Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dla dziecka na mikołajki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dla dziecka na mikołajki

    Hej dziewczyny, jakie macie pomysły na prezent dla swoich pociech na mikołajki ?? Moim zdaniem nie musi to być coś dużego tylko jakiś drobiazg. Z moimi słodziakami często jemy Kinder pingui i tak sobie myślę czy nie wziąć udziału w promocji, za 5 opakowań po batonie 25% rabatu na zakupy w Coccodrillo może tam wybrałabym po jakimś ubranku na mikołajki a do tego jakieś słodkości. Co o tym sądzicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Dla dziecka na mikołajki

    Co do drewnianych, to miałam Eichhorn i Ikea (te na wózku) i ikeowe o niebo lepsze, Eichhorn szybko się odrapały, niestety.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dla dziecka na mikołajki

      Ja też jestem za drobiazgami na mikołajki... nie ma co przesadzać, słodkości wystarczą.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dla dziecka na mikołajki

        Ja też zastanawiam się nad skorzystaniem z tej promocji Kinder Pingui. Raczej myślę o gwiazdce. Bo jak na mikołajki kupię jakiś droższy ciuszek to co będę musiała kupić na gwiazdkę?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dla dziecka na mikołajki

          jak uważasz, ja byłam dzisiaj z mężem na zakupach bo z dziećmi zebraliśmy te 5 opakowań i szczerze jestem bardzo zadowolona, obsługa bardzo miła a ubranek jakość rewelacyjna :-) jeszcze przy kasie pani dała kupon do wypełnienia na konkurs więc może i wycieczkę wygramy we włoskie Alpy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dla dziecka na mikołajki

            W takim razie trzymam kciuki powodzenia!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dla dziecka na mikołajki

              Łe, ja nie lubię Coccodrillo

              Nie jestem zwolenniczką kupowania dzieciom ubrań (np. sweterków w paski) w prezencie, no chyba że np. dziecko marzy o bluzeczce z pet shopami czy o tutu - to co innego

              Ogólnie młoda jest w takim wieku, że sama woła, co chce - np. na urodziny dostała plecak, kompas i latarkę. Wiem, że jeszcze bidon/termos by chciała, ale taki stalowy.

              jessi2609 - powodzenia w losowaniu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dla dziecka na mikołajki

                chemical, zgadzam się z Tobą co do prezentów ubrankowych.. Są one takie troche jakby nie dla dzieci, a bardziej dla rodziców. Zresztą zgadzam się także z tezą, dość smutną, lecz wg. moich obserwacji dość prawdziwą, że dzieci stają się obecnie przedłużeniem prestiżu rodziców... Nie wiem, czy ogladaliscie w dzien dobry tvn program, w którym mówiono o modzie dzieciecej.... omg, szkoda gadać...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dla dziecka na mikołajki

                  ulubionym kreatorem moich dzieci jest babcia Wala i jej welniane dziela sztuki
                  a myslalyscie o jakichs grach edukacyjnych, ksiazeczkach, audiobookach z bajkami?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dla dziecka na mikołajki

                    Może takie fajne książeczki: http://www.e-inspiracje.pl/2,wyszuki...C79%2C85%2C103 Dzieci lubią poznawać świat.
                    Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                    — Paulo Coelho
                    Alchemik

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dla dziecka na mikołajki

                      Ja też nabyłam książeczki, ale nieco inne. Takie do nauki angielskiego dla dzieci w wieku sześciu lat. Nazywają się "Angielski z Maksem 6+"

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dla dziecka na mikołajki

                        A co proponujecie dla dziewczynki niespełna 2-letniej?
                        Idziemy do sali zabaw na Mikołajki, będzie ok. 30 dzieci i spotkanie z Mikołajem który wręczy prezent, ale najpierw muszę go kupić

                        Zastanawiam się nad jakąś lalką ... ale nie mam pojęcia jaką?
                        I nie chcę aby była droga bo to przecież tylko Mikołajki.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dla dziecka na mikołajki

                          zapraszam do sklepu http://londonay.com/LM3303

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dla dziecka na mikołajki

                            Wprawdzie już po mikołajkach, ale ciągle jest czas przedświątecznych zakupów. Więc jeśli ktoś jeszcze nie ma prezentu dla dzieciaków, polecam Angielski w zagadkach (widziałam różne wersje wiekowe) - kupiłam bratanicy (5 lat) na mikołajki i bardzo jej się spodobało, a bratowa cieszy się, że przy okazji mała pozna trochę angielski - wiadomo, dziś bardzo się przydaje Polecam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dla dziecka na mikołajki

                              Jakąś barbie na urodzinki dostała domek więc teraz czas na więcej lalek

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X