Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezenty dla facetów

    Jak Twój facet wszystko ma i niczego więcej mu nie potrzeba to zawsze warto kupić coś praktycznego, co zawsze się przyda. Mogą być to np. skarpetki na prezent czy paczka dezodorantów. To na pewno fajny pomysł, a przede wszystkim praktyczny.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezenty dla facetów

      a może jakieś narzędzia, jeśli to majsterokowicz?

      Skomentuj


        Odp: prezenty dla facetów

        Na takich częściach trzeba się znać, nie wyobrażam sobie bym miała sama taką cześć wybrać. Myślałam raczej o prezencie, który wiązałby się z odpoczynkiem. Mój, bardzo lubi relaksować się grając na komputerze.

        Skomentuj


          Odp: prezenty dla facetów

          Jeśli dużo jeździ samochodem i lubi muzykę to może nowe radio Kenwood KMM-125? Myślę, że nie jeden facet ucieszyłby się z takiego prezentu.

          Skomentuj


            Odp: prezenty dla facetów

            Prezent powinien być funkcjonalny albo przydatny. Rozwiązaniem przydatnym i służącym na lata może okazać się fotel gamingowy do którego na co dzień nie zawsze przywiązujemy uwagę, a ma to jednak znaczenie.

            Skomentuj


              Odp: prezenty dla facetów

              Mój mąż też jest majsterkowiczem i nie wiedziałam co mu kupić na urodziny, ktore ma w połowie maja. Szukałam pomysłów na prezent dla majsterkowicza Nie znam się na tych kluczach i wiertłach, ale chyba byłby zadowolony?

              Skomentuj


                Odp: prezenty dla facetów

                Polecam zakupić swojemu facetowi narzędzie bateryjne ! Chłopaki lubią mieć porządny sprzęt, dzięki któremu przeprowadzą bieżące naprawy w domu lub w garażu! . Oczywiście radzę kupić od samego początku dobrej jakości urządzenia, aby posłużył Wam jak najdłużej!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezenty dla facetów

                  Ja na pewno zapoznałbym się z ofertą bo inaczej nigdy nic nie znajdziesz

                  Skomentuj


                    Odp: prezenty dla facetów

                    JA swojemu facetowi chyba kupię bucket hat na urodziny. Teraz są bardzo modne i myślę, że będzie zadowolony. Na xxx znalazłam świetne oferty i po pracy będę je przeglądać. Chciałabym zamówić od razu dwie sztuki. Będzie miał na urlop we wrześniu.
                    Last edited by disne; 24-08-2020, 23:22. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: prezenty dla facetów

                      Możliwości jest jak widać całkiem sporo jedni będą zadowoleni z narzędzi, inni z gadzętów a jeszcze inni z kosmetyków czy perfum i ja własnie perfumy kupuje najczęściej znam już doskonale gust mojego narzeczonego i wiem, ze świetnie czuje się w zapachach drzewno-przyprawowych jak Hugo Boss Bottled Intense xxx. Kapitalne, idealne zarówno na dzień jak i na wieczór, do pracy i na impreze ze znajomymi
                      Last edited by disne; 26-08-2020, 19:10. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty dla facetów

                        Faceci to gadżeciarze ;P najlepiej się chyba sprawdzają jakieś rzeczy elektroniczne, może nowy smartfon? Iphony są mega fajne xxxi na pewno sprawi taki telefon radość
                        Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:28. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: prezenty dla facetów

                          fajną opcją jeszcze jest koszulka, ale ręcznie malowana
                          mam już rok i rewelacja
                          Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:28. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: prezenty dla facetów

                            ja mojemu kupiłam ostatnio koszulkę, ręcznie malowana z zabawnym napisem sobie zobaczcie, może coś dla swoich znajdziecie
                            Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:28. Powód: link

                            Skomentuj


                              Ja to w sumie mam wiecznie problem z kupieniem prezentu dla swojego faceta. Głównie dlatego, ze nie daje mi wskazówek na temat tego go mam kupić. Sama zwykle daję mu podpowiedzi co chciałabym dostac, tak wiec zawsze mam trafiony prezent .A od niego nic... .Podejrzewam, ze sam nie wie co chcialby dostac
                              Tak wieć stawiam głównie na praktyczne rzeczy
                              jakieś wygodne spodnie dresowe - aktualnie na takie spodnie mają niezłe promocje w Ombre.
                              bluzę z kapturem
                              skarpetki
                              czy ksiazkę jaką chciał ostatnio przeczytać

                              Lepsze to niż jakieś figurki z którymi nie ma co potem robic
                              Last edited by gagatka; 20-10-2020, 16:34. Powód: link

                              Skomentuj


                                Jeśli chcesz kupić telefon swojemu facetowi to polecam ten artykuł xxx Z jego pomocą wybierzesz naprawdę fajnego smartfona. Ja w zeszłym roku kupilam mężowi Huawei P30 pro i jest z niego bardzo zadowolony. Nic się z tym telefonem nie dzieje.
                                Last edited by gagatka; 30-09-2020, 12:17. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X