Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzeczka z mezem-prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sprzeczka z mezem-prezenty

    Ostatnio poklocilam sie z mezem na temat prezentu.A dokladnie chodzi o to ze mamy dla wszystkich juz drobiazgi kupione a dla naszej 4miesiecznej dzidzi nie! Otoz chcialabym kupic cos malej ale maz twierdzi ze jest jeszcze mala i ma wystarczajaca ilosc zabawek.Bardzo mi przykro sie zrobilo.A Wy co myslicie? Jak przekonac meza?!
  •    
       

    #2
    Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

    Mój syn dostawał w tym wieku prezenty ale nie od nas!Myśleliśmy pobobnie jak twój mąż woleliśmy mu kupić jakieś ubranko niż zabawki bo tego ma za dużo do tej pory.Ale każdy ma swoje poglądy...Kupowaliśmy to co było mu naprawde potrzebne w tym okresie życia
    ANIA I RAFAŁ

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

      My na pierwszą Gwiazdkę Łukasza, który miał wtedy 2 miesiace, kupilismy prezent adekwatny do potrzeb i wieku, ale jednak coś innego niz ubranko, które i tak bym mu kupiła. Dostał matę edukacyjną. Oczywiscie nie wiedział o co chodzi, ale dla mnie to było bez znacznia. Święta to święta i wiek dziecka nie ma znaczenia - Mikołaj musi być.
      Na Twoim miejscu próbowałabym męża przekonać, a jeśli by się nie udawało, to uprzedziłabym, że i tak cos kupię i tak zrobiła.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

        U naszej Ali to będą już jej 3 święta. Na pierwsze nic nie kupowaliśmy, bo chrzest był w Święta, ale dostała od innych prezenty. Poza tym była zbyt mała, żeby cokolwiek kupować (naszym zdaniem).

        My na Święta staramy się kupować najpotrzebniejsze rzeczy, czyli małej to raczej ubranko, ewentualnie mały prezent w postaci zabawki Ale i tak ma dużo zabawek, więc raczej fajny ciuszek.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

          Napisane przez monia1490 Pokaż wiadomość
          Ostatnio poklocilam sie z mezem na temat prezentu.A dokladnie chodzi o to ze mamy dla wszystkich juz drobiazgi kupione a dla naszej 4miesiecznej dzidzi nie! Otoz chcialabym kupic cos malej ale maz twierdzi ze jest jeszcze mala i ma wystarczajaca ilosc zabawek.Bardzo mi przykro sie zrobilo.A Wy co myslicie? Jak przekonac meza?!
          Coś nawet małego możesz kupić, żeby dzidziuś nie został bez prezentu


          Skomentuj


            #6
            Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

            jezeli dziecko dostanie od innych prezenty to mysle ze nie jest potrzebne dawanie specjalnie od siebie prezentu, jednak jak to jest cos co i tak chcecie kupic to co za roznica czy teraz czy wlasnie na swieta jej to dac?

            my dajemy dzieciom wspolny prezent,zeby sie Gabrys przyzwyczail ze zabawki sa wspolne.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

              Napisane przez monia1490 Pokaż wiadomość
              Ostatnio poklocilam sie z mezem na temat prezentu.A dokladnie chodzi o to ze mamy dla wszystkich juz drobiazgi kupione a dla naszej 4miesiecznej dzidzi nie! Otoz chcialabym kupic cos malej ale maz twierdzi ze jest jeszcze mala i ma wystarczajaca ilosc zabawek.Bardzo mi przykro sie zrobilo.A Wy co myslicie? Jak przekonac meza?!
              Zawsze liczy się gest...Pola swoje pierwsze mikołajki obchodziła mając 7 miesięcy.Kupiliśmy Jej wowczas pierwsze klocki i zafundowalismy zabawę w bawialni.NIgdy nie zapomne jej radosnej miny...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

                Zabawa w bawialni dla takiego małego brzdąca?? nie za wcześnie??

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

                  Nie przejmuj się tylko sama kup.
                  Ubranko to pewnie najlepszy pomysł.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

                    ja tez bym kupila chociazby jakis drobiazg nie wiem grzechotke czy gryzak moim zdaniem jak wszystkim to wszystkim!

                    moje brzuszkowe malenstwo dzieki starszemu bratu dostalo juz nawet prezent na Mikolaja, poniewaz starszy syn napisal moimi rekami w liscie ze koniecznie dla dzidziusia tez cos musi przyneisc wiec dzidzius dostal rożek - młody był szczesliwya ja mam jeden zakup mniej


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

                      jak to za mała niunia na prezenty? Nigdy!!!
                      jeśli maz nie chce kupic dziecku prezentu sama wyskocz i kup ... W ubiegłym roku moja siostra urodziła córeczkę w listopadzie a pod choinką i tak Mikołaj jej przyniósł górę prezentów mimo że była nimi opsypywana od urodzenia...
                      Doriaś ur.17.03.2008




                      Tristaś ur. 11.03.2010

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sprzeczka z mezem-prezenty

                        Moja malutka ma raptem 10 dni dzisiaj, a prezenty choinkowe leżą kupione dla niej i rodzeństwa już od września. Kupiłam jej zabawki, które zapewne wylądują tymczasowo w rękach jej siostrzyczki, ale jednak kupione są dla niej i za kilka miesięcy będzie się nimi bawić. A na zdjęciach zostanie uwiecznione co dostała


                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X