Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla dwulatka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: prezent dla dwulatka

    Teraz zbliża się Mikołaj i Święta,wiec tym bardziej warto pomyślec o fajnym prezencie dla dziecka. Szeroki wybór znajdziecie u nas www.Amko.com.pl

    Skomentuj


      #17
      Odp: prezent dla dwulatka

      To mi wpadły tu jeszcze do głowy układanki dla dzieci - z takich różnych drewnianych jak ma np szkolnis.pl (zalinkowałam) - coś takiego np:

      Misiowe ubieranki czy klocki obrazkowe - z takim dwulatek już sobie raczej poradzi

      Skomentuj


        #18
        Odp: prezent dla dwulatka

        Ja już w innych wątkach czytałam o listach do Św. Mikołaja - w tym roku wynalazłam z internetu super stronę dla mojej 3-letniej Hanusi ( www.imikolaj.pl ) wysyła się list do świętego Mikołaja ze zdjęciami dzieciaczka i kilkoma słowami o nim i dostajemy list video od samego siwobrodego gdzie mówi imię dziecka i w ogóle mówi o nim w oparciu o to co napiszemy naprawdę genialna sprawa- polecam wszystkim rodzicom! Piszę o tym ponieważ ja sama wcześniej nie spotkałam się z czymś takim, a myślę, że warto maluszkowi atrakcję stricte świąteczną i niewątpliwie wesołą zapewnić
        http://www.imikolaj.pl/wyslij/

        Skomentuj


          #19
          Odp: prezent dla dwulatka

          a ja coś się do listów nie mogę przekonać, ale to pewnie kwestia rodzinnych tradycji

          Skomentuj

                 
          Working...
          X