Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: prezenty dla facetów

    Anis a co robłaś szlifierkom pochwal sie na tu zaraz ? czyzby z Ciebie była jakaś złota rączka? jakieś rzeczy z drzewem robilaś? a w kwestii tego power bank to fajny i bardzo praktyczny bądź co bądź

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: prezenty dla facetów

      To był pretekst jedynie, moim większym sprzętem jest maszyna do szycia którą dostałam na gwiazdkę od męża, gdy moja wiekowa się popsuła;/

      Skomentuj


        #48
        Odp: prezenty dla facetów

        a co teraz szyjesz - krolisie, sówki czy cos innego poszło w ruch? ja moze kiedys sobe sprawie - niby tesciowa ma nie jedna bo trzy ale ja nie lubie korzystac z cudzego :P

        Skomentuj


          #49
          Odp: prezenty dla facetów

          To fakt swoje to swoje, jestem tego samego zdania. Zabieram się do szycia spódnicy i muszę przesiąść w końcu ale jak ładna pogoda to szkoda mi czasu
          Sowy króliczki przydało by się coś nowego i innego może czymś się zainspiruje niebawem

          Skomentuj


            #50
            Odp: prezenty dla facetów

            to jak cos uszyjesz to zrzuc zdjecia chetnie poogladamy z Dziewczynami, mi ostatnio podobaja sie ptaszki z filcu - ostatnio robiłam do Zosiakowej ksiazki z filcu

            Skomentuj


              #51
              Odp: prezenty dla facetów

              Z prezentem dla faceta to czasami cieżko trafić. Mój co chwilę zmienia zdanie, upodobania i sam nie wie czego chcę. Zaczęłam szukać prezentu na swięta dla niego i rozważam zakup spodni lub torby którą znalazłam na xxx Musze go jeszcze tylko podpytać czy chciałby coś z tych rzeczy, zeby później nie było rozczarowania.
              Last edited by disne; 26-08-2020, 19:15. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: prezenty dla facetów

                To prawda. Z facetami zawsze najtrudniej. Zwłaszcza, jak wszystko już mają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: prezenty dla facetów

                  Nie pamiętam czy już ktoś wspomniał, ale idealne będą także xxx. Mój luby potrafi cały weekend dłubać w garażu, więc takie prezenty dają mu ogromną radość.
                  Last edited by disne; 26-08-2020, 19:15. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: prezenty dla facetów

                    W tym roku najmniejszy problem mam właśnie z zakupem prezentu dla swojego faceta bo wiem, że chce coś takiegoxxx czyli zaparzacz do kawy.
                    Oboje uwielbiamy kawę jednak on lubi z nia eksperymentować dlatego wcale się nie dziwię, że marzy mu się taki sprzęcik.
                    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:15. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: prezenty dla facetów

                      Mój facet dostaje ode mnie zazwyczaj jakąś elektronikę, typu tablet, aparat, itp., czasami też kosmetyki, a ostatnio kilka akcesoriów do naszego Opla (w tym bagażnik na rowery) - tutaj można przejrzeć niektóre xxx
                      Last edited by disne; 26-08-2020, 19:16. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: prezenty dla facetów

                        Ja jak nie mam pomysłu na prezent to szukam czegoś na gruponie. Jakaś zniżka na paintball, pasek itp. można znaleźć ciekawe prezenty

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: prezenty dla facetów

                          Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                          Ja jak nie mam pomysłu na prezent to szukam czegoś na gruponie. Jakaś zniżka na paintball, pasek itp. można znaleźć ciekawe prezenty
                          ja jakoś nigdy z tych okazji gruponowych nie korzystałam choć niekiedy przeglądałam oferty, ja męża mam nie bardzo skomplikowanego - ona uwielbia jak się obdarowuje czymś pożytecznym, to co się przyda w warsztacie, do samochodu i przeważnie stawiam na takie prezenty

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: prezenty dla facetów

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            ja jakoś nigdy z tych okazji gruponowych nie korzystałam choć niekiedy przeglądałam oferty, ja męża mam nie bardzo skomplikowanego - ona uwielbia jak się obdarowuje czymś pożytecznym, to co się przyda w warsztacie, do samochodu i przeważnie stawiam na takie prezenty
                            Mój mąż jest informatykiem, całymi dniami przed komputerem, więc ciężko mi wymyślić prezent.
                            Ja za to dość często korzystam. Raz jako prezent dla mamy kupiłam zabiegi na twarz, innym razem siostrze długopis z kryształkami. Często też wycieczki tak zamawiamy i nigdy nie żałujemy Oczywiście zawsze wszystko dobrze sprawdzę, cenę w porównywarkach itd.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: prezenty dla facetów

                              Dla faceta kupić prezent to niemały problem Bo ileż można kupić koszul czy czegoś innego I też się zastanawiam co tu mężowi kupić na gwiazdkę ... jak na razie pomyślałam o nowym portfelu bo nic innego mi nie przychodzi do głowy
                              Sam mawia że niczego nie potrzebuje :/

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: prezenty dla facetów

                                Zależy jakie ma hobby Pan. Generalnie zawsze trafionym prezentem jest dobra książka, może jakiś kryminał , albo może coś ze sportowych książek, jeśli jest fanem jakiegoś sportu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X