Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy ubieracie choinkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy ubieracie choinkę?

    My ubieramy rankiem w dniu Wigili a Wy kiedy to robicie?

    Czy podoba wam się, to że sklepy przybierają świąteczną szatę już na początku listopada?

    Last edited by koniczynka4; 03-12-2009, 13:24.
  •    
       

    #2
    Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

    My na wieczór przed Wigilią. Bo w ten dzień i tak duże zamieszanie mamy
    w domu, więc choinkę na spokojnie ubieramy sobie w Wigilię Wigilii

    Na drugi temat się nie wypowiadam, gdyż mogłoby polecieć kilka niekulturalnych słów


    Skomentuj


      #3
      Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

      my rowniez w Wigilie podejrzewam ze przyjelo sie to dlatego zebysmy nie marudzili i nie przeszkadzali mamie w kuchni jak bylismy mali a rozbieramy choinke po koledzie czyli kolo lutego lub stycznia zalezy od ktorej strony osiedla ksieza zaczna




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

        U nas też dzień przed wigilią nie wcześniej bo do świąt choinka moze się już znudzic.
        Co do drugiego pytania to nie komentuję bo jakoś mnie to nie obchodzi i raczej nie drażni.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

          My ubieramy w Wigilię bo taka była u nas tradycja. Ale w tym roku trochę wczesniej bo na świeta wyjeżdżamy. A rozbieraliśmy jak ksiądz chodził po kolędzie. No ale w tym roku nie wiem kiedy rozbierzemy bo ksiądz był wczoraj


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

            My choinke ubieramy 2 dni przed Wigilia na spokojnie, pomagaja nam dzieci i jest wtedy wesolo jak cos spadnie albo Tymek zrobi z babek weza ,bo i tak sie zdazało ......CUKIERKI LUB SOPELKI to dopiero w Wigilie ,bo mogłyby zniknac z choinki predzej (To sprawka mego męża ha ha ha ha )

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

              My tak samo dwa dni przed ubieramy choinkę,pomaga mi w tym synek,już się nie możemy doczekać

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

                A my ubieramy w tym roku (jak i w zeszłym) tydzień przed, aby Amelka się nią nacieszyła.Nie wadzi więc może postać
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

                  ubieramy choinke w Wigilie /w moim rodzinnym domu tez tak bylo/
                  rozbieram po Trzech Królach, bo nie lubie, jak dlugo stoi i sie kurzy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

                    My ubieramy w wigilie bo wczesniej nigdy mi się nie chce
                    a rozbieramy po kolędzie
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      My ubieramy w Wigilię bo taka była u nas tradycja. Ale w tym roku trochę wczesniej bo na świeta wyjeżdżamy. A rozbieraliśmy jak ksiądz chodził po kolędzie. No ale w tym roku nie wiem kiedy rozbierzemy bo ksiądz był wczoraj
                      A to po co ksiądz tak prędko był/

                      My ubieramy dzień przed wigilią
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

                        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                        My ubieramy w Wigilię bo taka była u nas tradycja. Ale w tym roku trochę wczesniej bo na świeta wyjeżdżamy. A rozbieraliśmy jak ksiądz chodził po kolędzie. No ale w tym roku nie wiem kiedy rozbierzemy bo ksiądz był wczoraj
                        Majajula - to poczekasz aż ksiądz znowu przyjdzie i takim sposobem będziesz miała święta cały rok
                        A swoją drogą... pierwszy raz słyszę o kolędzie przed świętami ???



                        Co do tematu: my ubieramy zwykle dzień lub dwa przed wigilią tzn ja ubieram bo dzieci jeszcze za mały (no może w tym roku Krzyś mi pomoże bo w zeszłym w ogóle nie był zainteresowany ubieraniem choinki) Więc z racji innych zajęć w samą wigilię ubieram ją wcześniej.
                        Co do drugiego pytania to ... bez komentarza, ale kuzynka mieszka w Niemczech i tam były już sklepy wystrojony na początku października. To jest dopiero przegięcie. Jeszcze trochę i od wielkanocy będą choinki.....


                        Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                        Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                        Ania i Jarek:

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

                          Ja zazwyczaj choinkę ubieram 1-2 dni przed Wigilią dlatego że w samą Wigilię nie mam czasu.
                          W moim rodzinnym domu zawsze ubieraliśmy choinkę w Wigilię, nigdy nie mogłyśmy się z siostrą doczekać tej chwili. Tata zawsze zawieszał nam lampki a cała reszta należała do nas
                          Jak sobie to przypomnę to tak milusio mi się na serduszku robi

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

                            z racji,ze zawsze swieta spedzalismy u dziadkow to nasza choinke ubieralismy wczesniej
                            choinke u dziadkow w dzien wigilii
                            a teraz odkad mieszkamy juz na swoim we fr,od tyg,mamy juz choinke ubrana,bym mogla sie nia nacieszyc,bo na swieta jedziemy do pl,a kiedy wrocimy trza bedzie ja schowac
                            FROCH

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kiedy ubieracie choinkę?

                              cale zycie w wigilie a w tym roku juz stoi ubrana
                              shannon

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X