Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapalenie Piersi - Ku Przestrodze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zapalenie Piersi - Ku Przestrodze

    W telegraficznym skrócie. Jeśli zdarzy się Ci tzw. zapalenie piersi, lekarz zleci antybiotyk (masowanie i ściąganie pokarmu, okłady itp. itd) , a po tygodniu nie będzie efektu -proś, krzycz, błagaj o zrobienie posiewu pokarmu i USG piersi (jeśli lekarz odmówi 1) zmień lekarza 2) zrób posiew i USG na własną rękę. Będziesz wiedziała co się dzieje i jaki masz brać antybiotyk.

    To wszystko z własnego doświadczenia. Pod bacznym okiem lekarzy-rutyniarzy "wyhodowałam" sobie piękny okaz ropnia (gronkowiec złocisty )
    Od początku podawano mi antybiotyki na chybił trafił, nie zlecając posiewu. Po trzech tygodniach wzięłam sprawy w swoje obolałe już od masowania piersi ręce i pobiegłam na USG, o którym żaden lekarz specjalista nawet nie wspomniał. I??? Piękny wielokomorowy ropień do cięcia Dziś po tygodniowej rozłące z dzieckiem, po dwóch drenażach prawej piersi, na przepustce ze szpitala, piszę krótki post KU PRZESTRODZE z nadzieją, że pomogę choć jednej osobie.

    #2
    Odp: Zapalenie Piersi - Ku Przestrodze

    mialam kiedys zapalenie piersi, straszliwy bol, nie zycze temu nikomu. Straszliwe kucie, nie moglam sie w ogfole ruszac tylko wyłam z bolu. Msakryczne doswiadczenie dla kobiet....

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zapalenie Piersi - Ku Przestrodze

      mnie narazie zapalenie piersi ominęło - często robiom mi sie zastoje natomiast a Tobie życzę zdrówka i siły

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zapalenie Piersi - Ku Przestrodze

        najlepiej jest or razu likwidować każdy nawet najmniejszy zastój, żeby nie pogorszyć jego stanu i nie wywołać silnego zapalenia. U mnie sprawdzały się ciepłe prysznice i później masaże.

        Skomentuj

               
        Working...
        X