Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przygody naszych dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przygody naszych dzieci

    Czy wasze dzieci lubią wakacyjne przygody? Przytrafiło się wam coś śmiesznego lub strasznego?

    Kiedyś pojechaliśmy do rodziny na wieś - uwielbiamy tam jeździć...zawsze spotykają nas ciekawe przygody....
    Pewnego razu nasze dziecko chciało złowić rybę, więc wzięliśmy wędkę i poszliśmy na łowy wycieczka była krótka, bo staw jest za ogrodem. Usiedliśmy na krzesłach i łowimy, marna ze mnie wędkarska, ale w małym stawie zawsze jest dużo ryb, więc moje szanse rosły no i złowiłam karpia Odczepiłam rybę z haczyka, Michaś włożył ją do wiadra z wodą. Zachęceni zdobyczą łowimy dalej. Mały pyta, czy może trzymać wędkę - oczywiście odpowiadam i pokazuję mu jak ma "zarzucić" on próbuje to zrobić...nawet nie wiem jak to się stało...plum a on w wodzie. Na szczęście było płytko i nic mu się nie stało. Do dziś wspominamy jego pierwsze połowy
  •    
       

    #2
    Odp: Przygody naszych dzieci

    Ja znów miałam ciekawą przygodę nad morzem, a dokładniej w małym miasteczku Dąbki. Wybraliśmy się z mężem i naszym synkiem na lody. Tak się maluszek zajadał, że po samą brodę i czoło był ubrudzony. Mieliśmy z niego ubaw! Dzieci są urocze.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przygody naszych dzieci

      Napisane przez kate_m Pokaż wiadomość
      Ja znów miałam ciekawą przygodę nad morzem, a dokładniej w małym miasteczku Dąbki. Wybraliśmy się z mężem i naszym synkiem na lody. Tak się maluszek zajadał, że po samą brodę i czoło był ubrudzony. Mieliśmy z niego ubaw! Dzieci są urocze.
      Dla mnie jedzenie lodów to nie przygoda..ale dla dziecka pewnie tak

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przygody naszych dzieci

        dla dziecka sama podróż to wielka przygoda najchętniej wstają jak wiedzą, że ruszamy na wakacje

        łowienie ryb fajna sprawa

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przygody naszych dzieci

          haha, rybak pełną gębą
          Mój bratanek w wakacje 2 lata temu zgubił się na wycieczce rodzinnej w Pradze, miał wtedy 8 lat i moja bratowa dosłownie na moment się odwróciła. Szukaliśmy go jakieś 15 minut - niby krótko, ale wystarczająco długo, żeby doświadczyć stanu przedzawałowego - wiadomo, normalna sprawa, jeśli chodzi o dziecko. Po tym czasie Tomek (bratanek) wrócił w najlepszym humorze przyprowadzony przez jakieś 2 ładne studentki, które go znalazły i zabawiały uczeniem czeskiego. Gdy podeszli, chłopak uradowany powiedział nam PO CZESKU, że te dwie dziewczyny były tak miłe, że pomogły mu znaleźć mamę. Muszę dodać, że po czesku "dziewczyna" to "divka"... Wyobraźcie sobie nasze miny po jego oświadczeniu...
          Ale w ogóle wyjazd do Czech wspominamy bardzo miło, jechaliśmy prywatnym transportem z Krakowa do Pragi. Czechy piękny kraj, Czesi to bardzo... komunikatywni ludzie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przygody naszych dzieci

            Z dziećmi zawsze coś się dzieje, dużo śmiechu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przygody naszych dzieci

              Mamy zamiar odwiedzić Legoland i nawet kupiliśmy już bilety. Jeśli chodzi jednak o daleką podróż, to akurat nasze dzieci znoszą świetnie takie wojaże. Chyba nawet lepiej niż my Jedyne czego potrzebujemy to dobrej jakości walizek. Szukałam w wielu sklepach stacjonarnych, ale w końcu zdecyduję się na zakup na Ceneo https://www.ceneo.pl/Torby_i_walizki/p:Wenger.htm . Jeden z tych kompletów wydaje się idealny dla całej rodzinki.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X