Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wyprawa pod namiot

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wyprawa pod namiot

    Witam czy któraś z Was była pod namiotem z dzieckiem 3 letnim lub młodszym? jak wyglądał taki urlop co najpilniejsze by zabrać? jak dziecko się zachowywało pod namiotem? nie bało się? proszę o rady
  •    
       

    #2
    Odp: wyprawa pod namiot

    Ja osobiście nie lubię wyjeżdżać pod namiot- za polowe warunki- jestem zwolenniczką dobrych sanitariatów pod ręką, dlatego z dzieckiem bym nie wyjechała. Ale za to popieram rozstawianie dzieciom namiotów np na podwórku- niezła atrakcja dla nich

    Skomentuj


      #3
      Odp: wyprawa pod namiot

      ja byłam 2 lata temu z 2 letnim dzieckiem pod namiotem...na początku sie obawialam jak to będzie ale nie potrzebnie bo w namiocie to tylko spaliśmy, pogoda była piękna więc całę dnie spędzaliśmy na plaży a później do godzin nocnych na mieście....cały sanitariat był ok więc o nic nie musieliśmy sie martwić....ogólnie to ja też nie jestem zwolenniczką namiotów ale wtedy wybraliśmy sie tak niespodziewanie na kilka dni nad morze i nie było innego wyjścia tylko namiot....teraz jedziemy w lipcu ale już mamy wynajęty pokój, może to też dlatego że jestem w ciąży i będę chciała sie wygodnie położyć


      Skomentuj


        #4
        Odp: wyprawa pod namiot

        Napisane przez kasia8120 Pokaż wiadomość
        Witam czy któraś z Was była pod namiotem z dzieckiem 3 letnim lub młodszym? jak wyglądał taki urlop co najpilniejsze by zabrać? jak dziecko się zachowywało pod namiotem? nie bało się? proszę o rady
        Wczoraj już zadała to samo pytanie.Powieliłaś wątek.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wyprawa pod namiot

          Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
          Wczoraj już zadała to samo pytanie.Powieliłaś wątek.
          tak wiiem muszę prosić moderatora o usunięcie....dzięki

          Skomentuj

                 
          Working...
          X