Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Prezent dla mamy

    Prezent marzeń ma dużo propozycji, a szczególnie te związane ze spa, basenami, relaksem, bo czegoś takiego chyba każdemu zdecydowanie brakuje. Przy czym jednak wszystko tak naprawdę zależy od Waszego podejścia.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Prezent dla mamy

      Wszystko zależy do charakteru osoby obdarowywanej. Jedna mama-jak moja woli praktyczne prezenty, inna coś bardzie szalonego. Ja jestem zwolenniczką vocherów, choć taki zabieg np. w spa też dobry pomysł, mamy nie zawsze myślą o sobie, a to dobry moment, by się zrelaksowały

      Skomentuj


        #48
        Odp: Prezent dla mamy

        Hehe... praktyczne prezenty to zaciąganie mamy do roboty. Pisałam o spa/masażach dlatego, że mojej mamie po prostu właśnie relaksu i odpoczynku zdecydowanie brakuje.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Prezent dla mamy

          Fajny pomysł z taką bransoletką, jednak wszystko zależy jeszcze od wieku mamy ja z taką bransoletką czułabym się fantastycznie, jednak już mojej mamy w tym nie widzę

          Skomentuj


            #50
            Odp: Prezent dla mamy

            Bransoletka faktycznie jest śliczna, w sam raz dla mnie, bo lubie takie świecidełka, ale podobnie jak Anis81 swojej mamy w tym nie wiedzę.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Prezent dla mamy

              Bardziej mamie to bym kupiła skromny złoty pierścionek albo kolczyki, ale te już kiedyś dostała które często zakłada na różne okazje
              wszystko zależy od mamy, jaki ma styl i co lubi

              Skomentuj


                #52
                Odp: Prezent dla mamy

                może bilet do teatru jako prezent, przyznam, że już 3 razy tak zrobiłam i każdy jest zadowolony
                sprzedam kupon na zakupy w Ale Choinka pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Prezent dla mamy

                  Jeżeli nie wiesz co kupić, to wbijaj tutaj. Z całą pewnością sprzęt agd przyda się każdej mamie. Ba! Każdej kobiecie. Ja tam bym się cieszyła :P

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Prezent dla mamy

                    Prezent Marzeń - spa, masaże, baseny, wszystko co związane z relaksem. Mamy mają jasne oczekiwania - potrzebują odpoczynku od życia. Chyba podobnie jak my wszyscy ;-)

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Prezent dla mamy

                      Moja mamunia, niestety nie nosi biżuterii. A tak mi się podobają takie świecidełka, że chętnie bym jej coś takiego sprawiła. Do tego, głównie cieszy się z użytecznych prezentów, a garnków czy patelni nie chcę jej kupować. Myślałam, o jakiejś lampie do salonu, takiej bardziej eleganckiej.

                      W klasycznym wydaniu, z powiewem nowoczesności.
                      Myślicie, że taka się nada?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Prezent dla mamy

                        Ja często obdarowuję moją mamę gadżetami do domu (porcelana, małe lampki, świeczniki itp.) i perfumami. Znam dobrze jej gust, więc wiem, że zawsze trafię. Ostatnio na urodziny kupiłam jej perfumy Paco Rabanne Lady Million http://www.pachnidelko.pl/firm-pol-1...o-Rabanne.html i bardzo się ucieszyła.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Prezent dla mamy

                          Niezły pomysł na prezent . Mówię o tej lampie wcześniej wspomnianej. Nietuzinkowy
                          Niepoprawna romantyczka

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Prezent dla mamy

                            Powiem Wam,ze sama również zawsze miałam prezent z tym co podarować mojej mamie.Mama nie nosi biżuterii. Ma alergie na kosmetyki tak wiec smaruje się jedynie nivea. Ubrania niech sobie sama kupuje bo ma swój gust I co tutaj w takim razie kupić? Potem odkryłam,że tak naprawdę to największą radość przynoszą prezenty, które nie są materialne. Warto jest kupić mamie masaż albo zabrać ją do gabinetu kosmetycznego. Ja jakiś czas temu zaprosiłam mamę na kurs sushi. Obie spędziłyśmy czas,nauczyłyśmy się przyrządzać smaczne sushi. Było bardzo przyjemnie. Zobaczcie sobie, jest wiele opcji
                            http://taakiprezent.pl/pl/k/Relaksacyjne

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Prezent dla mamy

                              dla mamy to ciężko coś wybrać przynajmniej u mnie też tak jest.. kosmetyki nie..ciuchy nie... z książką trudno trafić więc na 60 urodziny wymyśliłam że pojedziemy do spa ! zastanawiam się nad http://www.gleboczek.pl/ bo nie jest to za blisko domu, można odpocząć od wszystkiego no i okolica piękna

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Prezent dla mamy

                                Może faktycznie lepiej wybrać coś praktycznego i sprawdzonego jak kosmetyki lub perfumy? Każda mama z pewnością doceni taki gest i będzie szczęśliwa bo przecież liczy sie przede wszystkim pamięć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X