Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wiecie co kupicie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wiecie co kupicie?

    juz macie zaplanowane lub kupione prezenty dla bliskich? dzieci, meza, tesciow, rodzicow, ciotek, wujkow itp?
    my swieta spedzamy u rodzicow meza, ale nie wiemy co z prezentami... dla dzieciakow cos sie znajdzie, a dla etsciow... hmmm.... moze aparat...


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
  •    
       

    #2
    Odp: wiecie co kupicie?

    Dla meża już mam prezent, dla synka też kupiliśmy i robimy prezent dzieciakom głównie chrześniakom a mamy ich 7 i do tego rodzeństwo tych naszych chrześniaków więc jest to spory wydatek. Z teściami prezentów sobie nie robimy a z rodzicami moimi tylko małe upominki.

    Skomentuj


      #3
      Odp: wiecie co kupicie?

      My robimy sobie "oficjalne" prezenty ale zawsze staramy się dorzucić niespodziankę. Dziecku natomiast prezent = niespodzianka !! A czy dla chrześnicy która poszła do przedszkola zestawy plastyczne będą odpowiednie ? takie https://www.kolorowemarzenia.pl/prod...SHOP/?id=15643 lub takie https://www.kolorowemarzenia.pl/prod...ITTY/?id=15693 Mała bardzo lubi rysować to myślę, że będzie to miły prezent... Co sądzicie ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: wiecie co kupicie?

        Wiesz te pieczatki to fajna sprawa ale mysle ze dla dziecka troche starszego , moja mala ( jeste w tym samym wieku) dostala cos takiego od chrzestnej na urodziny i mielismy w domu apokalipse: wszystkie meble, podloga i sciany byly opieczatkowane mysle ze to zalezy od dziecka ale wiesz, ze maluchom rozne pomysly do glowy przychodza fajnym tez pomyslem jest ten ksiezycowy piasek co nie wysycha, ale trzeba pilnowac zeby sie pozniej nie walal po calym mieszkaniu
        Zuzia




        Skomentuj


          #5
          Odp: wiecie co kupicie?

          ja mam problem z prezentem dla meza... niby mowilismy, ze zadnych prezentow sobie nie robimy, bo na koniec roku niestety mamy niespodziewane spore wydatki, ale jak on cos kupi a ja nie? albo odwrotnie? jedno bedzie sie glupio czulo...


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            #6
            Odp: wiecie co kupicie?

            a co do pieczatek... hmmm... moze jednak z nich zrezygnuj, bo mam corcie, ktora skonczyla 3latka we wrzesniu no i coz... pieczatki i naklejki wszedzie ale nie na papierze


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #7
              Odp: wiecie co kupicie?

              Prezenty dla dzieci mam już upatrzone, gorzej z mężem. Chyba jednak kupię mu tajemnicze ,,coś" do samochodu, bo lubi w nim szperać. Na wszelki wypadek poradzę się szwagra
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wiecie co kupicie?

                My już prezenty mamy tzn, dla większości pewnie to nie tyle prezenty, co upominki, ale w zasadzie pamiętać trzeba o samym sednie świąt, a nie o tym, że to prezentowe święta więc upominki niechże będą.
                Dla dzieci (sztuk 4) w tym roku zestawy książek (kupiłam już 3 miesiące temu, żeby nie odczuć tych czterech kompletów po 100zł - pewnie nikt się nawet nie domyśli, że tyle kosztowały....). Z rodzeństwem nie robimy prezentów, więc słodki upominek w postaci czekoladki, czy czegoś podobnego. Rodzicom i teściom upominki pożyteczne - coś pachnącego zazwyczaj, jakieś kosmetyki. Dziadkom podobnie. Mężowi również pachnidło jakieś moje ulubione kupiłam.

                Wychodzimy z mężem z założenia, że nie robimy sobie super prezentów, bo lepiej odczekać i po świętach, kiedy już opadnie szał zakupowy pojechać i kupić to, co każde z nas potrzebuje. A jak nie chcecie żeby nic nie dostał, to fajne pomysły słyszałam o np. własnoręcznie przygotowanym bonie dla męża na zakupy poświąteczne do kwoty takiej a nie innej, ewentualnie mąż obowiązkowo pisze wraz z dziećmi list do Świętego i wtedy już wiemy co kupić.

                Mało tego, żeby mój starszy syn nie dostał znowu kupy plastikowych zabawek, które niekoniecznie będą się mu podobać, a jedynie stać będą w kącie, poprosiłam, żeby wszyscy złożyli się, a ja zamówiłam mu nowy rower. Oczywiście siłą rzeczy już wszyscy zapowiedzieli, że i tak z czymś przyjdą, bo Adaś ma imieniny w Wigilię, więc zarządziłam coś do ubrania lepiej pożytecznie niż bez sensu. Dla młodszego Jasia, też raczej pożytecznie, czyli ubranka.

                Co do pieczątek... ech - mojemu synkowi pochowałam wszelkie pieczątki, pisaki do twarzy, pisaki do wielokrotnego malowania pieska-szmacianki, zestawy z modeliną, piaskiem księżycowym. A schowałam po tym jak nagle (pomimo, że nigdy mu to do głowy nie przychodziło) powstał rysunek kredkami na ścianie, na meblach, a modelina pomimo, że nie powinna powklejała się w dywan, a wyschnięta (bo za nic w świecie nie chciał jej chować do pudełek, albo ciężko było mi wyskrobywać z plastikowych elementów zestawu modeliny) walała się po całej ziemi. Fakt, ma dopiero 3 latka, jest bardzo rozsądny, ale cóż - jak to dziecko, wyobraźnię ma większą niż my-dorośli, więc może zszokować nieco człowieka swoimi pomysłami
                Last edited by J-IKA; 18-12-2011, 20:39. Powód: dopisać coś musiałam....

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: wiecie co kupicie?

                  wiem, ze już po ptakach,a le może komuś sie przyda, ja jestem zauroczona ostatnio odkrytym sklepem, maja tam piękne zabawki i akcesoria, a inne niz ten wszechobecny plastik...
                  dzieciakom w rodzinie tam właśnie kupiłam prezenty http://www.misialala.pl/
                  to tak na przyszłośc, albo przy jakiejś okazji urodzinowej polecam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: wiecie co kupicie?

                    Mężowi kupię nowy tableta, Zabawka dla dorosłego faceta ;P, przyda nam sie bo mamy tylko jeden komputer w domu. a Dzieciaczkowi pewnie jakąś lalę

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: wiecie co kupicie?

                      ja zawsze kupowałam pod siebie prezenty dla dzieciaków i konczylo się na rzucaniu prezentow w kąt po miesiącu dlatego najwygodniej mi jest korzystać z aplikacji (. ja z moim Adasiem pisaliśmy list na listdomikolaja.pl - on narysował co chciał, ozdobił szlaczkiem, naklejkami itd, był zauroczony tym całym wizerunkiem fabryki Mikołaja i w ogóle, a ja dostałam kopię listu na maila, z dokładnymi danymi co on chce i gdzie mogę to dostać - polecam wszystkim wygodnym mamom

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: wiecie co kupicie?

                        Ja jak zwykle kupię jakieś zabawki edukacyjne np ze szkolnisa czy innych sklepów.
                        Moje dzieciaki też miały tendencję do rzucania w kąt zwykłych zabawek z reklamy, dlatego teraz wolę stawiać na jakieś rzeczy manualne: do skrecania, składania, konstrukcyjne, a dla dziewczynek bardziej "modowe" ale też muszą czegoś uczyć - zwykłe pitu pitu bez łady i składu odpada

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: wiecie co kupicie?

                          Mój synek marzy o wyrzutni Nerf. Odkąd zobaczył reklamę w telewizji o niczym innym nie mówi. Ja z wyborem prezentu nie będę miała problemu:-)

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X