym się na taką nie zdecydowała, poza tym większość tych wymyślnych diet ma raczej za zadanie odchudzić portfel.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dieta pudełkowa

                    Ja jestem zdania, że lepiej jest jednak przyrządzać sobie samodzielnie posiłki. Nie trzeba na to poświęcać nie wiadomo ile czasu, mogą to być proste posiłki, na które wystarczy zaledwie kilka minut. Ja osobiście wybieram produkty sprawdzonego pochodzenia z naturalnym składem i z nich przyrządzam posiłki. Np. tego typu owsianka xxx jest idealna na śniadanie, a jej przyrządzenie zamyka się w 2 minutach
                    Last edited by disne; 20-08-2020, 22:58. Powód: reklama

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dieta pudełkowa

                      Ja nie mam zaufania do cateringów. Dlatego, że kiedyś sama procowałam w takiej firmie. Na jednej desce każą kroić mięso i warzywa, byleby szybko przygotować dania...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dieta pudełkowa

                        Dla mnie dieta pudełkowa nie ma sensu, taki sposób jedzenie byłby w moim przypadku konieczny do końca życia Wolę sama gotować, przynajmniej wiem co i jem, może nie zawsze zdrowo i niskokalorycznie, ale staram się też regularnie ćwiczyć. Według mnie bez ćwiczeń żadna dieta się nie uda. Wy też uprawiacie jakieś sporty?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dieta pudełkowa

                          Na pewno zaoszczędza się dużo czasu, natomiast pieniędzy nie :P

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dieta pudełkowa

                            Też tak na początku myślałam, ale takie diety są nieopłacalne. Ale jak podliczysz to ile wydajesz na zakupy, na jedzenie na mieście, przekąski między posiłkami, batoniki i inne pierdoły i na czas, który poświęcasz na przygotowanie posiłków to złapiesz się za głowę ile pieniędzy i czasu tracisz. Dieta taka jak z xxxx oferuje na pełne, zbilansowane i urozmaicone posiłki. Możesz wykluczać niepożądane składniki, dobierać kaloryczność. Co najfajniejsze codzienne masz inne dania, wliczając w to zdrowe desery
                            Last edited by disne; 20-08-2020, 22:57. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dieta pudełkowa

                              Ja korzystam z Wygodnejdiety i jestem z nich zadowolona. Mają smaczne posiłki, menu urozmaicone więc się nie nudzi, dostawy na czas. Jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X