Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: prezenty dla facetów

    Ja zawsze największy problem miałam z prezentem dla taty. Zwykle dostawał jakiś fajny elegancki alkohol ewentualnie zestaw kosmetyków. W tym roku dostanie coś innego - na Mikołaja bilet na występ ulubionego kabaretu razem z mamą a na gwiazdkę również z mamą bilet całodniowy na baseny termalne Łatwiej było mi zawsze kupić coś dla chłopaka, narzeczonego a aktualnie męża. Rok temu dostał ode mnie ładnie pakowany zestaw krawat i mucha z jedwabiu plus spinki, bo lubi sie elegancko ubierać, a w tym roku chcę kupić mu porządny zegarek. Właśnie szukam jakis pewnych i dobrych licytacji bo mam budżet ograniczony, a taki zegarek sporo kosztuje.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: prezenty dla facetów

      Może jakieś narzędzia? Jaki facet nie lubi majsterkować
      można dostać fajne xxx
      Last edited by disne; 26-08-2020, 18:14. Powód: link
      Niepoprawna romantyczka

      Skomentuj


        #63
        Odp: prezenty dla facetów

        Tylko oprócz prezentów, pamiętajcie żeby same święta fajnie celebrować i żeby Waszym facetom chciało się spędzać z Wami kolejne Mam koleżankę, która przeżyła z facetem pierwsze święta w życiu i było mu przykro, bo spędzili ten czas jak każdy zwykły weekend i był rozczarowany, że zrezygnował z rodzinnych świąt na rzecz komedii romantycznych i paczki chipsów. Złóżcie im też życzenia od serca, tu macie fajne przykłady xxx Niech to będzie magiczny okres, który nie skupia się tylko na prezentach.
        Last edited by disne; 26-08-2020, 18:14. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: prezenty dla facetów

          Święta tradycyjnie w domku w rodzinnej atmosferze. Prezent wprawdzie dla mojego jeszcze nie wybrany, ale pracuje nad tym A po świetach aż do nowego roku - wybywamy do Holiday Park Hotelu w Warszawie całym firmowym działem w ramach prezentu od szefa Kilka dni w 3 - gwiazdkowym hotelu i odpocznę to wszystkich przedświątecznych przygotowaniach.

          Skomentuj


            #65
            Odp: prezenty dla facetów

            Ja przestałam kombinować jakiś czas temu z bardzo oryginalnymi prezentami. Jestem zdania,że najbardziej cieszą praktyczne rzeczy i właśnie takie daję mojemu męzowi na prezent. On jest bardziej zadowolony oraz ja. Jakiś czas temu zamówiłam mu już prezent na święta . Konkretnie buty. Schowałam je dobrze na półce na górze tak więc raczej ich nie znajdzie.
            Wybrałam dla niego ten model trampek DC
            xxx

            Bardzo lubi trampki tej marki, miał już kilka modeli i były niesamowicie wprost wygodne tak wiec powinien być z nich zadowolony.
            Last edited by disne; 26-08-2020, 18:14. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: prezenty dla facetów

              A co powiecie na przejażdżkę sportowym samochodem Ferrari 458 Italia? Ja osobiście uwielbiam takie sportowe emocje. Zawsze oglądałam różnego rodzaju wyścigi F1 w TV, a fajnie jest chociaż raz poczuć, jak to jest usiąść w takim autku. Myślę, że xxx spodoba się każdemu, nie tylko facetowi, ale też kobiecie, która lubi poczuć czasem trochę adrenalinki
              Last edited by disne; 26-08-2020, 18:15. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: prezenty dla facetów

                Mój mąż ostatnio miał okrąglutkie urodziny i kupiłam mu zegarek bo stary mu się zepsuł ale chciałam dołączyć też coś od siebie,coś czego nie można kupić
                Mężowi prezent bardzoo się spodobał a były to... kupony miłości ;p Wyszukajcie sobie w necie- jak dla mnie pomysł super drukujesz małe kupony i wpisujesz co tylko chcesz typu: śniadanie do łóżka, oglądanie meczu bez marudzenia żony itp

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: prezenty dla facetów

                  Hej
                  W zależoności od charakteru twojego męża możesz dać mu prezent praktyczny; jakiś zestaw kosmetyków, zegarek, elegancki organizer/kalendarz, albo bardziej dla zabawy może drona, playstation lub jakieś gry muzykę czy fajny wypad we dwoje w góry.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: prezenty dla facetów

                    Wszystko zależy też od okazji i od budżetu jaki chcemy przeznaczyć. Kto zna naszego faceta lepiej niż my same? Wiem, że mój mąż lubi niespodzianki i połową sukcesu już jest to żeby o danym pomyśle po prostu nie wiedział i się go nie spodziewał

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: prezenty dla facetów

                      być może ubrania )

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: prezenty dla facetów

                        Ja ubrania na prezent kupuję chyba tylko dla dzieci, dorosłym już trudniej jest przypaoswać z rozmiarami, moda też się szybko zmienia.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: prezenty dla facetów

                          A może z jednego z takich obrazów Wasz facet byłby zadowolony xxx
                          Last edited by disne; 26-08-2020, 18:13. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: prezenty dla facetów

                            Mojemu facetowi ostatnio na imieniny kupiłam elegancki neseser xxx . Wiedziałam, że przyda mu sie do pracy. Jego stara torba miała już 10 lat, aż wstyd się z taką pokazywać
                            Last edited by disne; 26-08-2020, 18:13. Powód: link
                            Niepoprawna romantyczka

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: prezenty dla facetów

                              Ja również jestem zdania,ze porządny męski zegarek będzie bardzo dobrym pomysłem. Mężczyźni uwielbiają takie praktyczne prezenty. Lubią dostawać coś co im się przyda. Polecam kupić coś eleganckiego co będzie pasowało mu do garnituru . Koniecznie na pasku.
                              Świetny jest na przykład ten czarny Tissot:
                              xxx

                              Ewentualnie w tańszej wersji taki model:
                              xxx

                              Jakiś czas temu podarowałam zegarek tej marki mężowi. Był zachwycony.
                              Last edited by disne; 26-08-2020, 18:13. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: prezenty dla facetów

                                Jakaś duża dysproporcja cenowa pomiędzy tymi zegarkami. Mi generalnie oba sie podobają. Jeżeli was stać, to bierz ten droższy. To chyba oczywiste, że zegarki kupuje się na lata - szczególnie takie jak Tissot. Tutaj nawet jest spora różnica w budowie. Bo jeden jest mechaniczny a drugi kwarcowy.
                                http://forum.mamotoja.pl/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X