Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Prezenty

    Wycieczka to dobry pomysł, ale my akurat planujemy taką jednodniową do zoo . Prezenty to mimo wszystko moim zdaniem integralna część Dnia Dziecka i jeżeli maluch nie dostanie nawet żadnej drobnostki, będzie zawiedziony. W tym roku postanowiliśmy postawić na połączenie przyjemnego z pożytecznym i kupiliśmy tablicę edukacyjną. Ma dużo ciekawych opcji, więc powinna się spodobać

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Prezenty

      Moja mama wpadła na całkiem fajny pomysł Kupiła mojemu bratu rękawice bokserskie. Brat ostatnio (ma 13 lat) siedzi w domu i się nudzi. Nie potrafił sobie wymyślić hobby. Dlatego mama kupiła mu te rękawice, bo teraz zapisał się na boks i coś z sobą robi. Więc prezent nie powinien być tylko gadżetem, ale również inspiracją
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:16.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Prezenty

        Pokój małego jest jednym wielkim prezentem urodzinowym, mamy za dużo, zbyt hojnej rodziny (nie sądzilam, że kiedyś to powiem!) Praktyczna matka zarządzila prezent w formie wspólnego wyjścia do zoo, aqua parku albo do loopys world. Zastanawiam sie tylko jak zapakować bezcenny czas rodziców...:P

        Skomentuj


          #49
          Odp: Prezenty

          Pozazdrościć, chciałabym mieć " za dużo, zbyt hojnej rodziny" hi hi
          A co do prezentów, to nasze młode były niedawno na urodzinach u swojej koleżanki, które organizowane były jako "urodziny modowe" - w salonie fryzjerskim, z całą modową otoczką, glamour i zadaniami różnymi - jak dla mnie taki prezent dla dziecka to może być prawdziwa bomba, bo zabawki zaraz idą w kąt, nie czarujmy się, a takie wspomnienia i potem jak dziewczynki sobie opowiadają i wspominają, to nigdy nie mija
          I fotki, tralalala - wiecie jak jest

          Takie prezentowe imprezy bardzo mi się podobają.
          Ps. Organizowane w poznańskim xxx. Szał
          Last edited by disne; 14-07-2020, 20:36. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Prezenty

            W najnowszych rankingach wynika, że dzieci najbardziej chcą na święta rzeczy z elektroniki. Szczególnie modne są tablety oraz smartfony.
            Jeśli chcecie sprawić swojemu maluchowi dużą radość możecie rozważyć zakup modnego smartfona.
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:02.
            http://forum.mamotoja.pl/

            Skomentuj


              #51
              Odp: Prezenty

              Czy wy też macie problem z prezentem dla chłopaka? Ostatnio są modne przejazdy po torze wyścigowym, znalazłam stronę i tam są do wykupienia vouchery na przejazdy jak myślicie dobry pomysł ?

              Skomentuj


                #52
                Odp: Prezenty

                Moja córeczka ma 3 latka i myślałam o tablecie edukacyjnym co Wy na to?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Prezenty

                  Napisane przez Kaja228 Pokaż wiadomość
                  Moja córeczka ma 3 latka i myślałam o tablecie edukacyjnym co Wy na to?
                  Mnie trochę te nowości przerażają. Ja pewnie wybrałabym jakąś odpowiednią do wieku grę edukacyjną.

                  Skomentuj


                    #54
                    U mnie zawsze sprawdzają się gry planszowe i to niezależnie od okazji.

                    ____________________
                    Last edited by NetNedra85; 10-03-2014, 10:49.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Prezenty

                      Ja w tamtym roku kupowałam Śmieciaki dość niepospolita zabawka, gdyż uczy dziecko segregacji śmieci ale to wiadomo od dziecka, zależy jeden będzie zachwycony drugi nie teraz zastanawiam się co w tym roku kupić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Prezenty

                        W tym roku dla chrześnicy zamierzam kupic pchacza. Bedzie miala akurat roczek w czerwcu wiec na pewno sie przyda. Nawet sobie upatrzylam w necie - myslalam, ze sa o wiele drozsze, a taka cena zupelnie mnie zadowala.
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:02.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Prezenty

                          Aby ułatwić wam wybór najlepszego prezentu na Dzień Dziecka przejrzeliśmy tysiące ofert i wybraliśmy najbardziej ciekawe pomysły na prezenty dla dzieci w trzech grupach wiekowych: dla niemowląt, dla małego dziecka, dla przedszkolaka.

                          Podzieliliśmy też propozycje według cen: do 25 zł, do 50 zł i do 100 zł.
                          Mamy nadzieje, że dzięki temu wybór wymarzonego prezentu na Dzień Dziecka nie przysporzy wam najmniejszych problemów.
                          Sprawdź sam co ucieszy niemowlę, co małe dziecko, a na punkcie czego oszaleje z radości przedszkolak

                          http://babyonline.pl/dzien-dziecka-s...,15604,r1.html
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:14.
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Prezenty

                            Jak zawsze myślę o książce ;] Mojemu dziecku spsobał się ostatnio "Kacper Niewypał" i z tego co widziałam wkrótce ma wyjść druga część, więc może zdążę przed Dniem Dziecka.
                            No i planuje jakieś wspólne wyjście, wspólne świętowanie :-)

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Prezenty

                              Zależy od wieku dziecka, ale nie jestem za kupowaniem elektronicznych gadżetów dla 3 latków. Na komunię ok.
                              Takim maluchom klocki można konstrukcyjne które wpłyną na ich rozwój, dziecko uczy się poprzez zabawę ale zabawę zorganizowaną czynnie że tak napisze
                              Książki też jak najbardziej ok.
                              Ja mam wśród znajomych/rodziny kilka "super" maluchów (niemowlaków czyli) i dla nich zazwyczaj kupuję jakieś skromne gadżety, najczęściej wybieram te z BabyOno bo mają fajne pastelowe kolory, dobrze są zrobione i kosztują rozsądnie.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Prezenty

                                Warto postawić na coś co nie pójdzie w odstawkę zaraz po miesiącu i co nie będzie miało związku z elektroniką,grami. jeżeli szukacie odpowiedniego i ciekawego prezentu,to moze znajdziecie coś naxxx
                                Last edited by disne; 14-07-2020, 20:28. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X