Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

    Jestem pracującą mamą i co roku gdy zbliżają się wakacje zastanawiam się co zrobić z dziećmi,
    ciekawa jestem jak wy sobie radzicie, pomagają wam rodzice? a może macie w swoim mieście zorganizowane zajęcia dla dzieci ?
  •    
       

    #2
    AKCJE NA WAKACJE 2011 - program dla dzieci i rodzin

    Witam

    Jeśli cenisz sobie twórczy rozwój, niestandardowe rozwiązania edukacyjne, rozwój postawy proekologicznej i wyobraźni twórczej, to jest propozycja właśnie dla Ciebie i Twojego Dziecka:
    Projekt „AKCJE NA WAKACJE” jest owocem współpracy MIRORO z MCKA”Zatoka Sztuki”, skierowany jest do dzieci w wieku 3-10 lat oraz rodzin.
    Zajęcia, odbywające się w terminie 13 lipiec-30 sierpień, podzielone są na dwa bloki programowe: 10.00 - 13.00 oraz 15.00-18.00. Każdy blok programowy przewiduje realizację warsztatu twórczego oraz interdyscyplinarnych akcji-animacji. Projekt realizowany jest w wakacyjnej przestrzeni plażowej, mieszczącej się w MCKA „Zatoka Sztuki” w Sopocie (ul. Mamuszki 14), składającej się z zaplecza warsztatowego oraz interaktywnego placu zabaw.
    Każdy tydzień pokolorujemy na inny kolor, każdego dnia poznamy i odkryjemy innego rodzaju zjawiska, udamy się w poszukiwaniu niebieskich migdałów, pogramy w „zielone”, zaprojektujemy makowo-czerwoną łąkę, szaro-bure koty oraz gigantyczną złotą rybkę. A wszystko po to, by poruszyć świat naszą kreatywnością, odkryć w sobie potencjał i entuzjazm twórczej zabawy i wyrazić się..... na kolorowo.
    Program ma na celu promocję aktywnych form spędzania czasu wolnego, rozwój ciekawości kulturowej i postawy ekologicznej, rozwój entuzjazmu odkrywania niezwykłości w codziennych zjawiskach i przedmiotach, refleksji nad ich użytecznością i doświadczenia pracy twórczej.
    Każdego tygodnia odbywają się warsztaty z designu, plastyki, performatywnego czytania, improwizacji ruchowej, ekspresji muzycznej czy też twórczego rozwiązywania problemów.
    Termin realizacji programu: 13 lipca-30 sierpnia 2011 roku.

    Więcej informacji na stronie:
    www.akcjenawakacje.blogspot.com
    Zapisy: miroro.kontakt@gmail.com
    798-244-904
    ZAPRASZAMY!


    Przesyłamy pozdrowienia, Wiktoria Osińska, pełnomocnik do spraw promocyjnych.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

      Bardzo dziękuję pani Wiktorio

      ja zapisałam swoją dwójkę urwisów na półkolonie w blue city w inca play i jestem bardzo zadowolona, rozwiązał mi się problem z opieką i z obiadami a dzieciaki też są bardzo zadowolone no i nie jest drogo co było dla mnie ważnym czynnikiem

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

        Wszystko zależy przede wszystkim od wieku dzieci.
        Jestem akurat mamą ,która może sobie pozwolić na siedzenie w domu (choć - mam nadzieję - nie potrwa to już długo).
        W moim mieście są specjalne Domy Przedszkole w których można zostawiać dzieci na określone godziny ,jest też sala zabaw i w Ośrodku Kultury zajęcia dla dzieci (ale jak wychodzi to wszystko w praktyce trudno mi stwierdzić ,bo póki co jestem na poziomie 2latka).

        Można rozważać kolonie ,półkolonie czy wakacje u rodziny na wsi (co dzieci w niektórym wieku uważają za rozrywkę).

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

          dziewczyny, ja ze swoimi dzieciakami chodze na basen, do parkow (unikamy parków handlowych ), ostatnio zaczelismy tez chodzic na zajecia rekreacyjne do jednej szkoly, a w weekdny mozna nas zobaczyc np w loopys park, placu zabaw. jest mnostwo opcji, z ktorych mozna skorzystac w miescie. pozdrawiam wszystkie mamuski

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

            Wątek już dawno założony, a temat dla mnie aktualny.
            Mamy pracujące, co robicie z dziećmi w wakacje? Jak sobie radzicie? Babcie pomagają?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

              Polecamy artykuł
              Co zrobić z dzieckiem w wakacje? >>



              A ty, jak zaplanowałaś dziecku wakacje?
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

                W Poznaniu na co dzień podczas wakacji prowadzi się bardzo wiele ciekawych zajęć dla dzieci
                Byliśmy tam jakiś czas temu z maluchami i było tam tyle fajnych rozrywek, że po prostu nie było szans na nudę - przeróżne zajęcia plenerowe, place zabaw, parki. Polecam każdemu rodzicowi
                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 24-07-2014, 19:20.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

                  W niektórych większych miastach jest akcja 'lato w mieście', biblioteki publiczne też prowadzą zajęcia dla dzieci

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wakacyjne zajęcia dla dzieci w mieście

                    Napisane przez bajaderka Pokaż wiadomość
                    Bardzo dziękuję pani Wiktorio

                    ja zapisałam swoją dwójkę urwisów na półkolonie w blue city w inca play i jestem bardzo zadowolona, rozwiązał mi się problem z opieką i z obiadami a dzieciaki też są bardzo zadowolone no i nie jest drogo co było dla mnie ważnym czynnikiem
                    O, że też ja na to nie wpadłam, ja ostatnio odkryłam że w Blue City można zostawić dzieci w sali zabaw zamiast się z nimi ciągać po sklepach i Inca Play,w porównaniu z bawialniami, które znałam, bije je na głowę, dzieciaki tam by najchętniej zamieszkały. Miałam z nimi kłopot w wakacje a nie sprawdziłam, że Inca Play miała takie półkolonie, mam nadzieję, że będą też w czasie ferii coś organizowali, bo to idealne by było

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X