Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

stulejka - proszę o poradę!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    stulejka - proszę o poradę!!!

    Cześć

    Mój synek ma stwierdzoną stulejkę. Ma tylko trzy latka a urolog powiedział, ze konieczna jest operacja. Ale ja sie waham. Koleżanki mówiły mi o jakiś kremach, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Co sądzicie o tym? Znacie nazwy jakiś dobrych kremów i wiecie, gdzie może można je dostać? Będę wdzięczna za pomoc!!!
  •    
       

    #2
    Odp: stulejka - proszę o poradę!!!

    Jeśli lekarz stwierdził że operacja musi być to pewnie będzie nieunikniona Lekarz wie lepiej Ale to jest dla dobra dziecka Wiem że strach jest mimo to warto lekarzowi zaufać

    Skomentuj


      #3
      Odp: stulejka - proszę o poradę!!!

      Proszę się nie bać tej operacji - jest całkowicie bezpieczna i nie występują po niej żadne powikłania. Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: stulejka - proszę o poradę!!!

        Dokładnie tak. Już o tym wspominaliśmy w innym temacie, ale powtórzę tutaj. Laserowa korekcja stulejki - bo teraz się to robi laserami - jest naprawdę bardzo bezpiecznym zabiegiem. Multiclinic Centrum Medyczne w Łodzi specjalizuje się w takich zabiegach - xxxx oczywiście mozna to odwlekać, ale prędzej czy później i tak będzie trzeba przeprowadzić taki zabieg. Po co dziecko ma się męczyć?
        Last edited by disne; 29-07-2020, 21:50. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: stulejka - proszę o poradę!!!

          Myślę, że jak lekarz tak mówi to nie ma co podważać opinii. Można zawsze skonsultować z innym specjalistą. Mój siostrzeniec miał zabieg wykonany i tak jak piszą poprzednicy nie było się czego obawiać. Potem tylko octeniseptem trzeba było pielęgnować i szybko się wszystko zagoiło. Na pewno lepiej jak dziecko mniejsze niż potem jak nastolatek będzie i dopiero się okaże że bez operacji się nie obejdzie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: stulejka - proszę o poradę!!!

            Stulejka to normalna rzecz u dzieci - i operacja nie jest koniecznością - można ale nie trzeba bo to wedle uznania rodziców. Wystarczy napletek naciągać delikatnie przy każdym kąpaniu dziecka i samo schodzi po jakimś czasie. I każdy lekarz na bilansie dziecka myślę tak jak i w moim przypadku to zaproponuje. To naprawdę jest OK i nie ma co panikować z operacjami.

            Skomentuj


              #7
              Odp: stulejka - proszę o poradę!!!

              Nie ma się czego bać. Rozmawiałam swego czasu z lekarzem: xurolog-warszawaxxna temat stulejki, gdyż moja znajoma skarżyła się iż taki problem wystapił u jej synka. Jest nieco starszy gdyż ma 9 lat, ale wiek nie ma tutaj znaczenia, głowa do góry
              Last edited by disne; 08-08-2020, 20:11. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X