Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

    Wiem,że dzieci mogą przeżywać ciekawe przygody nawet u siebie w pokoju,ale interesują mnie miejsca specjalnie do tego celu stworzone.
    Osobiście gorąco polecam Bałtowski Park Jurajski,Mini Zoo i Dziki Zachód w Zieleniewie k.Kołobrzegu oraz Tropical Island pod Berlinem.To miejsca do,których zawsze chętnie wracamy..Polecam i czekam na Wasze propozycje
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

    My w tamtym roku bylismy w Disneylandzie pod Paryżem,synek miał prawie 3 latka.,Naprawdę warto się tam wybrac,niezapomniane przeżycia,sama poczułam się jak mała dziewczynka,dużo atrakcji dla małych jak i dla starszych dzieci.Nie wystarcza czasu,żeby wszystko zobaczyc.W tym roku może wybierzemy się ponownie,może na Halloween

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

      Napisane przez dancio2006 Pokaż wiadomość
      My w tamtym roku bylismy w Disneylandzie pod Paryżem,synek miał prawie 3 latka.,Naprawdę warto się tam wybrac,niezapomniane przeżycia,sama poczułam się jak mała dziewczynka,dużo atrakcji dla małych jak i dla starszych dzieci.Nie wystarcza czasu,żeby wszystko zobaczyc.W tym roku może wybierzemy się ponownie,może na Halloween
      super tylko czy dziecko w wieku do 5 lat będzie pamiętało takie wyprawy w przyszłości???? moje zdanie jest takie że na wycieczki tego typu to chyba raczej w starszym wieku ponieważ sama nic nie pamiętam jak miałam 3 lata....moje wspomienia zaczynają się mniej więcej od czasu zerówki czyli około 6-stego roku życia......

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

        Ja bardzo dobrze pamiętam swoją przygodę w Disneylandzie, a miałam wtedy 5 lat. A nawet gdybym miała nie pamiętać, to i tak najważniejsza jest przecież ta chwila, w której uczestniczy się w takiej przygodzie. Dlatego, gdy tylko Sylwek będzie trochę starszy, na pewno go tam zabiorę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

          Dokładnie Kamilkaha zgadzam się z Tobą nie mam pewności,czy dziecko będzie pamietało to co przeżyło w wieku 2 czy 3 lat,a może 5 zabierając go do Disneylandu liczyłam się z tym by synek spędził miło czas,przeżył przygodę

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

            Napisane przez dancio2006 Pokaż wiadomość
            Dokładnie Kamilkaha zgadzam się z Tobą nie mam pewności,czy dziecko będzie pamietało to co przeżyło w wieku 2 czy 3 lat,a może 5 zabierając go do Disneylandu liczyłam się z tym by synek spędził miło czas,przeżył przygodę

            Dla mnie także nie ma znaczenia czy Pola zapamięta to gdzie była i co widziała i czy bedzie mówić o tym za parę lat.Ważne ,że jest szczęśliwa i sprawi jej to niesamowitą frajdę!Liczy się TU i TERAZ!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

              A może coś z przyrodniczych atrakcji. Ja polecam wam rejs kanałem Elbląskim. Moja 4 letnia siostrzenica była zachwycona kiedy podglądał gniazda czapli siwej, patrzyła jak liny wciągają nasz statek i oczywiście objadała się słodyczami z barku

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                My w tym roku zabieramy naszą córeczkę do Hiszpanii. Postanowiliśmy dać jej troszkę swobody i odnaleźć się w nowym towarzystwie - tzn. kupiliśmy wakacje w hotelu gdzie działa "figloklub" dla dzieci. Mam nadzieję, że wakacyjne zabawy będą atrakcyjne, a przy okazji nawiąże nowe znajomości i pozna troszkę zwyczaje Hiszpanii poprzez zabawę właśnie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                  ze starszymi dziećmi można jeździć i do Hiszpanii ale młodsze trzeba raczej zająć bliższymi "przygodami".

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                    Napisane przez waserx Pokaż wiadomość
                    ze starszymi dziećmi można jeździć i do Hiszpanii ale młodsze trzeba raczej zająć bliższymi "przygodami".
                    a my w ubiegłym roku wyjechaliśmy z dziećmi do Tunezji i były to nasze najlepsze wakacje. Nie ma znaczenia, czy beda pamietały ten pobyt. Liczą sie doświadczenia z danej chwili. Ich radość, widoki i mnóstwo niespotykanych w Polsce rzeczy, które pobudzają dzieci do zadawania pytań.

                    Jak dla mnie miejsce nie ma znaczenia- ważne, co wnosi w rozwój i samopoczucie dziecka. Równie dobrze rewelacyjnym miejscem może być plac zabaw. Pamiętam przypadkową wyprawę na nowo powstały plac zabaw w Chodzieży. Nasze dzieci były zachwycone różnorodnością i innością barwnych zjeżdżalni i innych rzeczy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                      polecam park linowy w berlinie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                        a ja tzw. "małpi gaj" we władysląwowie lub kolejkę i dziki zachód w Karpaczu

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                          witam,
                          ja nie bede oryginalna, uwazam, ze najlepszym miejscem dla calej rodziny jest plaza..
                          Dzieci spedzaja wspaniale czas bawiac sie za dnia, a w nocy romantyczny spacer ze swoim ukochanym
                          To jest to, na co czekam caly rok

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                            A ja polecam moje mamy coś miłego u nas w Bieszczadach super zabawa jest gdzie z dziećmi pospacerować Solina 12 km , mikroklimat,place zabaw ,woda ,górki ,szlak rowerowy... Na wiosnę ,lato,jesień i zimę nie ma lepszego miejsca (moje rodzinne gniazdko) zapraszam serdecznie
                            Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:08. Powód: link


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                              Napisane przez waserx Pokaż wiadomość
                              ze starszymi dziećmi można jeździć i do Hiszpanii ale młodsze trzeba raczej zająć bliższymi "przygodami".
                              A my w tym roku byliśmy w ChorwacjiI wszyscy mówili nam że to tak daleko,że dzieci są jeszcze za małe(Majka 7 miesięcy Gracek 5 lat)a my i tak pojechaliśmySpaliśmy na kampingu i w aucie jak trzeba było i o dziwo córka spała lepiej niż w domuZa rok replay z rozrywki


                              Last edited by kiki121; 24-08-2011, 19:54.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X