Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dla Mam zapracowanych - SPA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dla Mam zapracowanych - SPA

    A co mamy myślą na temat wyjazdu do SPA, np. z przyjaciółką? Da się tak, żeby przez, powiedzmy weekend, mąż zajął się domem i dziećmi, a my żebyśmy mogły wyjechać na kilka dni i zatroszczyć się tylko o siebie???
    Tak się zastanawiam nad tym, ponieważ znalazłam całkiem fajną ofertę na wyjazd - SPA i Hotel Głęboczek w jednym, położone w samym sercu krajobrazu Pojezierza Brodnickiego, a na dodatek serwujące zabiegi w oparciu o winoterapię http://www.facebook.com/Gleboczek?ref=ts
  •    
       

    #2
    Odp: dla Mam zapracowanych - SPA

    BYŁOBY SUPER GDYBY KAŻDA MAMA MIAŁA MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU DO SPA
    JEDNAK RZECZYWISTOŚĆ JEST INNA


    POLECAM DOMOWE SPA ZA MAŁE PIENIĄDZE
    http://allegro.pl/zestaw-planeta-spa...501747548.html
    PATRYŚ 10-09-2008


    Skomentuj


      #3
      Odp: dla Mam zapracowanych - SPA

      A czy to czasem nie jest reklama?

      U mnie nie ma z tym problemu, żeby mąż zajął się przez 2-3 dni dzieckiem i domem, ale niestety nie mamy tyle kasy, żeby sobie na to pozwolić. Jeśli już, to wyjeżdżamy na kilka dni wszyscy razem.
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        #4
        Odp: dla Mam zapracowanych - SPA

        Nie jest może nie potrzebnie dałam linka i to zmyliło ale z drugiej strony dlaczego miałam nie pokazać tego, co mnie samą w tym urzekło ;p
        i też tak miałam, ale ten wyjazd z koleżanką to bardziej prezent od Męża

        Skomentuj


          #5
          Odp: dla Mam zapracowanych - SPA

          Mnie mój mąż namawiał już kilka razy, żebym gdzieś pojechała, ale ja tak dużo pracuję w tygodniu, że nie mam sumienia zostawiać dzieci na weekend

          Skomentuj


            #6
            Odp: dla Mam zapracowanych - SPA

            Napisane przez olka-polka Pokaż wiadomość
            Mnie mój mąż namawiał już kilka razy, żebym gdzieś pojechała, ale ja tak dużo pracuję w tygodniu, że nie mam sumienia zostawiać dzieci na weekend
            Oj tez to znam, chyba bym tam umarła z poczucia winy i wyrzutów sumienia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: dla Mam zapracowanych - SPA

              No właśnie, znajomy "ból"...
              Mnie też koleżanka namawiała w tym roku na zabiegi SPA we Władysławowie (velaves) i oczywiście nie udało mi sie wyrwać, a potem żałowałam, bo jednak jak siadłyśmy i opowiadała potem jak było, to szkoda... odprężona, zrelaksowana, zadowolona wróciła.
              A ja jak zwykle. Bo podróż, bo odpowiedzialność, bo jak on sobie poradzi, no wiecie...

              Skomentuj

                     
              Working...
              X