Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

koniec karmienia piersia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    koniec karmienia piersia

    jestem w trakcie odstawiania od piersi. a raczej zmuszona, bo malemu juz jakis czas temu znudzilo sie ciaganie cyca.
    powiedzcie mi prosze jak dlugo trzeba sciaga pokarm. ja sciagam co ok. 5godzingo to bedzie trwalo
    Jakub 19.05.2008
  •    
       

    #2
    Ja ściągałam jak poczułam, że mam pełne piersi, ale co
    odciąganie to tego mleka pompowałam o 10-20 ml mniej.
    To co odciągnęłam nadal podawałam synowi.
    Ale na dobrą sprawę, nie karmię już 3 miesiące i nadal mleko(siara)
    mam jak nacisnę brodawki.

    Skomentuj


      #3
      ja siare miałm jeszcze przez dobry rok po odstawieniu od cyca


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        ja nie ściągałam mleka bo z czsem mała jadła coraz mniej i samo zanikało
        tylko że trwało to 2,5 roku (karmienie piersią) i może dlatego. Takie dziecko juz je prawie wszystko.
        przy takim maluchu jak Twój nie wiem jak to wygląda.
        ale jak odciągniesz to tyle samo sie wyprodukuje więc może tylko wtedy odciągaj jak jest pierś przepełniona i nie za dużo.
        a ile to trwa myśle że jest to sprawa indywidualna


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Witam
          Ja mam synka który będzie mieć teraz 20 miesięcy. 8 marca postanowiłam definitywnie skończyć z karmieniem. Jak na razie ściągam pokarm tylko w takiej ilości by mnie nie bolało i bym nie czuła naciągniętej skóry. Za Każdym razem coraz mniej mleka. Myślę że jestem na dobrej drodze. To co odciągnę nie daje synowi. Jest to praktycznie woda...
          http://mamaczytata.pl/pokaz/4690/wojtek

          Skomentuj


            #6
            Odp: koniec karmienia piersia

            Ja po prosu przystawiałam synka coraz rzadziej. Ze starszym synkiem miałam bardzo mało pokarmu, a może mniej samozaparcia i skończyłam karmić po 3 miesiącach. Teraz planuję co najmniej do roku karmić.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X