Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stare Jabłonki - MAZURY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Stare Jabłonki - MAZURY

    Polecam miejscowosc " Stare Jabłonki" jest tam cicho i zielono. Ulubieńcy jezior mają do dyspozycji dwa jeziora "Szeląg nały" i "Szeląg duży"


    lubicie MAZURY? jakie miejsce polecacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Stare Jabłonki - MAZURY

    Nigdy nie byłam na Mazurach ale zawsze chciałam się tam wybrać z rodziną mam nadzieję ze zorganizujemy sobie tam wycieczkę
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Stare Jabłonki - MAZURY

      Bardzo lubię Stare Jabłonki - byłam tam klika razy, jest sposkojnie i cicho - idealnie. No chyba, ze trafimy akurat na turniej w siatkówce plażowej, który jest tam co roku organizowany. A to spora impreza, międzynarodowa, więc w Straych Jabłonkach robi się bardzo tłumnie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Stare Jabłonki - MAZURY

        Zgadzam się Jest tam idealnie My nocowaliśmy w http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/st...prywatne/21192 i byliśmy bardzo zadowoleni. Cisza i spokój, człowiek może naładować akumulatory

        Skomentuj


          #5
          Odp: Stare Jabłonki - MAZURY

          No nie, niemozliwe, ja tez tam byłam!! Pani Grażyna jest świetną gospodynią, a jak gotuje!!! Gospodarze nie podają posiłków, ale kiedy panią Grazyne sie ładnie poprosi, to coś pysznego ugotuje. Polecam prosić o babkę ziemniaczaną - boska!!! A dla amatorów wędkarstwa jest nie tylko Szeląg Mały i Duzy, ale tez urokliwy staw w lesie - Macierzanka. No i rowery koniecznie trzeba ze soba mieć, bo tereny przepiękne.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X