Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdrowe słodycze na Mikołaja, pod choinkę i na choinkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zdrowe słodycze na Mikołaja, pod choinkę i na choinkę

    Cześć - bardzo fajnie, że jest ten dział, bo potrzebuję*rady ;/ szukam "zdrowych słodyczy", bo w tym roku to ja zajmuję*się słodyczami do paczek dla dzieciaków w naszej rodzinie, a te dzieciaki to zajadają wszystko, co słodkie i im większa chemia tym lepiej. Więc szukam czegoś zdrowego i smacznego. Nie chcę od razu zmienić ich sposobu odżywiania, ale może przynajmniej zobaczą, że są inne słodycze
  •    
       

    #2
    Odp: Zdrowe słodycze na Mikołaja, pod choinkę i na choinkę

    Zamiast typowych słodyczy podaję zwykle swojemu dziecku rodzynki, śliwki suszone , ryż preparowany.Ale mogą to być również różne orzechy- laskowe , włoskie , pistacje itp.
    Kiedyś do paczek wkładano mandarynki , pomarańcze.Dzisiaj to żaden rarytas.
    Chyba nie ma `zdrowych słodyczy` mimo iż na opakowaniu wspominają o witaminach , zdrowiu, energii. Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zdrowe słodycze na Mikołaja, pod choinkę i na choinkę

      Ja rowniez stram sie dawac dzieciom orzechy , chrupki kukurydziane nieslodzone, sudzone owoce ale mala slodycz mysle , ze tez nie zaszkodzi.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zdrowe słodycze na Mikołaja, pod choinkę i na choinkę

        Ja bardzo lubię gotować, więc dzieciaki w naszej rodzinie zwykle odstają jakąś pyszną domową przekąskę, wystylizowaną na boże narodzenia. Pieczemy więc ze starszą córką szopki, ciężarówki, ośmiornice, kruche ciasteczka ozdobione zabawnymi minkami... Śmiechu jest zawsze co niemiara: i przy gotowaniu, i przy jedzeniu
        Moja prawie dorosła córka


        Moja wyrośnięta kruszynka

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zdrowe słodycze na Mikołaja, pod choinkę i na choinkę

          Owoce będą pasowały fakt - przestały być atrakcją - więc może w czekoladzie i suszone, orzechy wszelkiego rodzaju, owsianki np. Profibry z błonnikiem, są*też słodycze z obniżoną ilością*cukru i tłuszczu w dziale dla dietetyków i zdrową żywnością A wspólne pieczenie to wspaniały pomysł - kradnę jeśli tylko będą warunki na pieczenie w święta

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zdrowe słodycze na Mikołaja, pod choinkę i na choinkę

            Dzięki za pomysły poszukam i potestuję*może się uda, choć*strasznie wybredne są te dzieciaki, ale może akurat trafię*im w smak. Niestety wspólne pieczenie raczej nie wchodzi w grę, a szkoda !

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zdrowe słodycze na Mikołaja, pod choinkę i na choinkę

              Oj to już kwestia gustu i ciężko przewidzieć co oprócz typowych słodyczy posmakuje dzieciakom. Owoce na pewno też,ale nie będą tak zadowolone jak ze słodkości


              www.Amko.com.pl

              Skomentuj

                     
              Working...
              X