Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na DZień DZiecKA?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co na DZień DZiecKA?

    Zapraszamy do zabawy!


    Z okazji Dnia Dziecka Świat Elfów wyprawia bal,
    Wybierzemy się do krainy Elfów, gdzieś w dal.
    Kolorowe balony zatańczą z Wami
    Staniecie się leśnymi, dobrymi Elfami.
    Wasze buzie będą się śmiały,
    A nóżki będą same przytupywały.
    Słysząc muzykę skoczną i wesołą,
    Zatańczymy razem z chustą kolorową.
    Przeróżne zabawy plastyczne,
    Na pewno będą fantastyczne!
    Do bajkowej krainy zapraszamy,
    Na Ciebie i Twoich rodziców czekamy!


    Zapraszam serdecznie do kontaktu z nami:
    Świat Elfów (przy Nowym Kleparzu)
    Al. Słowackiego 58/16, Kraków,
    tel. (0-12) 423 38 65
    kom. 608 476 368
    info@swiat-elfow.pl
    www.SwiatElfow.pl

    Inne propozycje zajęć:
    07.05.2010- "Zabawy za 3 grosze", bezpłatne, dla dzieci w wieku od 6 mc do 3 lat
    15.05.2010- "Pomysły na zmysły"- Wyprawa do ZOO!
    29.05.2010- DZIEŃ DZIECKA W ŚWIECIE ELFÓW!
  •    
       

    #2
    Odp: Co na DZień DZiecKA?

    Wiadomo że na dzien dziecka super się wybrać gdzieś z dzieckiem, ale tradycyjnie prezent też musi byc, sami malcy się o niego ubiegaja
    U mnie uznaniem cieszą się klocki lego duplo, więc w tym roku będzie kolejny zestaw, może 'moje pierwsze budowle' będą w sam raz dla 3-latka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co na DZień DZiecKA?

      ja na dzien dziecka z moim mezem kupowalismy mojemu braciszkowi zawsze zabawki on lubil wszystkie rzeczy z serii spidermana

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co na DZień DZiecKA?

        Zabawki są obowiązkowe, przynajmniej jakiś drobiazg musi być
        A my w tym roku tak myślimy, czy na Dzień Dziecka (choć to jeszcze trochę czasu) nie zaklepać sobie terminu na imprezę tematyczną - dla córki i jej koleżanek.
        W salonie fryzjerskim http://www.lolomanolo.pl robią takie party dziewczyńskie pod hasłem "Salon piękności" no i tak sobie wymyśliliśmy, że to może być dla dziewczynek fajna zabawa, a na pewno bezpieczniejsza niż grupowa podróż do wesołego miasteczka, gdzie w zeszłym roku nam się dziecko potłukło.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co na DZień DZiecKA?

          ja na dzień dziecka kupiłam siostrzenicy klocki lego gry. troszkę się naszukałam ale w końcu zdecydowałam się na zakup . Młoda była zachwycona!
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 16:27.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co na DZień DZiecKA?

            My na pewno w tym roku zabierzemy smykolce na jakaś super wycieczkę

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co na DZień DZiecKA?

              Bardzo ciekawe macie pomysły na prezent na Dzień Dziecka W sumie to święto już niedługo i sama nie wiem do jakiej kwoty kupić prezent, 100 zł będzie odpowiednią kwotą? Znalazłam coś takiego : laptopy zabawki, nigdy wcześniej muszęprzyzać nie miałam do czynienia z czymś takim dlatego mnie teraz to zainteresowało. Macie jakieś opinie o tym? Już tak konkretniej to biorę pod uwagę taki tablet zabawka.
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 16:28.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co na DZień DZiecKA?

                U nas głównym prezentem będzie wyprawa do zoo, zabawki oczywiście też będą, ale myslę że najważniejsze żeby ten dzień był faktycznie dniem dla dziecka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co na DZień DZiecKA?

                  Trudno doradzić, klocki Lego też mogą być dobre, rozwijają wyobraźnię
                  Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 16:28.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co na DZień DZiecKA?

                    Moim zaprzyjaźnionym dzieciakom kupiłam :
                    3 latek klocki cliksy
                    4 miesięczna dziewczynka gryzak do pokarmu babyono i taki od nich też niby pluszak, niby gryzak owieczkę różnymi fakturami wykończoną.
                    Wybieram się też do koleżanki w odwiedziny - rodzi w połowie czerwca, kupiłam jej karuzelę na łóżeczko ze zwierzątkami też BO (była stosunkowo w dobrej cenie, a prezentowała się pięknie, no i funkcje podobne jak u innych)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co na DZień DZiecKA?

                      ja zamierzam swojej córeczce kupić pompowany plac zabaw (ślizgawka i basenik) za jedyne 60 zl Postawimy go na działce i będzie zabawa przez całe lato

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Co na DZień DZiecKA?

                        Wiadomo, że dzieci czekają na zabawki, ale może warto pomyśleć o czymś bardziej praktycznym, tym bardziej, że w tym okresie wiele sklepów wprowadza różne promocje i rabaty, jak jak na przykład w sklepmeble.com.pl gdzie rzucili się na 5 % rabatu, może warto skorzystać z czegoś podobnego, poza meblami może to być pościel, dywan i inne rzeczy.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Co na DZień DZiecKA?

                          My kupiliśmy małemu stół z piłkarzykami, tylko nie wiem dla kogo to jest lepszy prezent - dla dziecka czy dla tatusia?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Co na DZień DZiecKA?

                            Myślę,że ważne jest to aby spędzali czas razem,nawet podczas takiej gry w piłkarzyki ponieważ to bardzo do siebie zbliża. Swoją drogą gratuluję kreatywności,synek na pewno był zadowolony
                            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 17-06-2014, 09:36.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Co na DZień DZiecKA?

                              moj maluch dostal na dzien dziecka mate edukacyjna kupiona tutaj: http://www.arti.pl/zabawki_kat12.html i teraz nie jestem w stanie go od niej oderwac

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X