Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przesusza się Wam skóra?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Odp: Przesusza się Wam skóra?

Hej
    Jeśli macie problem z przesuszoną skórą to polecam sprawdzić zabieg, jakim jest xxx . Skóra po wykonaniu tego zabiegu staje się nawilżona, odżywiona i zregenerowana, a także odzyskuje swój zdrowy blask. Sprawdźcie koniecznie!
    Last edited by disne; 03-08-2020, 22:06. Powód: reklama

Skomentuj

•    

Dla skóry suchej zwłaszcza latem polecam wam naturalny krem owocowy od trawiaste. Czyni cuda na twarzy, do tego xxx i problem znika. Spróbujcie.
      Last edited by disne; 03-08-2020, 22:06. Powód: reklama

Skomentuj

Może krem Octenicare będzie dobry rozwiązaniem?
        Można o tym poczytać xxx
        Sama już kiedyś stosowałam i dużo pomogło...
        Last edited by gagatka; 22-02-2021, 12:15. Powód: link

Skomentuj

też mam suchą skórę, najgorzej z buzią, bo musialam zrezygnować z wielu kosmetyków typu podkład, puder, bo bardzo mi przesuszały skórę. Koleżanka mi podpowiedziała żebym sobie oeparol zaczęła brać, drugi miesiąc biorę i faktycznie jest lepiej, wracam powoli do lekkiego makijażu, skóra wygląda na bardziej nawilżoną

Skomentuj

Może Wam się to wydać śmieszne, ale mi na przesuszoną skórę pomógł Octenicare. Codzienne stosowanie go szybko przyniosło poprawę kondycji skróy.

Skomentuj

hello,
              z całą pewnością trzeba często się nawilżać używając do tego celu kremów, balsamów i olejków. Dodatkowo dobrym pomysłem są suplementy diety, które zadbają o waszą urodę i poprawią stan zdrowia. Jak dla mnie świetnie sprawdza się suplement diety o nazwie Neoglandyna Ma on w składzie tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika - omega 3 i 6, które są bogate w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe. Dzięki nim skóra jest lepiej nawilżona, stała sie gładka, miękka i rzadziej pojawiają się na niej jakieś niedoskonałości

Skomentuj

Working...
              X