Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Walka z trądzikiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Walka z trądzikiem

    Moim największym problemem był trądzik nie wiedziałam jak sobie poradzić ,
    koleżanka pokazała mi swoje tabletki ziołowe , http://urodaizdrowie.pl/tabletki-na-...e-zrecenzowane , już po miesiącu zażywania efekty są widoczne .
  •    
       

    #2
    Odp: Walka z trądzikiem

    Od pewnego czasu mam zapalenie atopowe skóry i nie wiem jak z tym już walczyć?Czy znacie jakieś maści które wam pomogły?Ja mam coś tego typu jak w tym artykule http://www.zdrowyportal.pl/68/atopowe-zapalenie-skory/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Walka z trądzikiem

      Niestety ale trądzik może mieć tak wiele przyczyn, ze bardzo trudno określić jak go leczyć. Trzeba przewaznie na sobie przetestować mnóstwo rzeczy i dopiero dochodzi sie do jakiś wniosków

      Skomentuj


        #4
        Odp: Walka z trądzikiem

        Miałam nadzieję, że po ciąży skończą się problemy ze skórą ale niestety nic takiego się nie stało

        Skomentuj


          #5
          Odp: Walka z trądzikiem

          jest dokładnie tak jak napisała weeka - u jednych to wina jedzenia, u innych hormonów albo niedokładnego mycia. warto spróbować zmienić dietę, zmniejszyć ilość soli i mocnych przypraw - u mnie rezygnacja z soli i wszystkich przypraw typu vegeta/magii dużo pomogły, a do tego używam antybakteryjnego żelu do mycia twarzy z ziaji

          Skomentuj


            #6
            Odp: Walka z trądzikiem

            W walce z trądzikiem skuteczne są np. dermokosmetyki, oraz beztłuszczowe kremy nawilżające, a także maseczki zawierające talk lub kaolin. Bardzo pomocne jest też regularne oczyszczanie twarzy i złuszczanie naskórka za pomocą odpowiednich preparatów, peelingi medyczne, oraz dieta anty-trądzikowa.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Walka z trądzikiem

              Z tymi dermokosmetykami to trzeba uważać. Nie każdy ma przyzwoity skład. Sama się o tym przekonałam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Walka z trądzikiem

                Też się niestety o tym przekonałam na własnej skórze. Dlatego teraz używam oczyszczającego toniku z octu jabłkowego.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Walka z trądzikiem

                  Aplikator na wypryski HB, kwestia systematyczności. Po kilku dniach będzie widać pierwsze zmiany. Po dłuższym okresie nie powinny już pozostać żadne ślady, nawet zaczerwienienia. U mnie trądzik nie wracał, a też miałam poważne problemy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Walka z trądzikiem

                    Dobry na trądzik jest krem qcera (z kwasem azelainowym i pirogronowym), szybko pomaga i nawet rozjaśnia przebarwienia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Walka z trądzikiem

                      Dostanę go w każdej aptece? Czy to raczej rzadki preparat?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Walka z trądzikiem

                        Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                        Dostanę go w każdej aptece? Czy to raczej rzadki preparat?
                        Powinnaś bez problemu dostać go w każdej aptece

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Walka z trądzikiem

                          Użyj może takiego kremu korygującego http://www.mixa.pl/produkt/korygujacy-krem-ochronny-dd Od razu lepiej się poczujesz, bo koloryt skóry będzie wyrównany, a niedoskonałości zredukowane.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Walka z trądzikiem

                            Ja trądzik miałam od kiedy pamiętam... Myślałam,że po liceum mi przejdzie ale nie. Nawraca cyklicznie. Od czasu jednak kiedy staram się go leczyć profesjonalnymi preparatami a nie samodzielnie mój stan jest o wiele lepszy oraz twarz wygląda o niebo lepiej niż wcześniej....

                            Na stronie jest dobry artykuł o tym jak leczyć trądzik oraz o tym jakie są skuteczne leki:
                            https://dimedic.eu/baza-chorob/tradzik

                            Oosbiście jestem zachwycona płynem zineryt.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Walka z trądzikiem

                              mi na trądzik nie pomogło nic, żadne cudowne specyfiki, ale po prostu pewnego dnia sam zaczął znika - myslę ze to kwestia tego, że hormony sie w końcu ustabilizowały. Teraz w ciąży na szczęście nic nie powróciła i mam nadzieję, że tak zostanie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X