Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pas wibrujacy

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
    http://allegro.pl/item483661340_vibr...anio_f_va.html ja mam dokładnie taki, ale jakieś pare dni temu była promocją w realu i był taki sam pas za 99 zł
    i to naprawdę działa?

Leave a comment:

•    

• Marzenaz23
    replied
    Ja też nad takim myslałam

Leave a comment:

• kalka23
    replied
    Ja kupiłam i naprawdę nie żałuje
    Pozdrawiam

Leave a comment:

• izk@
    replied
    ok, dzieki...chyba sie zastanowie nad kupnem...

Leave a comment:

• kalka23
    replied
    http://allegro.pl/item483661340_vibr...anio_f_va.html ja mam dokładnie taki, ale jakieś pare dni temu była promocją w realu i był taki sam pas za 99 zł

Leave a comment:

• izk@
    replied
    a jaki masz konkretnie pas? Podaj link np z allegro.

Leave a comment:

• kalka23
    replied
    No powiem Ci że troszkę zanikają od tego pasa, ja co prawda nie wibrowałam się jakoś często ale efekt jest konkretny. Ważę mniej niż przed ciążą, brzuszek płaski nawet a boczki co znikną troszkę to od nowa sie pojawiają,ale to od cukiereczków które uwielbiam

Leave a comment:

•    

• izk@
    replied
    Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
    A witam , ja ostatnio używałam takiego pasa, kupiłam na allegro i bardzo sobie go chwalę, brzuszek jest dużo mniejszy i jestem strasznie zadowolona

boczki tez znikaja??

Leave a comment:

• kalka23
    replied
    A witam , ja ostatnio używałam takiego pasa, kupiłam na allegro i bardzo sobie go chwalę, brzuszek jest dużo mniejszy i jestem strasznie zadowolona

Leave a comment:

• polavica1
    replied
    kiedys mialam i raczej zadowolona niebylam. ale napewno jak codziennie cos porobisz to moze cos da tylko absolutnie na brzuch nie zakladaj ponoc mozna dostac skretu kiszek. mnie kiedys brzuch po tym bolal wtedy jeszce nie wiedzialam

Leave a comment:

•    

• Aninka
    replied
    moja mama ma i czasem pożyczam, ale raczej do masażu obolałych, po dźwiganiu córci, plecków

Leave a comment:

• koniczynka
    replied
    moja siostra używa i chwali sobie

Leave a comment:

• ankeczka
    started a topic pas wibrujacy

pas wibrujacy

czesc,
    mam pytanko czy ktiras z was uzywala pasa wibrujacego???
    mam zamiar kupic ale wczesniej chcialam zapytac o opinie osob ktroe go uzywaly nie licze na rezultaty jak z reklamy ale chcialabym ujedric chociazby zwiotczlay brzuszek po porodzie
    myslicie ze to cos da????

Working...
X