Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Z miasteczek nadmorskich polecam Darłowo i Ustkę - byłam tam w zeszłym roku i spędziłam cudowne wakacje

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      Ustkę tez znam, ale dla mnie zdecydowanie za duża, wolę małe miejscowości, polecicie coś?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        A zastanawialiście się aby w tym roku wypocząć na przykład nad morzem czerwonym? W Egipcie jest na przykład świetnie.
        My bawiliśmy się tam z dziećmi rok temu i dwa tygodnie tak nam szybko zleciały,że szkoda było wracać. Była to głównie zasługa dobrego hotelu jaki wybraliśmy. Świetni animatorzy, zjeżdżalnie dla dzieci i bardzo smaczne jedzenie. Bardzo miło będę wspominała pobyt.
        Jeśli planowalibyście jednak podróż warto jest zapoznać się z podstawowymi informacjami ponieważ jest to jednak inna kultura i zwyczaje.
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:11. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          W Polsce jak dotąd lepszego miejsca nie znaleźliśmy, zobaczcie - My tam będziemy z całą rodziną, zanosi się na kolejny fajny wyjazd, byle tylko pogoda dopisała. Basen, plaża, boiska, kort... Oby tylko towarzystwo dopisało...
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:12. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            ja polecam Pobierowo i ośrodek z tą ofertą na eurobonie jest połowę taniej a do tego naprawdę ośrodek jest genialny!
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:12. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              My bardzo często wybieramy tę samą miejscowość - Świnoujście. Nie wiem czemu ale mamy razem z mężem totalną słabość. Może to ta plaża, która jest bardzo ładna i szeroka. A może klimat ? Lubimy miejsca gdzie jednak coś się dzieje a w Świnoujściu latem jest organizowanych wiele imprez. Jest jednocześnie o wiele spokojniej niż w Międzyzdrojach tak wiec można jednak wypocząc.
              Jeśli planujecie rodzinny wyjazd to o wiele wygodniej bedzie Wam jednak wynająć osobne mieszkanko . Daje to jednak większa prywatność niż hotel czy też pensjonat.
              Nam rok temu udało się wynająć fajne dwupokojowe mieszkanie praktycznie w samym centrum miejscowości. W tym roku również tam wracamy.
              Mieszkanie czyste. W sam raz dla nas dwojga i naszego dziecka. Na 1 piętrze tak więc nie trzeba było wysoko tachać wózka. Zresztą nie będę opisywała wyglądu , zamieszczam poniżej zdjęcia (więcej jest na tej stronie: swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/baltic-park-promenada-swinoujscie/58_113-bpprom ).
              Mam tylko nadzieję, ze w tym roku pogoda bardziej nam się uda ponieważ w zeszłym roku przez 2 dni naszego pobytu padał deszcz.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Napisane przez Martunia35
                A tak na marginesie to co sądzicie o opcji kupna własnego mieszkania nad morzem? Myślicie,że jest to dobry pomysł?
                Jeśli CIę na to stać to czemu nie...Sama również bym sobie kupiła takie mieszkanie jakbym mogła sobie pozwolić. Na razie jest to trochę ponad moimi możliwościami finansowymi ale w końcu pomarzyć można. W sieci są strony, na ktorych możesz się rozejrzeć za mieszkaniami na sprzedaż
                W tym miejscu są na przykład Targi nieruchomości. Jakiś czas temu przeglądałam sobie tam mieszkania. Piękne powstają w Sopocie. Jest tam trochę drogo tak więc może zastanów się nad Gdańskiem?
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:13. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  ja mogę polecić Ustkę i Hotel Grand Lubicz bardzo fajny na wyjazdy z dziećmi bo mają dodatkowa atrakcje dla maluchów, dziecięce menu i dobrze przystosowane pokoje. dodatkowo można iść np. do SPA a dziecko zostawić pod okiem opiekunki hotel blisko plaży i do tego otoczony lasem, wiec dużo miejsca na zabawy z dziećmi i spacery
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:13. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    Moi znajomi zakochani są w Ustroniu Morskim i niemalże każdego roku właśnie tam spędzają urlop. Odwiedzili już wiele ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów i prywatnych kwater, a w tym roku wybierają się do ośrodka Edana. Podobno położony jest bardzo blisko morza i oferuje wysoki standard noclegów z wyżywieniem.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      A mi bardzo dobrze wypoczywało się w Kołobrzegu. Jest to spokojna miejscowość, ma również świetną zabudowę. Jeszcze poniemiecką . Znajduje się tam wiele atrakcji tak więc nie ma czasu na nudę ( jak to bywa czasami w tych mniejszych miejscowościach nadmorskich).
                      Mogę Wam polecić ośrodek Verano - jest to centrum zdrowia. Można tam wykupic sobie na wakacje przeróżne pakiety: rehabilitacyjne, odchudzające. Nie jest drogo. Cały wyjazd razem z zabiegami , masażami, noclegami oraz pełnym wyżywieniem jest dość tani ( na pewno tańszy niż jak przyszłoby nam żywić się na mieście).
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:14. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        Jak lubisz cisze i spokój to polecam Gąski. Zatrzymaliśmy się w Pałacyku Morskim Świetne miejsce na wakacyjny odpoczynek. Ogromny zielony teren, klimatycznie urządzone pokoje. Nigdy wcześniej nie nocowaliśmy w takim pałacu, ale przeżycie wspaniałe Czyściutko, pyszne jedzonko.Polecam
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:14. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          Nad morzem polecam Karwię, ale ja i tak wolę góry. Z całą rodziną uwielbiamy Karpacz, mamy też zaprzyjaźniony pensjonat Zawsze wracamy wypoczęci i zadowoleni, więc nie szukam już wrażeń gdzie indziej.
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:15. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            Napisane przez lucencia Pokaż wiadomość
                            Nad morzem polecam Karwię, ale ja i tak wolę góry. Z całą rodziną uwielbiamy Karpacz, mamy też zaprzyjaźniony pensjonat Zawsze wracamy wypoczęci i zadowoleni, więc nie szukam już wrażeń gdzie indziej.
                            Prawdę mówiąc nie wiem jak miejsce musiałoby być wspaniałe i urokliwe żebym nie chciała zobaczyć już żadnego innego ale oczywiście nie twierdzę ze polecany przez Ciebie pensjonat taki nie jest
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:15. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              My planujemy wakacje z dzieckiem w Polsce i chyba zdecyduje my się na Sopot. We wrześniu nie powinno być tam dzikich tłumów i będziemy mogli spokojnie odpocząć. W lipcu byliśmy w górach więc teraz czas na Bałtyk
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:16. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                Ja mogę polecić Ustkę. Większe miasto więc jest dostęp do sklepów, lekarza na wszelki wypadek. Przy dzieciach to bardzo ważne. My dzień przed znaleźliśmy nocleg na nocujznami.pl bardzo blisko plaży. Cena naprawdę przystępna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X