Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie jedziecie na wakacje?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie jedziecie na wakacje?

    Cześć Mamuśki, gdzie jedziecie na wakacje ze swoimi pociechami? Wolicie wiele atrakcji czy zaciszne małe miejscowości? A może to wlaśnie cisza jest dla was atrakcją?
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

    Witam
    My w tym roku lecimy do Trapani we Wloszech, synyś zostaje na ten czas u tesciów

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

      A my do Tatralandii na Słowacji, mam nadzieję że będzie fajnie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

        Witam,

        My jedziemy w pełnym składzie, taka wola Tatusia Była Chorwacja na katamaranie bardzo polecam - idealny wypoczynek dla rodziców z dziećmi. A teraz siedzimy nad jeziorem. We wrześniu może wyskoczymy w Tatry ale to jeszcze daleko
        Salamandra

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

          Dzieci wakacje spędzają w domu ,sami organizujemy dla nich letnie wyprawy, pikniki i mile spedzany czas, ja z mężem natomiast lecimy na Lanzarote do gorącej Hiszpanii ale dopiero we wrześniu na urlop,
          Życzę wszystkim wspaniałego urlopu
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

            Za dwa tygodnie w pełnym składzie (mama, tata, pięciolatka i dwulatka) do Grecji. Już nie możemy sie doczekać!!!!
            Oczywiście robimy też bliższe wypady: Jurapark w Krasiejowie, Moszna, a we wrześniu Mazury i Wilno...
            Cały czas pełną czwóreczką

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

              Byłam z rodzinką w tym roku w Kołobrzegu. Niestety pogoda nie dopisała, na 8 dni tylko 3 były słoneczne na tyle by można było dzieciaki puścić na plażę bez ryzyka przeziębienia. Pogoda w Polsce nie rozpieszcza..
              Sore wa himitsu desu ^^

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

                ja dopiero w październiku do Trucji z całą rodzinką. Już nie umiem się doczekać) Mam nadzieję, że biuro nas nie zaskoczy :O

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

                  a ja już za tydzień do egiptu z moimi 3 smykami wliczając męża

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

                    Jakie plany w tym roku?

                    Mam zamiar wyjechać do ciepłych krajów, prawdopodobnie będzie to majorka
                    Tani serwis wózków widłowych przez Tilgner

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

                      a ja pewnie w moje Bieszczady -dzieci na obozy a my ze staruszkiem i Olą zabawy w podgrupach, ale moze w przyszłym roku jak zmienimy wreszcie auto to moze Bułgaria -tylko przeraza mnie 1500km z Olą samochodem.


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

                        My od kilku lat latamy do TUnezji. W tym roku polecimy troszkę wcześniej, żeby nie trafić na upały. Tanio, przesympatycznie, przepiękne hotele, wspaniałe jedzenie. Trochę podróżowałam po Europie, ale niestety żeby miec hotel o podobnym standardzie trzeba wydać sporo kasy.
                        No i koliberek jednak to tylko 3 godz samolotem, co prawda nie wiem, jak Mały się w samolocie zachowa, ale w samochodzie tyle godzin na pewno nie dalibyśmy z nim rady. Zawróciłibyśmy pewnie już na granicy województwa




                        http://moj-dzikus.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

                          Napisane przez polinella Pokaż wiadomość
                          My od kilku lat latamy do TUnezji. W tym roku polecimy troszkę wcześniej, żeby nie trafić na upały. Tanio, przesympatycznie, przepiękne hotele, wspaniałe jedzenie. Trochę podróżowałam po Europie, ale niestety żeby miec hotel o podobnym standardzie trzeba wydać sporo kasy.
                          No i koliberek jednak to tylko 3 godz samolotem, co prawda nie wiem, jak Mały się w samolocie zachowa, ale w samochodzie tyle godzin na pewno nie dalibyśmy z nim rady. Zawróciłibyśmy pewnie już na granicy województwa
                          Korzystacie z jakiś konkretnych biur podróży? Czy latacie na własną rękę? po tyle latach?
                          Zewnętrzne oczyszczanie plastry oczyszczające

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

                            Zawsze lecimy z last minute - nie tylko ze względów finansowych, ale równiez dlatego, że można sprawdzić pogodę. NIE LATAM W PEŁNYM SEZONIE i doradzam, chyba że ktoś lubi 38 stopni w cieniu i kisiel zamiast wody. BYłam zarówno przed jak i po sezonie, ale chyba bardziej odpowiadają mi majowe temperatury niż np październik. Obserwuj last minute (travelplanet.pl, fly.pl) tam są zebrane wycieczki z różnych biur. NIgdy się nie zawiodłam Wczoraj np tunezja all inclusive była za 699 zł, piękny 4* hotel z ITAKI,
                            http://www.travelplanet.pl/wczasy/tu...=all-inclusive dokładnie ten. Cena jak widzisz 1299 zł, ale zaręczam, że na dwa dni przed będzie o wiele niższa. Akurat teraz tunezja tyko na zwiedzanie - nie ma nawet 20 stopni. Ale pod koniec kwietnia? Czemu nie! No i z tym last minute jest tak, że wtedy rezerwujesz sobie telefonicznie lub przez internet a zawsze jechałam do biura opłacić i odebrać papiery. Nie wiem czy można przelewem wtedy, powiem szczerze nie praktykowałam




                            http://moj-dzikus.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Gdzie jedziecie na wakacje?

                              Ja przez ostatnie lata byłam w ciepłym kraju, więc nie wyjeżdżałam. Teraz jestem w Polsce no i będziemy musieli planować wakacje. Ale i tak pewnie bedziemy latać tam, po pierwsze do rodziny, po drugie są piękne plaże.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X