Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Tomek17pl
    replied
    Jeśli chodzi o prezenty, zawsze kupuję dla każdego (w tym dla siebie) karty podarunkowe czy vouchery. Teraz jest ich ogromny wybór i dla każdego coś można znaleźć. Osobiście raczej wybieram xxx z różnymi atrakcjami, szczególnie jak osoba niczego nie potrzebuje i nie wie co chciałaby dostać. Najlepiej dać jej niezapomniane przeżycie.
    Last edited by gagatka; 12-03-2021, 09:53. Powód: reklama

    Leave a comment:

  •    
       

  • cookiemaker
    replied
    Moja lubi praktyczne rzeczy, staram się jej kupowac to co by mogła użyć, teraz poprosiła o suszarkę do włosów, ponieważ sama lubię markę xxx więc mamie też wybrałam coś od nich, wybrałam czarny model ze złotymi elementami i jonizacją, działa super
    Last edited by gagatka; 26-02-2021, 17:02. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • blondyneczka_83
    replied
    Perfumy, apaszka, torebka albo coś do ubrania - w końcu córki najlepiej znają gusta swoich mam. Polecam wybrać coś np. w internetowym butiku xxx Moda dla kobiet w każdym wieku i w każdym rozmiarze.
    Last edited by gagatka; 24-02-2021, 13:49. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • AnnaM09
    replied
    Ja planuję zrobić mamie spory prezent kosmetyki/ubrania/inne duperrele ale obecnie mama przebywa zagranicą stąd moje pytanie czy znacie jakiegoś sprawdzonego przewoźnika który przewozi paczki z polski do danii?
    Last edited by gagatka; 15-02-2021, 10:07. Powód: link

    Leave a comment:


  • malgoska_34
    replied
    Jeśli Twoja mam lubi gotować (a która mam nie lubi ) to polecam Ci coś do kuchni. Ja kupiłam fartuch kuchenny dla mamy tutaj xxx i mojej mamusi bardzo się spodobał możesz sobie go spersonalizować.
    Last edited by gagatka; 26-10-2020, 12:22. Powód: link

    Leave a comment:


  • julkax
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    może coś ręcznie robionego? koszulka ręcznie malowana xxx pozdrawiam
    Last edited by gagatka; 17-09-2020, 11:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • halinkaa56
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    Teraz co raz bliżej mamy do dnia Matki xxx
    Last edited by gagatka; 17-09-2020, 11:24. Powód: reklama

    Leave a comment:

  •    
       

  • Elizka12
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    Śliczny skórzany brelok z logiem auta, polecam na prezent xxx
    Last edited by gagatka; 17-09-2020, 11:24. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • mary_sia
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    ja też jestem jak najbardziej za, jeśli chodzi o praktyczne prezenty! jakaś solidna brytfanna do pieczenia, nowa patelnia czy jeszcze coś tam innego kuchennego, co ktoś sobie zażyczy

    Leave a comment:


  • marianna1990
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    Może jakąś fajną skórzaną torebkę https://eurobuty.com.pl/wszystkie-produkty/torebki? Chyba każda kobieta chciałaby dostać taki prezent, bardzo praktyczny i elegancki. Moja mama też ostatnio dostała nową torebkę.

    Leave a comment:

  •    
       

  • radiantapricots
    replied
    Odp: Prezent dla mamy na święta

    Ja polecam zawsze jakiś fajny zabieg kosmetyczny. Np w tym gabinecie: https://www.miu.com.pl/ bardzo profesjonalna specjalistka. Mama na pewno będzie zadowolona

    Leave a comment:


  • Magdalena8489
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    A co z ekspresem do kawy? Jeśli lubi kawę to może ekspres?

    Leave a comment:


  • karolina35
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    Hej
    Myślę, że na prezent dla mamy idealnie sprawdzi się bon na jakiś zabieg pielęgnacyjny czy profesjonalne kosmetyki. Bardzo polecam kosmetyki body fiesta eris, które doskonale nawilżają, odżywiają oraz ujędrniają skórę. Mama na pewno ucieszy się z takiego upominku!

    Leave a comment:


  • sabina-85
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    Ja swojej mamie kupiłam voucher na masaż relaksacyjny, warto się nad tym zastanowić osobom z Gdańska mogę doradzić dobry salon spa - http://www.balispa.pl/

    Leave a comment:


  • Kmyloga
    replied
    Odp: Prezent dla mamy

    Czy ktoś z was korzystał z listków do prania ?? https://smartwash.pl/kategoria-produktu/odplamianie/

    Leave a comment:

       
Working...
X