Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pas wibrujacy

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• testolandia
    replied
    Odp: pas wibrujacy

Aby uzyskać piękną sylwetkę, płaski brzuch czy uwydatnione mięśnie, nie można iść na łatwiznę. Tylko dzięki przestrzeganiu zasad odpowiedniej diety i właściwym ćwiczeniom fizycznym uzyskamy odpowiedni efekt.

Leave a comment:

•    

• bassia55
    replied

Też się zastanawiam nad kupnem, dzięki za informacje, no bo w reklamach jak w reklamach

Leave a comment:

• malina1104
    replied
    Leg Magic

Zakupiłam owe cudo, troche głośnie, ale daje nieźle popalić udom i pośladkom po 2 tyg. ćwiczeń 6 min. codziennie są efekty

11cm mniej w biodrach
    6 w pasie
    po 1 cm. mniej uda

Cwiczy ktoś?

Leave a comment:

• agnesdyga
    replied

Hejka. Ja takiego pasa zaczelam uzywac po porodzie Slendertone. Troszeczke schudlam uzywajac go naprawde intensywnie przez 2.5 godz dziennie przez 6 tygodni. Osobiscie nie jestem przekonana do tego.

Leave a comment:

• monia_i_niki
    replied
    Odp: abgymnic

Najlepszy sposób na pozbycie się brzuszka to chyba jednak ćwiczenia, ja kiedyś używałam pasa abgymnic i efektów żadnych, używałam sauna belt i też efektów żadnych, moja mama używa vibroaction i też nic nie widać, smarowanie się jakimiś wyszczuplającymi kremami też w moim przypadku się nie sprawdziło. Kiedyś ćwiczyłam brzuszki i to była jedyna rzecz po której pozbyłam się oponki na brzuchu, ale to było przed ciążą. Teraz też by mi się przydało tylko chęci do ćwiczeń nie mam żadnych

Leave a comment:

• gliniu
    replied
    Odp: abgymnic

Ja czytalam niepochlebne recenzje tego pasa

Leave a comment:

• szamana
    replied
    może Was zaskocze, ale ja kiedyś ( przed ciążą) używałam i byłam zadowolona, po ciąży mam zamiar powrócić do tego. mam dwa pasy vibroaction i drugi magnetyczny, działający także jak masaż, zakładałam se je na różne części ciała i był gites. oczywiście przy tym ćwiczyłam też normalnie.
    piszecie, że w Waszym przypadku pas leży w szafie, ale to chyba nie wina pasa

Leave a comment:

•    

• kitty249
    replied
    Ja też to mam i leży w szafie... Nic nie daje, a na dodatek szczypie skóra z tego syfu.

Leave a comment:

• kruszyna23
    replied
    dzięki dziewczyny- dam sobie spokój z kupnem tego

Leave a comment:

• polavica1
    replied
    moja kolezanka skore na brzuchu sobie tym gownem poparzyla bo jakies przebicie bylo i prad ja kopna

Leave a comment:

•    

• pinklady
    replied
    Kuzynka ma i leży w szafie
    mówi że nic nie daje
    nie wiem nie używałam

Leave a comment:

• 30kasa
    replied
    Miałam ten wspomniany abgymnic, i odradzam, bo raz że nic nie daje a dwa, że można sobie krzywde zrobić. Jast to zwykłe naciąganie i nie warto dać się namowić jak ja to zrobiłam, bo pieniążki zostaną w błoto wywalone.

Leave a comment:

• kruszyna23
    replied
    abgymnic

Witam!
    Mam pytanie czy któraś z was używała tych pasów wibrujących na brzuch??? pomagają coś

Leave a comment:

• luska884
    replied
    hej moja mama tez ma pas ale niestety i tak nie używa......

Leave a comment:

• kalka23
    replied
    No u mnie zadziałało, ale troszkę w tym pasie posiedziałam.ale ogólnie jestem zadowolona,ja to myślałam że posiedzę z dwa rady i efekty bedą od razu ale niestety trzeba cierpliwości
    Wolałabym iśc juz na fitness poćwiczyć niż siedzieć w tym pasie ale nie ma jak, bo siedzę całymi dniami z małym więc musiałam znaleźć inny sposób

Leave a comment:

Working...
X