Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sylwester w domu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sylwester w domu.

    jest kilka tematów w co się ubrać na bal sylwestrowy lub na jakąś imprezę, ale jeszcze nie było tematu w co się ubrać na domówkę, więc może macie dziewczyny jakieś pomysły??
  •    
       

    #2
    Odp: sylwester w domu.

    Wygodnie,swobodnie,zeby się dobrze w tym czuć....

    jak dla mnie to strój tzw: "podomki" heheh, odzwierciedla to co wyżej napisałam
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: sylwester w domu.

      Ja zaloze na pewno jakas sukienke,w domu mozna czuc sie swobodnie wiec moge zostac np.z golymi nogami bez rajstop ...
      Moze jakas fajna tunika i do tego legginsy?
      W domu w sukni wieczorowej to troche slaby zestaw ale cos zwiewnego,blyszczacego jest ok.

      Skomentuj


        #4
        Odp: sylwester w domu.

        A ja założę pewnie spodnie dresowe , białą bluzkę polo i wsio...nigdzie nie idę więc szykować się też nie będę
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          Odp: sylwester w domu.

          A co szykujecie do schrupania na Sylwka?



          Skomentuj


            #6
            Odp: sylwester w domu.

            My tez spedzamy sylwka wdomu z moja sis i jej chlopakiem. Stroic sie nei bede ( mnie tam nic nie pomoze :P ) i zlaoze jeansy i bluzke z dekoldem
            Do szamania beda chipsy,paluszki itp standardy, do tego salatka z ravioli, salatka z kurczakiem i ananasem, salatka z zupek kuksu, sledziki a na cieplo kurczak z rozna, frytki i suroweczka.

            Skomentuj


              #7
              Odp: sylwester w domu.

              ja w ubiegłym roku spędzałam Sylwka w domu ze znajomymi, byłam w ciązy ale ubrałam się balowo tzn sukienka,fajne uczesanie, makijaż, było bardzo fanie i powiem szczerze że myslałam że znajomi będa normalnie ubrani a pomyliłam się bo wszyscy się wystroili.
              Doriaś ur.17.03.2008




              Tristaś ur. 11.03.2010

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: sylwester w domu.

                Ja miałam dość Sylwestra w domu. Mój mąż to chyba wyczul i zorganizował dla nas Sylwestra w Berlinie. To niewiarygodne ale zarezerwował dla nas tutaj hotel na 5 dni http://www.accorhotels.com/hotel-dir...tel-berlin.htm załatwił nam opiekę nad dziećmi. Tak żebym o nic nie musiała się martwić. To nasz pierwszy Sylwester we dwoje od 8 lat. W końcu gdzieś się wyrwiemy.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X