Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co chcecie dostać od Mikołaja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

    Nieee, maleństwo ;-) Oby ten Mikołaj nas wysłuchał ;-))

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

      Każda z nas na pewno chce co innego,ale takie rzeczy jak torebka,odzież czy biżuteria zawsze będą na pierwszej linii frontu,to naturalna sprawa- oczywiście z rzeczy materialnych


      www.Amko.com.pl

      Skomentuj


        #33
        Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

        Mi się to podoba : http://www.kuzniasrebra.pl/Naszyjnik...26g_14991.html mogę dostać taki nawet jeden prezent zamiast kilku mniejszych muszę to podpowiedzieć rodzinie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

          my na mikołaja chcieli byśmy aby nasza Kruszynka była już z nami, to byłby najlepszy prezent, Rzeczy materialne sami kupimy jak nie teraz to innym razem. Priorytety się zmieniają

          Skomentuj


            #35
            Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

            Ja na Mikołaja bym chciała dostać hmmm ciężkie pytanie bo w sumie Ja bardzo lubię niespodzianki xD Ale szczerze mówiąc teraz bardzo cieszy mnie jak moja malutka dostaje prezenty

            Skomentuj


              #36
              Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

              Ja za to niespodzianek nie lubie, bo często sa nieudane W tym roku zarzyczyłam sobie zestaw talerzy na obiad. Mieszkamy od niedawna na swoim i nic prawie nie mamy tzn mamy aż 6 sztuk talerzy na zupke i talerzyków. Ta każe jak moi rodzice i rodzice męża przychodzą to jest z mało talerzy.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                Chciałam telefon i już go dostałam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                  O to szybko Ci Mikołaj ten telefon przyniósł To teraz możesz jeszcze jeden list napisac haha jak on taki do przodu to tech podwójnie rozpieszcza

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                    O ile sie już ukase to poprosze od Mikołaja: http://www.conowego.pl/aktualnosci/w...grudnia-12349/ Jestem fanem wiedźmina-przeczytałam wszystkie części. Film niestety się nie udał więc nie będę komentowała, gra na PC była niezła a planszówka na pewno będzie szałowa

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                      A może chcecie wybrać się na czekoladowy weekend Wedla? w tę sobotę albo niedzielę 6-7 grudnia można wybrać się do fabryki czekolady w Warszawie. Wystarczy zarejestrować się na stronie Wedla .Są tam obecnie rozdawane wejściówki.
                      Sama już mam je na swojej skrzynce. Byłam w zeszłym roku z dzieciakami, bardzo im się podobało Tak więc w tym roku powtórka.
                      Prezenty na mikołaja również już naszykowane. Dla córci rolki ( mam tylko nadzieję, że nie zajeździ całego domu) a dla syna grająca gitara.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                        Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
                        A może chcecie wybrać się na czekoladowy weekend Wedla? w tę sobotę albo niedzielę 6-7 grudnia można wybrać się do fabryki czekolady w Warszawie. Wystarczy zarejestrować się na stronie Wedla .Są tam obecnie rozdawane wejściówki.
                        Sama już mam je na swojej skrzynce. Byłam w zeszłym roku z dzieciakami, bardzo im się podobało Tak więc w tym roku powtórka.
                        Prezenty na mikołaja również już naszykowane. Dla córci rolki ( mam tylko nadzieję, że nie zajeździ całego domu) a dla syna grająca gitara.
                        Szkoda że bliżej Warszawy nie mieszkam A moja córeczka gitarę dostała i już po jednej strunie Schowałam ją na razie jak podrośnie to dostanie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                          Mnie się marzą takie www.renee.pl/kozaki na obcasie i chyba będę musiała coś o nich głośniej napomknąć

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                            hehe ja dostane zestaw talerzy od teściowej a jej musze kupić suszarkę na naczynia. Kurcze śmieszy mnie takie robienie spobie prezentów. Nie mamy kasy i za rok już mówimy że my nie robimy paczek , tylko dzieciom bo to smieszne delikatnie mówiąc. Z mężem moge sobie zrobić ale kurcze nie że robimy co roku losowanie u teściów w 6 osób tzn my oni i jej córka z mężem i sobimy paczki po 50 zł. Jak dzieci w przedszkolu

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                              Ja już po weekendzie u Wedla. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Poczęstowali nas gorącą wedlowską czekoladą ( jak z ich pijalni). Mogliśmy również najeść się cukierków ile chcemy. Sama dużo nie jadłam ponieważ jestem na diecie przed imprezą sylwestrową ale dzieci korzystały
                              Oprowadzili nas po fabryce, pokazali nam jak robi się czekoladę.
                              Największe wrażenie zrobiło na mnie muzeum czekoladowych rzeźb. Poniżej zdjęcia ( tak tak - wszystko jest z czekolady! ).

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Co chcecie dostać od Mikołaja?

                                Na Mikołaja...hmmmm w sumie już po, ale gwiazdka i w ogóle
                                Nie wiem, jestem tak obolała w tej ciąży, ze ja bym była wdzięczna za jakiś bon na masaże, SPA czy basen

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X