Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

    oj ten cycek to pusty u góry i ponaciągany, więc najbardziej mi on przeszkadza nigdy niemaiłam takich małych piersi i wtakim stanie, z tąd ten mój ból...





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

      nie ma co się pogrążać.. przed ciążą też jesteśmy różne, jedne szczupłe, inne tęgie.. fakt, że znosimy trudy i bóle związane z ciążą i porodem.. a potem jeszcze jak nie uda się odzyskać figury, to można się podłamać

      ja tam stawiam na dłuuuugie spacery i póki co wychodzi mi to na dobre

      Skomentuj


        Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

        Ja również staram się spacerować z moim małym szkrabem,ale mimo to zostało mi kilka kg. Jestem niska i bardzo to widać szczególnie-na brzuchu,ale staram się pozytywnie myśleć

        DAMY RADĘ

        Skomentuj


          Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

          Latem stracisz te parę kilo. Ja właśnie latem straciłam. A ostatnio przeżyłam szok bo chciałam sobie kupić spódnicę i weszłam w 34! Pierwszy raz w życiu, a moje spodenki 36 też musiałam zwężać u krawcowej



          Skomentuj


            Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

            Kobietki - mam podobny problem , także mam małe piersi... Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tabletkami BUST-UP , które uczynią mój biust jędrniejszy i bardziej pełny. Ostatnio dużo słyszę na ich temat - sporo moich koleżanek zaczęło je przyjmować i słyszę same pozytywne komentarze, a co Wy o tym myślicie? Czy któraś z Was używa?

            Skomentuj


              Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

              Ja tez sie zastanawiam nad tymi tabletkami. Mam starsznie maly biust i raczej nie ma perspektyw ze sie to zmieni. Syn ma 2 lata a ja nadal płaska

              Jedno co sie ciesze to to ze po ciazy wrocilam ekspresowo do swojej sylwetki, nawet szczuplejszej, ale ten biust...

              czekam na wypowiedzi na temat tych tabletek
              Femme Cosmetics - Polskie kosmetyki i leki w UK
              Polskie kosmetyki




              Skomentuj


                Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                czesc
                ja po pierwszej ciazy zjechalam szybko przed58-po43!masakra,kilka lat probowalam utyc chociaz troche,udalo sie do54i tak po12latach kolejna ciaza i mam teraz64,5i wcale mi sie to nie podoba.mega boczki,obwisly brzuch,ech i te sflaczale cycki
                moze faktycznie te leki co tu piszecie o nichchociaz biust sie powiekszy to talia wyda sie wezsza







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                  Po pierwszej ciazy schudlam bardzo, po kolejnych wlasciwie niewiele sie zmienilo.Oscyluje miedzy rozmiarami 40-44.Nigdy nie robilam jakichs specjalnych diet czy cwiczen. Nie tyle figurka mi przeszkadzala po ciazy, ile problemy z nietrzymaniem moczu

                  Skomentuj


                    Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                    Ja po obu ciązach dość schudłam,z 72 kg podczas ciązy zostało mi 53kg. I wsumie ciesze sie że schudłam.Tylko mój mąz wolałby jakbym miała choć o 5-10 kg więcej bo dla niego jestem obecnie za chuda.Narzekać po ciązy moge jedynie na mniejszy biust,na którym dodatkowo pojawiły sie rozstępy.




                    Skomentuj


                      Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                      mi poszło w biodra i uda a teraz jest klopot jak to zbić. Macie jakies pomysly bo dieta i jakies ćwiczenia nie zabardzo pomagają

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                        Od razy po porodzie moj brzuch byl bardzo smieszny pomarszczony i troszke bez czucia;P Juz miesiac po porodzie wrocilam do sylwetki sprzed ciazy i jestem baaaaardzo zadowolona

                        Skomentuj


                          Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                          Ja po ciąży byłam zdruzgotana figurą. Strasznie przytyłam. Nie mieściłam się w żadne ciuchy, a poza tym okropnie się czułam. Postanowiłam tak więcej się nie czuć. Przeszłam na dietę, zaczęłam ćwiczyć. Stosowałam też Therm Line bo więcej się pociłam. Teraz jestem zgrabna i zadowolona. Nigdy tak dobrze nie wyglądałam.

                          Skomentuj


                            Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                            Ja już prawie wróciłam do dawnej figury. Zostało w boczkach 3 kg i to najtrudniej zrzucić. Może jak zacznie się lato i więcej ruchu to się uda...

                            Skomentuj


                              Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                              Około miesiąc trwał powrót do figury sprzed ciąży. Chciałam zatrzymać te dodatkowe kilogramki ale niestety nie udało się



                              Skomentuj


                                Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

                                Witam,

                                to zazdroszczę tym mamom, co tak szybko doszły do poprzedniej figury. Ja jestem z tych co jak karmią, to nie tracą kilogramów. Dopiero jak przestałam karmic wróciłam do poprzedniej figury. Zobaczymy jak będzie teraz.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X