Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dieta pudełkowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dieta pudełkowa

    pudełka to świetne rozwiązanie, nie lubię gotować, ale uwielbiam jeść zdrowo! też zamówiłam taką dietę z oferty WygodnaDieta, codziennie dostaję nowe dania, czuję się świetnie i mam więcej energii, zdrowe jedzenie naprawdę dużo zmienia!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dieta pudełkowa

      Nigdy nie korzystałam z takiej diety, bo wydaje mi się ona dość droga, a też nie mam żadnej pewności, że dane posiłki będą mi pasowały. Głównie dlatego się na to nie zdecydowałam. Niby oszczędzam czas, ale raczej nie pieniądze. A też wcale nie jest pewne, że zaspokoję głód ;p

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dieta pudełkowa

        xxx to świetne rozwiązanie dla osób nie posiadających czasu na gotowanie, ale też świetny sposób na wdrożenie zdrowego żywienia.
        Last edited by gagatka; 29-03-2021, 12:45. Powód: reklama

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dieta pudełkowa

          A jakie masz wymagania do cateringu. Chcesz całą dietę czy tylko posiłek do pracy. Jeśli chodzi o diety odchudzające, to ja korzystam z xxx . Produkty są świeże a potrawy smaczne. Ja wybrałam dla siebie dietę 1500 kcal. Na początku ciężko mi było wytrzymać bez podjadania słodyczy, ale później się przyzwyczaiłam. Teraz widzę już efekty, bo schudłam 6 kilogramów.
          Last edited by disne; 20-08-2020, 22:57. Powód: reklama

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dieta pudełkowa

            jakoś mnie to nie przekonuje, bo na dobrą sprawę ile można wydać pieniędzy miesięcznie na zwykłe obiady na kilka dni? Ja rozumiem brak czasu ale no bez przesady, ze dwa razy w tygodniu posiedzieć łącznie godzinę to długo.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dieta pudełkowa

              2 razy w tygodniu godzinę ? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że w tym czasie przygotowujesz sobie obiady na cały tydzień? Catering dietetyczny to nie są zwykłe obiady, to nie bary mleczne. Posiłki są wykonywane ze świeżych, wysokiej jakości produktów, odpowiednio zbilansowane i zawierające niezbędne mikro i makro składniki. Ciężko tego nie docenić jeśli człowiek najzwyczajniej w świecie nie ma czasu na gotowanie a co więcej na gotowanie zdrowych posiłków. Dieta pudełkowa Warszawa xxx) to coś więcej niż promowane przez celebrytki różnego rodzaju wymysły, których ograniczeń i nakazów nie mogą długo utrzymać najwytrwalsi.
              Last edited by disne; 20-08-2020, 22:58. Powód: reklama

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dieta pudełkowa

                Tylko pieniadze wydawać, a wystarczu sobie przygotować tego jedzenia wiecej na weekend

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dieta pudełkowa

                  Dla mnie tez szkoda pieniędzy. Sa odpowiednie aplikacje które tez licza kalorie po wpisaniu odpowiedznich parametrów i ustalaja dietę. Dużo tańsze, a i troche pracy w kuchi tez się przyda.

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez milenka77 Pokaż wiadomość
                    Odp: Dieta pudełkowa

                    Dla mnie tez szkoda pieniędzy. Sa odpowiednie aplikacje które tez licza kalorie po wpisaniu odpowiedznich parametrów i ustalaja dietę. Dużo tańsze, a i troche pracy w kuchi tez się przyda.
                    no też te aplikacje to super sprawa
                    Strasznie potrafią ułatwić życie A z jakiej korzystasz???
                    __________________________
                    xxx
                    Last edited by gagatka; 01-10-2020, 12:02. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Ja byłam na takiej diecie i super dla osób wygodnych oraz zapracowanych. Jednak potem przestałam sobie ją kupować i waga powróciła do normy... Tak wiec moim zdaniem lepiej jest samodzielnie nauczyć się zdrowo gotować. Niskokaloryczne potrawy

                      Ze swojej strony polecam również jakieś zabiegi na ciało. U mnie xxx dały naprawdę dobre rezultaty
                      Last edited by gagatka; 06-04-2021, 13:22. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Kluczowe i tak będą kalorie więc o tym pamiętaj

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X